Алюмінієвий профіль в будівництві і архітектурі

         

Алюміній – найбільш підходящий матеріал для виготовлення горизонтальних і вертикальних конструкцій. Використовуючи профілі фасадних систем, можна проектувати конструкції фасадів, вітрин і вітражів, зимових садів, еркерів, атріумів і соляріїв з вертикальними, горизонтальними і похилими площинами:

 • широкі естетичні можливості дозволяють застосовувати фасадні системи в області реконструкції та реставрації будівель і споруд;
 • наявність профілів з високими характеристиками міцності і конструктивними показниками дає можливість застосовувати фасадні системи для зведення огорож, несучих і самонесучих конструкцій;
 • можливі рішення прозорих похилих покрівель з будь-якими кутами заломлення і пристроєм відкидних вікон для провітрювання;
 • широкий вибір нестандартних профілів дозволяє втілювати конструкції з різними горизонтальними і вертикальними кутами, як внутрішніми, так і зовнішніми.

В сочетании со стеклом эти материалы широко используются в мире и дают возможность реализовывать многообразие архитектурных форм и дизайна. Срок службы такой конструкции не менее 40 лет.

Алюмінієвий куточок

Куточок алюмінієвий – це пресоване виріб, в перерізі нагадує букву «Г», яке зараз дуже доступно. Куточок має однакові або різні параметри ширини сторін. Виріб виходить з алюмінієвого листа в процесі згинання. Якісний алюмінієвий куточок досить еластичний, тому часто його іспаользуют на будівництві, в інтер’єрі, створення укосів, зміцнення зовнішніх кутів конструкцій з гіпсокартону, меблевому виробництві. Деякі види куточків використовуються для облицювання, будівництва та інших господарських потреб, а також в якості стикувальних елементів для різних будівельних і ремонтних конструкцій. Незважаючи на невелику вагу вироби, воно відрізняється значною міцністю, тому активно використовується для створення легких і практичних оправ.

Клюмінієвий куточок

Клюмінієвий куточок

Є різні види кутів:

 • прямий кут;
 • округлений кут біля основи і по краях.

Для поліпшення експлуатаційних властивостей цей матеріал піддається різним видам покриттів:

 • складне двошарове;
 • порошковий полімер;
 • рідкий електрофорез;
 • рідкі лакофарбові матеріали;
 • анодування.

До алюмінієвим куточках пред’являються кілька вимог. При виробництві куточків алюмінієвих виконуйте вид ГОСТ 22233-93. Кут повинен бути міцним і не мати порожнього внутрішнього простору. В основному для виробництва алюмінієвих куточків використовуються такі марки, як D31, D16, AD31T5, AD31T1. Крім того, не має значення довжина алюмінієвих куточків. Вони можуть бути довжиною 3 або 6 м. Алюміній має приємний сріблястий колір, тому він є популярним металом в сучасному інтер’єрі. Вони прикрашають торгові центри та будинки.

Вікна та Двері

Алюмінієві вікна та двері, в порівнянні з ПВХ виробами, вигідно відрізняються своєю довговічністю, величиною допустимих габаритних розмірів і різноманіттям функцій.

У наш час будівельний ринок рясніє все більшою розмаїтістю алюмінієвих профільних систем для виробництва віконно-фасадних конструкцій. Лідируючі позиції утримують профільні системи турецьких виробників, але досить широко представлені системи таких відомих європейських виробників як Reynaers, Alumil, Balkan, Schuco, Hueck, Yawal. Дедалі більшого поширення набувають системи вітчизняного виробника.

Існує думка, що алюмінієві системи не підходять для житлових приміщень, проте ця думка справедливо лише почасти. Звичайно, алюмінієві віконні та фасадні системи призначені, перш за все, для офісних, торгових приміщень і приміщень з підвищеною пожежонебезпекою, до яких підходять як не можна краще. Однак зараз існує безліч варіантів, які не просто пристосовані для житлових приміщень, а й з успіхом становлять альтернативу іншим режимом вікна та фасадних систем.

Алюмінієві профілі на ринку представлені холодної, теплої і фасадної серією.

Холодна серія – це віконна і дверна система профілів без термомостовой конфігурації. Контур профілю цельноалюмініевий, без розриву пластиковими елементами (термомостами). Такі профільні системи застосовують для перегородок усередині приміщень або для неопалюваних приміщень.

Тепла серія покликана зберігати тепло в будинку, що випливає з її назви. Це також віконна і дверна система, але наявний тут термоміст виключає промерзання і теплові втрати.

Фасадна серія – система стійко-ригельна, вона, як правило, служить для складання великих, а іноді і величезних фасадних конструкцій, офісних або торгових площ. Фасадні серії застосовують також в конструюванні зимових садів.

(Visited 260 times, 1 visits today)