Армована сітка зі скловолокна

         

В кінці будівельних робіт здійснюється обробка приміщень. Наносячи штукатурку, барвники та інші суміші, майстри прагнуть не тільки поліпшити привабливість фасадів та інтер’єрів, але і захистити головні деталі конструкції від руйнування опадами, мікробами та іншими факторами. Використовувана при оштукатурюванні сітка з склотканини допомагає створити міцне, надійне і довговічне покриття.

Властивості матеріалу

Скловолоконною сіткою називається полотно, що формується за допомогою переплетення ниток скловолокна. Утворені «канати» сприяють створенню численних осередків у формі прямокутника або квадрата.

Армована сітка зі скловолокна

Щоб поліпшити стабільність і опір, що викликають розрив на силу навантаження, виробники просочують скловолокно полімерними складами, після чого піддають термічній обробці. Завдяки цьому продукція не руйнується, знаходячись в лужних, кислотних і інших агресивно діючих середовищах.

Тому сітку можна укладати при обробці стін мінеральними штукатурками. Вона не здатна пошкодитися серйозними навантаженнями від ударів, розтягань, згинань і інших дій. Будучи частиною штукатурного шару, сітчасте покриття збільшує його значення механічних властивостей і покращує міцність структури. Воно міцно утримується на штукатурці, оберігаючи покриття від розтріскування. Перераховані властивості керуються щільністю, яка визначається співвідношенням її ваги (грам) до площі (квадратний метр). При замовленні великої кільктості армованої сітки, можливо Вам буде корисна послуга по охороні і супроводженні вантажу. Детальніше на сайті https://ok-kardinal.com.ua/soprovozhdenie-i-oxrana-gruzov

Види скловолоконних сіток

При виконанні будівельно-оздоблювальних робіт майстрам рекомендується слідувати одному правилу: чим меншу товщину має утворена прошарка, тим тонше і щільніше повинна надаватися армована скловолоконна сітка, щоб повністю ховатися під утвореним прошарком. Тому кожен тип робіт супроводжується укладанням сумісному виду виробу.

Малярна. Застосовується під час штукатурення поверхонь, розташованих у будинку, що перестав всідатись. Сітка щільністю 50 грам на квадратний метр і клітинками розміром 2х2 міліметри зміцнює покриття стін і стель. Вона бере участь в закладенні стиків, що утворюють перекриття між плитами. Матеріал можна укладати при закладенні щілин між прорізами, а також вставленими туди коробками вікон і дверей.

Інтер’єрна. Покриття щільністю 60-70 грам на квадратний метр і клітинками 5х5 мм використовується при обробці кімнатних інтер’єрів і фасадної сторони будинку, коли відбувається нанесення шпаклювальної суміші, облаштування гідрозахисту виробів, зміцнення ущільнених підстав, усунення тріщин на штукатурці.

Армована. Сітчастими скловолоконними покриттями щільністю 100-115 грам на квадратний метр зміцнюють цементні шари під час створення підлогової стяжки або додаткової системи опалення. Також матеріал укладається при створенні бордюрів, східців, доріжок та інших навантажених конструкцій.

Універсальна штукатурна. Покриття щільністю 120-130 грам на квадратний метр встановлюється при нанесенні штукатурних розчинів на внутрішні і зовнішні стіни, коли необхідно зміцнити кілька відносно тонких шарів суміші.

Панцирна посилена. Скловолоконною сіткою з щільністю 270-340 грам на квадратний метр дозволено армувати конструкції, які змушені терпіти руйнівний вплив періодично змінних навантажень. Матеріал бере участь також в підготовці основи перед укладанням керамічної плитки.

Рівень якості армуючих сіток зі скловолокна визначається за здатністю не руйнуватися лугами, якими насичені деякі марки оздоблювальних сумішей. Як показують результати випробувань, різниця між міцністю на розрив в первісному стані і через 28 діб вимочування в лугу не повинна перевищувати п’ятдесят відсотків. Також в правильно виготовленому виробі є однакові розміри клітинок і полотна, а витягнуті або пузирчасті області повністю відсутні. Якщо розгорнутий рулон демонструє перекоси, сильно ускладниться безпомилкове укладання матеріалу.

(Visited 463 times, 1 visits today)