Cучасний дизайн дворівневої квартири

         

Оздоблення інтер’єру дворівневої квартири є надзвичайно складним завданням для дизайнерів. На практиці — це дві однакові площі простору, які необхідно перетворити в загальне, єдине приміщення. Ми запрошуємо Вас подивитися унікальні дворівневі апартаменти площею в 81 квадратний метр, що розташовані на двох поверхах однієї квартири.

Дворівнева квартира в світлих тонах

Дворівнева квартира в світлих тонах

На першому поверсі великі вікна апартаментів. Природнє світло проникає в кожен куточок квартири. Площа відкрита і квартира, завдяки відсутності  стандартних дверей, не строго диференційована. Тут дизайнери підкреслюють цікаві і нестандартні рішення. Наприклад, спальня розташована на другому рівні, потрапити на який можливо за допомогою елегантних сходів з прозорими перилами.

Спальня на другому рівні квартири

Спальня на другому рівні квартири

Архітектура апартаментів дуже цікава — склепіння, фаски, мансардні вікна в спальні. Все це робить атмосферу дому затишною та унікальною. Гарний камін, обложений рельєфною білою плиткою чудово вписується в інтер’єр квартири.

Камін в дворівневих апартаментах

Камін в дворівневих апартаментах

Камін в дворівневій квартирі

Вітальня являє собою велику відкриту площу в білих тонах. Меблі в будинку стильні та сучасні. Шкіряні мягкі крісла та диван в поєднанні з білим журнальним столиком ділять апартаменти на зону відпочинку. Вишуканий обідній стіл зі стільцями, що одягнені в білі бавовняні чохли, привертають увагу до їдальні, яка відноситься вже до іншої зони квартири.

Дизайн інтер'єру квартири в білих тонах

Дизайн інтер’єру квартири в білих тонах

Стильна кухня з натурального дерева красиво підсвічується мобільною овальною лампою. Кожен елемент, від гарної білої кухні до великих вікон без штор до підлогового покриття, — ідеально вносить свій вклад в елегантний зовнішній вигляд цього унікального дворівневого житла.

Кухня в апартаментах

Кухня в апартаментах

Як уже згадувалося, другий рівень квартири передбачений для релаксації. Велике ліжко розташоване в центрі кімнати. У кутку імпровізованої кімнати гардероб для зберігання речей. Великі вікна, що відчиняються були зроблені прямо над ліжком і в ночі відкривається шикарний вид на зоряне небо.

Вигляд спальні з мансардними вікнами

Вигляд спальні з мансардними вікнами

(Visited 1,201 times, 1 visits today)