6 дешевих будматеріалів для будівництва дому з обмеженим бюджетом

         

Будівництво дому, незалежно від його розміру, стає все дорожчим не тільки через ціни на нерухомість, але й через вартість будівельних матеріалів. Коли приходить час будувати, більшість людей зазвичай думають про більш традиційні будівельні матеріали, такі як дерево, бетон та цегла. Однак, проявивши творчий підхід до вибору типів матеріалів, можна вибрати дешеві будівельні матеріали, які допоможуть знизити вартість вашого нового будинку.

Коли ви шукаєте, як побудувати дешевий будинок, зверніть увагу на альтернативні матеріали для будівництва всього будинку або його окремих частин. Ми постаралися зібрати список найбільш поширених типів матеріалів, які можна використовувати при пошуку дешевих матеріалів для будівництва житла.

Якщо Ви перебуваєте в пошуку того, хто позбавить Вас від довгих походів по складах і будівельних магазинах, а також бажаєте, щоб будівельні матеріали оперативно доставили на об’єкт, то інтернет-магазин будматеріалів “MBPartner” – саме те, що Вам потрібно! Адрес сайту по посиланню: https://mbpartner.com.ua/

Залежно від того, де ви живете, який у вас клімат і які ваші місцеві будівельні норми, деякі з цих матеріалів можуть бути хорошим варіантів для вашого нового будинку. Багато з них не тільки дешеві будівельні матеріали, але і більш екологічно чисті, ніж традиційні.

Збірні панелі

Один з найшвидших і економічно ефективних методів побудувати будинок – це використати попередньо виготовлені панелі. Більшість цих панелей є частиною системи, яка дозволяє вам побудувати власний будинок за набагато менші кошти. Хоча повністю збірний дім – один з найдешевших варіантів для, панелі пропонують набагато більшу гнучкість в будівництві.

За словами фахівців, збірні панелі дозволяють заощадити на робочій силі та часі. Вони також значно скорочують витрати на вивезення сміття з будмайданчика і виключають перевитрати чи затримки матеріалів через погодні умови або брак матеріалів. Будинки, побудовані з цих панелей зводяться швидко, а також мають більш щільну посадку між секціями, тому що все було зроблено заздалегідь.

Бетонні листи (панелі)

Бетон став дуже популярним для облицювання житлових будинків, і бетонні листи або панелі – це простий спосіб добитися оригінального будинку з меншими затратами. Серед дешевих будівельних матеріалів бетонні панелі – це стильний варіант, який значно спрощує створення бетонного фасаду. Бетонні листи встановлюються швидше цегли, вони дуже безпечні і стабільні. Ці панелі були дуже популярні в усьому світі і тепер привертають увагу і в країнах СНД.

Бетонні панелі мають безліч переваг, такі як довговічність, атмосферостійкість, звукопоглинання та ізоляційні властивості. Оскільки бетонні листи є збірними, вони також мають переваги звичайних збірних панелей. До того ж бетонні панелі пожежобезпечні. Всі ці переваги також дозволяють заощадити гроші на комунальних послугах та страхуванні, що робить доми з бетонних панелей одним з найдешевших варіантом будівництва власного будинку.

Облицювання каменем

Кам’яні будинки прекрасні, але вони безумовно знаходяться не серед дешевих будинків. Один зі способів отримати дешевший варіант – це облицювання каменем. Облицювання схоже на шпон, який наносять на зовнішню частину будинку. Як правило, він легший, ніж стандартний кам’яний фасад, і, отже, коштує набагато менше через економію праці і матеріалів.

Кам’яне облицювання можна використовувати для всього фасаду будинку або лише для частини, наприклад, цоколя будинку або димоходу. Воно може бути в кантрі стилі або сучасним, а може імітувати різні типи обробки каменю. Облицювання також буває різної товщини. Наскільки нова плитка може змінити зовнішній вигляд ванної, облицювання фасаду хороший спосіб змінити вигляд та стиль будинку, не будуючи його заново. Це робить камінь одним з дешевих будівельних матеріалів, коли ваш бюджет обмежений.

Будинки з транспортних контейнерів

Тенденція на маленькі будинки призвела до злету уваги до транспортних контейнерів як до одного з найдешевших варіантів для будівництва. Звичайно, використання транспортних контейнерів в якості дешевого будівельного матеріалу не означає, що вам потрібен малюсінький будинок. Ці блоки можна комбінувати, щоб створити велику структуру для більш просторого будинку.

Хоча використані транспортні контейнери – один з найбільш екологічно чистих способів побудувати дешевий будинок, є речі, про які слід пам’ятати, якщо ви вирішите використовувати їх для будівництва будинку. Оскільки вони побували в тривалих морських подорожах, іржа, вм’ятини та інші ушкодження можуть бути проблемою, тому люди часто вибирають “однорейсові” контейнери.

Хоча вони трохи дорожчі, в цілому вони знаходяться в набагато кращому стані. Будинки з морських контейнерів все одно потребують теплоізоляції, і їх доставка на будівельний майданчик буде пов’язана з витратами. Проте, при належному дослідженні та плануванні використані транспортні контейнери можуть стати дуже бажаним дешевим будівельним матеріалом для вашого нового будинку.

Використання транспортних контейнерів для будівництва будинків стає все популярнішим. А чому б і ні: це прекрасний приклад адаптивного повторного використання, який добре поєднується з тенденцією смарт будинків. Контейнерний будинок також дуже доступний за ціною, тому що тут не потрібно закладати фундамент і немає даху, який потрібно піднімати.

Цей стильний крихітний будинок – відмінний приклад того, як можуть виглядати помешкання зовсім не схожими на оригінальний контейнер. Існують компанії, що спеціалізується на будівництві контейнерних будинків. Вони виробляють безліч моделей, кожна з яких починається з одноразового транспортного контейнера. Всередині вони зручні й затишні, а зовні обшиті деревом. У більшої моделі насправді є другий контейнер розміром 20 футів, який виконує функцію другого поверху та утворює терасу на даху.

Відновлена деревина

Відновлена деревина – це не тільки один з найпоширеніших дешевих будівельних матеріалів, але і один з наймодніших. Будь то шип або груба деревина, цей вид дерева може бути надзвичайно стильним вибором для будівництва нового будинку. Згідно YR Architecture, стара деревина зазвичай довговічніша і суха, а це означає, що вона з меншою ймовірністю деформується або розколеться.

Крім яскравого зовнішнього вигляду, екологічні переваги також є однією з причин використання вторинної деревини. Кожен виріб унікально і, швидше за все, буде мати неправильну форму, що також може стати проблемою при пошуку матеріалів і будівництві. Хоча ви можете заощадити на матеріалах, знайте, що на пошук і використання вторинної деревини можна витратити більше часу.

Традиційна цегла

Цегляні будинки дуже популярні, тому що мають властивість служити довго. Поки ви не перебуваєте в сейсмонебезпечному районі, цегла може бути одним з найдешевших варіантом для будівництва. Вона пожежобезпечна, стійка до негоди і створює дуже затишний інтер’єр будинку. Хоча цегла коштує більше, ніж деякі інші варіанти, такі як вініловий сайдинг, вона більш міцний і надійна.

Багато людей також вважають, що це більш естетично. Вартість може варіюватися в залежності від типу цегли, але традиційні червоні цеглини дуже доступні. При складанні бюджету будинку з цегли переконайтеся, що ви включили зведення, тому що це не проект DIY і повинен виконуватися професіоналом. Якщо будинок зведено неправильно, цегла може бути пошкоджена а її вага може вплинути на стійкість фундаменту будинку.

(Visited 490 times, 1 visits today)