Чи такий уже й трудомісткий ремонт стель?

         

За останні десять років ринок будматеріалів наповнили великою кількістю того, що раніше завжди вважалося дефіцитом. Стало модно робити ремонт за дизайнерським проектом, замовленому індивідуально або завантаженого з інтернету або підглянутого в журналі з оформлення інтер’єру.

Правильне оформлення та оздоблення стелі

Найболючіша тема будь-якого ремонту – це оформлення та оздоблення стелі. Чому ремонт стель вимагає стільки уваги? Тому що він відображає якість всього ремонту. Особливо це актуально для багатопанельних будинків з низькими стелями, де якість плит перекриття залишає бажати кращого. Всі нерівності і огріхи стін будуть помітні саме по стельового бордюру. Тому ідеально рівна стеля – це запорука якості будь-якого ремонту. Можна, звичайно, приховати нерівності і змінити фактуру багаторівневими або підвісними стелями. Але, скажімо, в уже згаданих панельних будинках це краде зайві сантиметри, яких там і так не вистачає. А нависання масивних конструкцій прямо над головою багатьох нервує і робить приміщення менше і нижче.

Багаторівневий стеля

Багаторівневий стеля “квадрат”

Якщо з висотою стель у вашій квартирі все нормально, то можна спробувати зробити стелю з гіпсокартону. Багаторівневі, з вбудованими світильниками або без них, з фігурними елементами або просто ідеально рівний – це вже на ваш смак. Хоча вже давно помічено будівельниками, дизайнерами і самими замовниками, що ідеальним варіантом вважається просто рівна біла стеля без вишукувань. Зробити її такою не так то просто. Крім того, що доведеться все ідеально вирівняти, при ремонті стель вся їх поверхня шпатлюется, затираються всілякі шви і нерівності, і потім вже в кілька шарів проводиться фарбування. Відносно монтажу стеля з гіпсокартону набагато простіше.

Натяжна стеля в спальні

Натяжна стеля в спальні від сайту http://zolotar.kiev.ua

Але як би ви чудові не вирівняли стелю, виглядати вона буде тільки в тому випадку, якщо настільки ж ідеально будуть вирівняні стіни. Різні опуклості і вм’ятини на стінах, навіть при добре поклеєні шпалери, зіпсують весь вигляд. Ідеально рівна поверхня стелі буде контрастувати з кривими опуклими або втиснутими стінами. Цей контраст створить враження недоробленого ремонту. Так що, маючи намір оновити стіни або стелю, пам’ятайте, що робити це потрібно в комплексі. Причому за вартістю це обійдеться набагато дешевше, ніж розбити ці два етапи ремонту за часом. Адже матеріали для вирівнювання і обробки стін і стель використовуються одні й ті ж. Та й бруд, як то кажуть, один раз розводити доведеться.

Дворівнева стеля з гіпсокартону

Дворівнева стеля з гіпсокартону

(Visited 914 times, 1 visits today)