Бамбукова підлога

         

Одним з важливих чинників для комфорту в сучасному житлі є підлогове покриття. Є багато різних варіантів підлоги, і сьогодні ми розглянемо такий варіант як бамбукова підлога.Зазвичай в магазинах пропонуються моделі з дуба і бука. Вони також мають свої переваги і естетичну цінність, звичайно. Особливостями в бамбукової підлоги є той факт, що цей матеріал набагато легше заготовляти ніж іншу деревину. Для вирощування дубу і буку потрібно багато часу щоб їх можна було використовувати в якості заготівельного матеріалу для підлоги, в той час як бамбук широко поширений, швидко зростає, а також має безліч колірних тонів. Розглянемо палітру кольорів і розглянемо переваги того чи іншого колірного поєднання в інтер’єрі.

Помірний відтінок

Помірний відтінок – не є ні темним, ні занадто світлим. Як ми бачимо така підлога добре поєднується з білим, чорним і сірим, що є популярним варіантом в інтер’єрі сучасного житла.

Бамбукова підлога помірного відтінку

Бамбукова підлога помірного відтінку

Темна бамбукова підлога

Контраст між меблями та підлогою також хороша комбінація. Темна бамбукова підлога прекрасно поєднується з яскравими меблями і стінами. Стильний малюнок покриття нагадує горіх і виглядає стильно і красиво.

Темна бамбукова підлога

Темна бамбукова підлога

Лакована бамбукова підлога

Якщо полакувати таку підлогу глянцевим лаком ми можемо досягти хорошого ефекту. У поєднанні з природним освітленням від вікна і в залежності від тону, який ми вибрали, ми могли б отримати помаранчевий відтінок в палітрі. Цей колір приносить додаткову дозу тепла і комфорту в приміщення.

Лакована бамбукова підлога

Лакована бамбукова підлога

Сіра бамбукова підлога

Сучасні будинки добре виглядають в більш холодних тонах. Поєднання білих меблів з сірою бамбуковою підлогою – це сучасне і стильне поєднання які так люблять сучасні дизайнери. Часто такі колірні поєднання вибирають молоді люди.

Сіра бамбукова підлога

Сіра бамбукова підлога

Смуги

Гармонія світлих і темних смуг на підлозі виглядає по праву дуже гарно. Цей колір категорично відкидає будь яке інше покриття – килими, оскільки сама по собі така підлога є досить барвистою і цікавою.

Темна бамбукова підлога зі світлими смугами

Темна бамбукова підлога зі світлими смугами

Скляні вставки

Поєднання бамбукової підлоги і скляних вставок також є хорошим прикладом сучасних неординарних інтер’єрів. Для цієї мети краще вибирати насичений колір підлоги, який буде контрастувати зі склом.

Бамбукова підлога зі скляними вставками

Бамбукова підлога зі скляними вставками

Висновок!

Часто підлогове покриття з цього матеріалу нічим не поступається за твердістю іншим видам деревини. Це робить його ще більш цінним і стильним матеріалом. Як ви можете переконатись, бамбук нічим не поступається іншим поверхням, також додамо, що така підлога з бамбуку підходить для підлоги в спальні, вітальні і їдальні.

Покладіться на наші пропозиції і виберіть природну красу!

(Visited 878 times, 1 visits today)