Автоматичні гаражні ворота

         

Мова в цій статті піде про сучасні гаражі. Про гаражі, які не тільки здатні захистити автомобіль від викрадення, пошкоджень і будь-яких зовнішніх впливів, включаючи атмосферні опади і перепади температури повітря, а й забезпечують максимальний комфорт для власників автомобілів.

Автоматичні секційні гаражні ворота

Автоматичні секційні гаражні ворота

Сучасний гараж – це вже не те що розумілося в нашій країні під «гаражем» двадцять-тридцять років тому. Сучасний гараж – як для службових машин, так і для приватних – це комфортабельне опалювальне приміщення, пристосоване як для утримання автомобілів, так і для їх ремонту.

Відповідно, автоматичні ворота для гаража відіграють особливу роль і повинні відповідати цілому ряду вимог.

Перш за все, ворота для гаража повинні бути надійними. Міцність полотна воріт і здатність їх замку протистояти злому – це найважливіша характеристика гаражних воріт.

Друга важлива характеристика воріт для гаража – їх теплоізоляція. Якщо гараж опалювальний, то дуже важливо, наскільки надійно ворота захищають його від вуличного повітря.

Не останнє місце як в дизайні житлового будинку з гаражем, так і в промисловому дизайні займає естетична сторона – іншими словами, то, як ворота для гаража виглядають з боку.

І нарешті, найважливіше – зручність використання воріт.

Ще широко поширені як промислові, так і приватні гаражі, де ворота відкриваються вручну – це, поза всяким сумнівом, вчорашній день.

Сьогодні має сенс використовувати тільки автоматичні ворота для гаража, які дозволяють використовувати дистанційне керування.

Історично першими автоматичними воротами для гаража були орні ворота. І сьогодні ні часом використовуються в промислових гаражах і гаражах, що належать державним організаціям – від пожежної команди і міліції до регіональних і федеральних органів влади.

У цій ніші з орними автоматичними воротами для гаражів конкурують зсувні. Гаражі великих автотранспортних підприємств і державних організацій часто досить великі, щоб в них можна було передбачити простір, необхідне для нормального функціонування зсувних воріт.

Однак набагато частіше на практиці зустрічаються компактні гаражі, для яких названі вище рішення неприйнятні.

Для компактних гаражів – як корпоративних, так і приватних – найбільш придатні тільки два види автоматичних воріт.

Це перш за все секційні ворота, які використовуються для приватних і малогабаритних корпоративних гаражів з шістдесятих років минулого століття, і рулонні ворота, що набули широкого поширення лише в останньому десятилітті.

Найбільш прогресивною технологією на сьогоднішній день є, безумовно, технологія секційних і рулонних воріт. По суті, рулонні ворота повторюють ідею роль віконниць з електронним замком, зламати який практично неможливо. І зруйнувати полотно таких воріт теж досить важко – адже вони складаються зі сталі з антикорозійним полімерним покриттям.

При цьому незалежно від конструкції, автоматичні ворота для гаража можна відкривати і закривати дистанційно – найчастіше, за допомогою радіобрелка. Тобто можна сісти в машину у власному гаражі і відкрити ворота сигналом з радіомаяка – і навпаки, під’їхавши до свого гаражу зовні, відкрити ворота натисканням кнопки.

Такий спосіб управління допускають як автоматичні ворота для гаража секційного типу, так і рулонні ворота. Промислові ворота з орним або зсувним механізмом обладнуються такими електронними пристроями рідше. Вони, як правило, використовуються на підприємствах і в організаціях з налагодженою системою охорони, для того щоб їх відкрити, потрібно сигнал з пульта охоронної служби.

Але так чи інакше, сучасні автоматичні ворота для гаража найнадійнішим чином охороняють як службовий, так і приватний автотранспорт від зазіхань зловмисників і будь-яких зовнішніх впливів.

(Visited 736 times, 1 visits today)