5 типових помилок в дизайні інтер’єру

         

Розробка дизайну інтер’єру вимагає роботи професіоналів. Досвідчені дизайнери здатні врахувати всі необхідні нюанси приміщення і звернути увагу на зайві деталі, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд кімнати. Однак найчастіше через відсутність коштів на оплату дизайнера, багато хто воліє займатися оформленням приміщень самостійно і нерідко роблять помилки.
Нижче розглянуто топ-5 найбільш поширених помилок в дизайні інтер’єру, уникнувши яких, можна буде оформити кімнату самостійно без допомоги фахівця.

Погане освітлення

Одна з частих помилок – установка в кімнаті тільки верхнього освітлення. Оптимальним рішенням для дизайну інтер’єру стане використання декількох типів освітлювальних приладів, серед яких можна відзначити:

  • Вбудовувані світильники;
  • Настінні світильники;
  • Торшери.
Гарне освітлення

Приклад хорошого освітлення

Все це допоможе зробити кімнату більш затишною, а також пограти з освітленням в різний час доби.

Меблі під стінами

Розстановка меблів у стін – минуле століття. Якщо раніше гарнітура встановлювалася саме таким чином з-за некрасивих спинок, то зараз сучасні моделі рясніють різноманітними рішеннями оформлення задніх панелей предметів меблів. Тому не варто ліжка, дивану або шафі визначати заздалегідь місце біля стіни, вибудовуючи меблі, як по лінійці. На сьогоднішній день існує безліч способів раціональної розстановки меблів, завдяки яким вдасться не тільки звільнити необхідний простір, але також розмежувати його при необхідності.

Недотримання пропорцій

Дуже важливо при оформленні кімнати врахувати масштаб і пропорції. Однак багато хто цим правилом нехтують, через що виникають проблеми, коли справа доходить до розміщення меблів в приміщенні. Щоб заздалегідь передбачити можливі варіанти розподілу великогабаритної і малогабаритної фурнітури в кімнаті, рекомендується за допомогою малярного скотча визначити можливе місце розташування меблів з урахуванням її розмірів.

Низькі штори

В цьому випадку помилкою вважається низьке розташування карниза, на який згодом будуть кріпитися штори. Найчастіше його монтують на рівні віконної рами або трохи вище неї, однак професіонали рекомендують влаштовувати карнизи практично під стелею.

Таким чином, вдасться візуально збільшити простір і зробити вікно більше. Посилить ефект довжина штор – вони повинні стосуватися підлоги.

Надлишок предметів декору

В процесі облаштування кімнати, коли справа доходить про її виготовленні, багато хто використовує занадто багато предметів декору, намагаючись завісити або змусити наявний простір якомога більшою кількістю картин, статуеток і іншими приємними оку предметами.

Елементів декору не повинно бути занадто багато, інакше перебувати в такому приміщенні буде неприємно – люди будуть думати, що вони знаходяться в музеї, та й сама кімната виявиться захаращеною.

Надлишок декору

Надлишок декору створює поганий вигляд інтер’єру

Також до цього списку можна додати додаткову помилку в вигляді небажання використовувати простір балкона. Найчастіше на ньому просто зберігають старі або сезонні речі, однак варто задуматися над можливим застосуванням наявного простору, і зробити з такої невеликої площі робочу зону або зону відпочинку.

Дизайн інтер’єру та оформлення кімнат вимагає фантазії і сил, а також обліку декількох правил і порад. І той, хто підійде до цієї справи відповідально, отримає приємний результат.

(Visited 576 times, 1 visits today)