10 причин для здійснення кар’єри на морі

         

Люди завжди обирали роботу в морі з багатьох різних причин – для одних це відчуття пригод, для інших виклик, а для декого велика зарплатня. Що є найбільшою причиною, через яку люди сьогодні обирають кар’єру на морі?

Чому люди обирають кар’єру в морі?

Ще в давні часи стільки людей тікало в море … що було евфемізмом для втечі від своїх проблем. Будь то борг, злочин чи жінки. Тоді як інших захоплювали таємниці глибин.

Для багатьох море означало свободу від утисків і шанс побудувати багатство, яке було б за межами рідних земель. Для інших це був кращий варіант, ніж фабрики, мізер і сільське господарство.

Але чи так сьогодні справи? Чому люди все ще обирають кар’єру на морі і чи подобається їм те, що вони переживають, коли потрапляють туди? Для більшості нових моряків вони проводять короткий час у коледжі, перш ніж їх відправляють, щоб побачити, що таке життя на морі. Навіть при таких показниках спостерігається досить високий рівень відсіву.

Робота в морі

Робота в морі – це великі перспективи

У деяких країнах майбутні моряки закінчують роки дипломного навчання перед тим, як приєднатися до свого першого корабля. Для багатьох з них культурний шок від того, що насправді переправляються в море і працюють на борту, є занадто великим, а рівень відсіву феноменальний. То чому сьогодні люди все ще хочуть робити кар’єру на морі?

10 причин працювати в морі

 1. Хороша заробітна плата: заробітна плата, яку отримують моряки, зазвичай перевищує подібні професії на березі. За даними ICS, у країнах, що розвиваються, офіцери кораблів, що працюють на міжнародних торгових суднах, є одними з найбільш високооплачуваних у своїх країнах. Можливості накопичення заощаджень, навіть коли вони молоді, є значними. Реальна вартість заробітної плати часто може бути суттєво більшою, оскільки вони часто не оподатковуються.
 2. Рання відповідальність: офіцери кораблів відчувають значну відповідальність з самого початку своєї кар’єри. Вони забезпечують безпеку своїх кораблів та вантажів, життя їхніх судноплавців та захист морського середовища. Протягом 10 років можна отримати кваліфікацію капітана або головного інженера, який несе повну відповідальність за експлуатацію судна, управління та безпеку його екіпажу.
  Можливості для подорожей: Хоча сучасні кораблі проводять менше часу в порту, ICS все ще вважає, що морська кар’єра дає шанс на неймовірні глобальні подорожі. Це дає морякам можливість відчути цікаві та незвичні місця, а не лише типові ділові місця чи місця відпочинку, які відвідує багато людей.
 3. Хороші довгострокові перспективи: Існує велика потреба у більш кваліфікованих офіцерах суден, щоб відповідати навичкам, необхідним міжнародним судноплавним компаніям. Прогнозується величезна нестача, тож попит на добрих людей зросте.
 4. Робите щось корисне: моряки роблять значний вплив – як на безпосереднє судно, так і на світову торгівлю.
 5. Гнучкість кар’єри та безпека роботи: доставка є ідеальним заняттям для молодих людей, які шукають чогось захоплюючого та іншого, ніж просто робота в офісі, що в довгостроковій перспективі також призведе до приємної та добре оплачуваної кар’єри керівника у великій міжнародній галузі.
 6. Міжнародне визнання: офіцери кораблів мають міжнародно визнану кваліфікацію, що відповідає стандартам, тому більшість офіцерів мають кваліфікацію для роботи в тисячах міжнародних судноплавних компаній, розташованих по всьому світу, на суднах, що плавають під прапорами майже кожної країни.
 7. Довгі канікули: на більшості робочих місць можна взяти відпустку максимум на два-три тижні одночасно, але моряки зазвичай користуються щедрими відпустками чи канікулами. Отож, хоча моряки іноді можуть тривати далеко від дому, вони також користуються перевагами, повернувшись додому.
 8. Різна кар’єра: Корабель – це унікальне робоче середовище, і ті, хто працює на борту судна, часто складають міцні дружні стосунки зі своїми колегами та мають цікаве життя, яке відрізняється від досвіду багатьох людей, що працюють на березі.
 9. Передаються навички: Кваліфікації та досвід, отримані на морі, також легко передаються іншим галузям, крім торгового судноплавства.
 10. Кар’єрні можливості поширюються на тисячі берегових управлінських робіт, для яких потрібні люди з морським досвідом.
(Visited 493 times, 1 visits today)