Автоматичні в’їзні ворота: монтаж, принцип роботи

         

Автоматичне управління в’їзними воротами – це зручний і практичний спосіб управління механізмом відкривання і закривання. Водієві не доведеться залишати транспортний засіб або використовувати фізичну силу. Ключ від автоматичних воріт адаптує електронний механізм до характеристик самих воріт і до потреб мешканців будинку. Користувач контролює рух воріт за допомогою пульта дистанційного керування.

Як працюють автоматичні ворота?

Важливим елементом такої системи є панель управління, оснащена радіодатчиком. Останній перехоплює сигнал, що посилається водієм. При проектуванні установки варто вибрати модель, яка забезпечує захист від відкривання і закривання, коли ворота знаходяться в стаціонарному вихідному положенні. Зручною опцією також може бути можливість часткового відкривання для проходу через ворота пішки. Важливою захистом автоматичної системи відкривання воріт є електронний механізм, який забезпечує зупинку або зміна положення воріт при виявленні будь-якого перешкоди.

Автоматизація воріт

Автоматизація воріт

Автоматизація різних моделей воріт

Автоматика входу може працювати з різними варіантами воріт. Це можуть бути:

  • секційні;
  • рулонні;
  • поднімающіся і опускаються ворота;
  • всі моделі, що ковзають по напрямних.

Різноманіття моделей призводить до необхідності точного налаштування автоматичного механізму з урахуванням конструктивних характеристик воріт. Тому, якщо ви збираєтеся оснастити існуючі в’їзні ворота автоматичним механізмом відкривання-закривання, ви повинні звернути увагу на кілька основних параметрів, які визначають вибір відповідної системи.

Автоматизація різних моделей воріт

Автоматизація різних моделей воріт

Вага воріт

Показник може варіюватися від 200 до 600-700 кг (у разі великих орних воріт з довжиною крила 3,5 м). Залежно від ваги вибирається досить міцний привід системи відкривання. Хоча вибір занадто потужного приводу не матиме практичного і економічного обгрунтування, недооцінка – набагато більш серйозна помилка.

Вхідні ворота повинні відкриватися плавно і без затримок, пов’язаних з перебоями в роботі системи. Надзвичайні погодні умови або сильний поривчастий вітер не повинні впливати на хід механізму.

Розмір воріт

Іншим важливим параметром, що визначає вибір автоматичної системи відкривання дверей, є розміри (ширина і висота), а також кут відкривання і спосіб монтажу, включаючи розміри стійок і відстань між петлями і стійками. У разі орних воріт довжина має вирішальне значення при визначенні необхідної тяги електричного приводу. Крім того, необхідно пам’ятати про плановану інтенсивності використання автоматики, яка по відношенню до приватного будинку буде значно нижче, ніж в системах, які використовуються для в’їзду на територію промислових об’єктів.

Що входить в комплект?

Автоматика для відкатних воріт складається з приводу, панелі управління, що відповідає за управління системою, радіодатчиків зі змінним кодуванням і сигнальної лампи, яка інформує про привід воріт в рух.

У разі орних воріт автоматика складається з двох серводвигунів, пульта управління, передавача зі змінним кодуванням і системи фотоелементів. Відповідний привід, що забезпечує рух стулок або всіх воріт, складається з головки, спеціального рейки з ланцюгової системою і з’єднувача, завдяки якому привід безпосередньо впливає на рух воріт.

Ви можете вибрати зовнішню систему (найпопулярніша) або дорожчий підземний привід, захований під крилами воріт. Правила безпеки визначають правильне розташування системи фотоелементів, забезпечуючи захист не тільки на лінії воріт, але і на всій території, що охоплює простір, необхідний для повного відкривання і закривання. Будь-яка автоматична система воріт дозволяє відкривати або закривати їх вручну.

(Visited 981 times, 1 visits today)