10 типів навантажувачів для складських приміщень

         

У більшості галузей промисловості необхідна належна обробка великої кількості товарів, які можуть включати як сировину, так і готову продукцію. Колись потрібно було наймати значну кількість робочих для виконання цієї непосильної роботи, але сьогодні, завдяки досягненням в технології обробки матеріалів, це завдання вирішується механізмами. Ці машини, більш відомі, як гідравлічні штабелери, не тільки пропонують велику ефективність і швидкість, але і знижують ризик отримання травм.

Штабелер ручний гідравлічний

Будь то виробничий підрозділ або склад, коли справа доходить до правильного складування, переміщення або навіть навантаження і розвантаження товарів, гідравлічні штабелери, безсумнівно, є найкращим способом виконати таку роботу. Великий вибір гідравлічних штаберів по доступних цінах можна знайти на сайті https://vizok.net.ua/product/shtabeler-ruchnoj-gidravlicheskij-h-1016-h1516-h1025 . Ручний гідравлічний штабелер призначений для періодичного, внутрішнього транспортування палетованих вантажів, завантаження та вивантаження складських полиць і вантажних автомобілів. Штабелер – ідеально підходить для експлуатації однією людиною.

Як виглялає штабелер ручний гідравлічний

Для того, щоб зрозуміти причину ефективності гідравлічних штабелерів, важливо для початку розібратися в їх будові та механізмі. Ці машини, як правило, складаються з моторного відсіку, що являє собою електронну та механічну частини. Крім того, в моторному відсіку розміщені також гідравлічні та газові компоненти, які є невід’ємними частинами для безперебійної роботи машини.

Інша життєво важлива частина машини – це низькопрофільована вилка, яка піднімає вантаж та робить переміщення, укладання або завантаження/розвантаження на складах, або у вантажівки.

Вилкові навантажувачі

Вилкові навантажувачі є одним з найпотужніших транспортних засобів для будівельників, або працівників складу. Якщо вам необхідно перевезти важкі вантажі на складі або будівельному майданчику, вилкові навантажувачі можуть безпечно піднімати предмети, які не під силу людині, що робить їх незамінними на будь-якому робочому місці.

Вилковий навантажувач використовують на великих складах і на об’єктах будівництва

Оскільки існує широкий вибір стилів і моделей, може бути складно вибрати навантажувач. Якщо ви хочете орендувати навантажувач для свого наступного проекту або придбати його, то ми розглянемо  деякі основні типи навантажувачів,  а також їх переваги, щоб допомогти вибрати правильний навантажувач для ваших потреб.

Найбільш популярні типи навантажувачів на ринку сьогодні:

  • Складський навантажувач;
  • Бічний навантажувач;
  • Навантажувач з противагою;
  • Телескопічний;
  • Промисловий вилковий навантажувач;
  • Навантажувач підвищеної прохідності;

Нижче ми розглянемо, що являє собою кожен навантажувач, для чого він найкраще використовується, а також популярних виробників і моделі.

Складський навантажувач

Складської навантажувач є найбільш поширеним типом навантажувачів. Він нагадує жовтий візок для гольфу з двома роздвоєними вилами, що йдуть спереду кабіни. Цей навантажувач найчастіше використовують на об’єкті з великою кількістю предметів в інвентарі. Такі навантажувачі відмінно підходять для навантаження і розвантаження піддонів і збалансованих матеріалів, а також для вивезення і транспортування предметів з місця зберігання товарів.

Деякі з найбільш популярних моделей складських навантажувачів включають Hyster 36-38T, Komatsu 20 BX50 Hyster і триколісний електричний навантажувач Toyota. Більшість промислових навантажувачів можуть піднімати до 2 200 кг. ваги, але деякі надпотужні моделі здатні піднімати до 11 300 кг. Існує кілька підтипів складських навантажувачів, включаючи бічний навантажувач і навантажувач з противагою.

Бічний навантажувач

Підтип складського вилкового навантажувача. Бічні навантажувачі, як правило, зустрічаються в центрах обслуговування стале-прокату  та на виробничих потужностях з важкими і громіздкими предметами. Оператор знаходиться в бічному відсіку, а вивантаження предметів відбувається з боку. Завдяки бічній роботі, навантажувачі з бічним завантаженням можуть легко підніматися уздовж стійок, завантажувати і розвантажувати без необхідності повороту. Це робить їх придатними для навігації по вузьких проходах і для обробки довгих вантажів, таких як деревина і труби. Toyota, Raymond Corporation, Yale та Hyundai є одними з провідних виробників бічних навантажувачів.

Навантажувач з противагою

Навантажувач з противагою – це популярний підйомник з вилками спереду і вантажем ззаду для \ врівноваження ваги вантажу. Навантажувачі з противагою не мають висувних важелів, що дозволяє їм переміщатися безпосередньо до вантажу. Існує кілька різних типів навантажувачів з противагою.

Варіант з 3 колесами ідеально підходить для ситуацій, що вимагають від оператора повороту і маневрування по колу. Автонавантажувач з противагою в положенні стоячи дозволяє операторам легко включатися і вимикатися між навантаженнями. Популярні виробники включають Mitsubishi, Toyota і Crown.

Телескопічний навантажувач

Телескопічний навантажувач, також відомий як навантажувач з висувними вилами, має стрілу і висувний важіль, які являють собою комбінацію крана і вилкового навантажувача. Подвійні вила, прикріплені до цієї руки, використовуються для переміщення піддонів з землі. Стандартний телескопічний навантажувач здатний піднімати 2 500 кг. матеріалів з висоти до 6 метрів. Ці навантажувачі відмінно підходять для роботи в умовах обмеженого простору і під різними кутами.

Через їхню популярність такі виробники, як JCB, Genie, Bobcat, Haulotte і Caterpillar, виробляють різноманітні високоякісні навантажувачі з телескопічною стрілою. Такі моделі, як JLG 1644 відмінно підходять для роботи з більшою вантажопідйомністю, в той час як інші моделі можуть піднімати вантажі до 17 метрів у висоту.

Промисловий вилковий навантажувач

Промисловий вилковий навантажувач, також відомий як вилковий навантажувач з великою вантажопідйомністю, поєднує в собі функції складського і телескопічного навантажувача. Незважаючи на те, що він не може досягати складних кутів, як це робить телескопічний навантажувач, він здатний піднімати корисні вантажі набагато вище над землею, ніж складський навантажувач, і більш важкі вантажі. Промисловий вилковий навантажувач має максимальну вантажопідйомність 13 600 кг.

Однак вам потрібна така потужність тільки на спеціалізованих роботах. Промисловий вилковий навантажувач має вузьку сферу застосування в порівнянні з телескопічним навантажувачем і складським вилковим навантажувачем. На ринку представлено 20 популярних виробників навантажувачів. Знамениті імена включають NACCO Industries і Mitsubishi, а деякі з популярних моделей володіють значною місткістю 36 000 фунтів.

(Visited 506 times, 1 visits today)