10 основних помилок в дизайні інтер’єру

         

Кожному траплялося хоча б раз, побачити і придбати ідеальний декор для вашого будинку. Дивлячись на конкретний предмет інтер’єру можна сказати, “О, це саме мій диван!” Повернувшись додому, ви бачите, що це не зовсім те що вам дійсно було потрібно. Так, що коли ми бачимо гарну деталь, це не означає, що вона буде ідеально виглядати в нашому домі.

Для дизайну інтер’єру треба враховувати всі дрібнички які можуть його зіпсувати. Дуже часто зустрічаються неточності, які майже всі роблять у проектуванні інтер’єрів. Сьогодні ми представляємо вам 10 найбільш популярних помилок в дизайні інтер’єру, і дамо поради як їх уникнути.

Масштаб і пропорції в дизайні інтер’єру

Пропорції і масштаб в дизайні сучасного будинку є важливими деталям. Як правило, не потрібно ставити все на одному рівні. Часто ми робимо помилку і розставляємо дуже дрібні предмети по всій кімнаті так, що не залишається місця, де зупинити свій погляд. Якщо розміщувати тільки великі об’єкти, ми ризикуємо створити враження, що кімната маленька. З потрібним масштабуванням предметів у вашому будинку ви досягнете ідеального балансу.

Важливо відчувати масштаб і пропорції інтер'єру

Важливо відчувати масштаб і пропорції інтер’єру

Планування бюджету до покупки

Перш ніж відправитися в виставковий зал для меблів, краще всього, спланувати свій бюджет наперед. Виміряйте точно потрібні розміри. Розміщення меблів вимагає гарного розрахунку необхідної площі. Входячи в магазин, переконайтеся, що ви шукаєте те що треба, зверніть увагу на точні розміри і переконайтеся, що у вас є достатній бюджет.

Правильно спланований бюджет дасть бажаний результат

Правильно спланований бюджет дасть бажаний результат

Шукайте допомогу та поради для дизайну інтер’єру

Іноді ви хочете впоратися самостійно з дизайном, але виявляється, що вам потрібна допомога, попросіть кого не будь висловити свою думку з приводу того що робити з ремонтом, меблями і т.д.. Для цього існують дизайнери. Вони дадуть професійні поради, ідеї і рекомендації, які можуть перетворити ваш будинок на бажаний. Якщо ви не згодні з іншою думкою, зверніться до іншого професіонала. Консультації будуть корисними і це не означає що обов’язково необхідно наймати дизайнера для ремонту свого будинку. Іноді досить обговорити деталі і зрозуміти чи в правильному напрямку ви йдете.

Важливо знайти саме той дизайн який вам сподобається

Важливо знайти саме той дизайн який вам сподобається

Помилки в дизайні інтер’єру при розташуванні аксесуарів

Є традиційні помилки в дизайні інтер’єру. Часто в домі ми ставимо акценти на фігури або колекції аксесуарів, які зібрані впродовж багатьох років. Щоб мати гарний будинок, ви не повинні допустити помилку і розкидати дрібні деталі по всьому просторі. Краще помістити їх тематично по кілька штук. Наприклад, якщо ви зібрали кілька видів фарфорових слоненят, просто розташуйте їх близько одне до іншого і так отримаєте більш вишуканий дизайн.

Правильно розташовані аксесуари

Правильно розташовані аксесуари

Витвори мистецтва на стінах

Ви можете буквально перетворити будь-яку стіну у вашому будинку на свою особисту художню галерею. Добре мати принаймні один витвір мистецтва дома, незалежно від того чи це живопис, графіка або просто малюнок дитини. Найпоширеніша помилка, що допускається-це хаотично розташовані картини. Виміряйте добре масштаб, розраховуйте зазори і не помилитеся. Підберіть в одне ціле кольори і текстури, теми і розміри робіт.

Мистецтво в дизайні інтер'єру

Мистецтво в дизайні інтер’єру

Спершу покупка тканин і текстилю

Часто допускається помилка спочатку пофарбувати стіни і потім у відповідності з кольором, шукати текстиль і тканини для меблів. Набагато простіше знайти красиві меблі з відповідним тоном в який планується пофарбувати кімнату. Так що, визначте бюджет і розміри кімнати, і відправляйтесь за покупками. Підберіть тканини та текстиль для дивану, ліжка, декоративні подушки і всього іншого. Тепер ви можете перейти до фарбування стін.

Вдало підібраний текстиль

Вдало підібраний текстиль

Додати характер дому

Якщо ви хочете мати сучасний будинок, тоді потрібно вкласти характер в дизайн. Як додати характер? Повільно і з плином часу. Це, ймовірно, займе роки, щоб будинок був завершений в цьому відношенні. Для досягнення характеру дизайну, може стати покупка оригінального крісла, стильної, великої картини або унікальні предмети декору.

Дизайн з характером

Дизайн з характером

Додати точки фокусування

У кожній кімнаті є необхідність координаційного центру. Більш просторі кімнати можуть мати дві фокусні точки, якщо це необхідно. Точка фокусу може бути телевізор, наприклад. Навколо нього розташовані дивани, крісла, стільці і столи, з урахуванням його позиції. Не потрібно розкидати меблі по всій кімнаті, не маючи при цьому чіткої спрямованості – будь то камін, картини, великий стіл або комод. Це дозволить нам забезпечити більш красивий і затишний будинок.

Фокус інтер'єру на каміні

Фокус інтер’єру на каміні

Не зберігайте старі меблі від бабусі якщо вони вам не подобаються

У всіх нас є щось таке про що ми завжди думаємо: “Коли я це викину?“ Вам анітрохи не подобається загальний фон, але не смієте позбутись цього, тому що це подарунок від близького. Не допускайте цю помилку! Чому б його не віддати родичу чи другу, якому цей предмет подобається, і купити для дому меблі які дійсно подобаються. Краще обзаведем будинок речами, які роблять нас щасливими.

Вибирайте тільки ті меблі які вам подобаються

Вибирайте тільки ті меблі які вам подобаються

Покажіть особистість

Ваш будинок повинен говорити про те, хто ви є. Він повинен охарактеризувати вас, ваші емоції, поїздки, характер і переживання. Не зберігайте речі які вам не подобаються, вони не показують вашу особистість. Візьміть всі речі, які ви любите, і перетворіть житло в унікальний оазис. А так, звичайно, життя буде довгим і щасливим!

Унікальний інтер'єр

Унікальний інтер’єр

(Visited 944 times, 1 visits today)