Алюмінієві двері: види і переваги

         

Набираючі популярність серед жителів України алюмінієві двері можна встановити в будь-якому місці, де вони повинні бути за задумом архітектора. Алюмінієві двері можуть виглядати як прозорі для світла конструкції на фасаді будівлі, в капітальних отворах і офісних приміщеннях.
У цьому матеріалі ми розглянемо алюмінієві вхідні двері та їх особливості.

Після того як ремонт зроблений і встановлені нові вікна, з’являється необхідність оформлення віконних прорізів. Деякі вважають за краще використовувати традиційні штори і тюль. Інші, навпаки віддають перевагу більш сучасним варіантам. Якщо вбити в пошукову систему запит “заказ жалюзи Одесса” то серед варіантів радимо відвідати сайт компанії “Новостиль” . Оскільки фірма займається продажем сонцезахисних виробів, а також надає послуги з консультування, замірами та монтажу жалюзей і ролет з тканини в містах: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, а також Вінниця, Кіровоград, Миколаїв, Полтава.

Для чого використовувати алюмінієві двері

Алюмінієві двері вхідної групи (окремі двері або комплекс з вікнами і вітражами) покликані забезпечувати захист від дощу, пилу і бруду, а також затримку тепла в приміщенні. Для комфорту, над ними встановлюють козирки або навіси, а також спеціальні дверні ручки для алюмінієвих дверей. Встановлені на вході в супермаркет, алюмінієві двері поєднують захисні функції з рекламними і декоративними.

Габарити і вага вхідні двері алюмінієві зі склопакетом мають не маленькі, але це необхідно для опору виникають в процесі експлуатації навантажень. Функціональність таких дверей забезпечує спеціальна фурнітура для алюмінієвих дверей (петлі, замки, ручки). На відміну від пластикових аналогів, алюмінієві двері не змінюють своєї геометрії на морозі, їх профіль не розсипається, оскільки витримує температурний режим від -500 до +500.

Теплі і холодні алюмінієві двері. Які вибрати?

Якщо установка дверей з алюмінію здійснюється на вхідному фасаді або в приміщенні, де немає “термомоста” (немає необхідності зберігати тепло, і немає опалення), то достатньо її виконати з “холодного” профілю з одним склопакетом. Тоді підійдуть двері алюмінієві зі склопакетом товщини 20-26 мм, триплексом 7 мм або сендвіч-панеллю 24 мм.

Розсувні алюмінієві двері

Розсувні алюмінієві двері

кщо важливо зберегти тепло – вибирайте “теплий” профіль, з міцним подвійним ущільнювачем по контуру стулки і щітковим ущільненням по низу алюмінієвих дверей. Товщина склопакета тут від 20 до 38 мм, сендвіч-панелі – 24 мм.

“Теплі” алюмінієві двері логічно обладнати подвійними склопакетами, а “холодні” – розпеченим або сирим склом. Останній варіант більш економічний, зменшує терміни виготовлення конструкції, а скло може бути вирізано і встановлено прямо на місці монтажу двері. Однак слід пам’ятати, що сире скло вимагає додаткового обклеювання плівкою безпеки як захист від осколків. Плівка безпеки не зашкодить і будь-який алюмінієвої двері зі склопакетом.

Незалежно від типу профілю, скла в алюмінієві двері можна виконати матовими, тонованими, броньованими, вітражними або у вигляді пластикової сендвіч-панелі. Останнє частіше застосовується в офісах, в отворах з великою прохідністю, де висока ймовірність відкривання дверей ногами або візками. Як варіант, сендвіч-панель виконується в нижній половині двері, а інша половина – скляна. Будь-яка вхідна група може бути оснащена ролетними системами або жалюзі.

Види алюмінієвих дверей

Конструктивно вхідні алюмінієві двері можуть бути виконані в таких видах:

  1. Розпашні
  2. Маятникові
  3. Розсувні
  4. Гармошка

Справедливо буде відзначити, що найбільший ефект шумоізоляції досягається при монтажі алюмінієвих дверей орного типу з петлями, розміщеними на дверній коробці.

Розпашні алюмінієві двері

Розпашні алюмінієві двері

Кольори алюмінієвих дверей

Популярність алюмінієвих дверей пояснюється і можливістю підібрати колір профілю, дверної коробки і скла відповідно до загального стилю приміщення, вибираючи будь-який за шкалою RAL, “під дерево” і т.д. Все, що непрозоро, може бути заповнене повнокольоровим зображенням на вибір замовника. Пофарбовані на виробництві, алюмінієві двері не потрібно фарбувати протягом десятків років, а ось поміняти колір можна, використовуючи фарбу по металу.

Двері алюмінієві

Двері алюмінієві “гармошка”

В цілому, алюмінієві двері дуже стійкі до корозії, а зовнішнє покриття успішно захищає їх від впливу зовнішнього середовища і механічних пошкоджень.

Характеризує алюмінієві двері ціна, яка відображає всі функціональні і естетичні побажання замовника.

Фахівці компанії «Юкрейн Сі Груп» завжди готові допомогти нашим клієнтам визначитися з вибором, в тому числі алюмінієвих дверей на замовлення, відповідно до необхідних функціями, розмірами і дизайном. Ваше замовлення у нас алюмінієві двері, ціна на які цілком розумна (в залежності від вимог замовника), істотно наблизить мрію кожного про затишний і красивий будинок.

(Visited 734 times, 1 visits today)