Дачний туалет з єврокуба

         

Дачний туалет є предметом першої необхідності і використовується весь час перебування на природі. Тому його надійна робота важлива, нарівні з невисокою вартістю і простотою конструкції. Розглянемо пристрій дачної будівлі даної категорії, взявши за основу ємність в 1000 літрів.

Даного об’єму вистачить на сім’ю з двох або трьох осіб для постійного проживання. А якщо ви буваєте тільки по вихідним або під час відпустки, можна сміливо збільшувати кількість користувачів в два рази. Не раджу використовувати металеві бочки з-під масла, так як в землі їх герметичність порушується за кілька років.

Аналіз пропозицій в інтернеті показує, що накопичувачі подібного літражу коштують чималих грошей. В середньому ціни починаються від 1500 грн. за одиницю.
Еврокуб це ємність з досить товстого пластика в металевій обрешітці. Розміри ширини, глибини і висоти приблизно складають один метр. Такий накопичувач широко застосовується в промисловості та після використання вмісту їх відмивають і перепродують. Тут безліч пропозицій нових товарів з адекватними цінами за якісний єврокуб. Для наших цілей можна спокійно брати ємності від 1000літров.

Устройство септика из еврокуба

Устройство септика из еврокуба

Після придбання еврокуба і доставки його на ділянку потрібно вибрати місце під туалет використовуючи https://geobest.dp.ua/geodeziya/perenos-repera-dnepr/. Його розташування має бути мінімум в 20 метрах від садових дерев і ваших грядок і в трьох метрах від сусідів. Якщо у вас є свердловина або колодязь, то відстань до них повинно бути не менше 25 метрів. При наявності старої вигрібної ями вкрай не рекомендую вкопувати в неї куб зі зрозумілих причин. Краще перенести будівництво виходячи з вищевказаних вимог, або хоча б поставити її поряд з існуючою.

При наявності високого рівня грунтових вод немає сенсу повністю вкопувати куб. Потрібно орієнтуватися на глибину, на якій навесні не виникає вода. Розміщений у ямі накопичувач слід обкласти по периметру пластиком або іншим схожим матеріалом. Тоді при засипці землею і утрамбування грунту ємність не буде здавлена ​​з усіх боків.

Далі необхідно змайструвати або купити будку для туалету. Її ціна знаходиться в діапазоні від 2 до 4 тисяч гривень. Не рекомендую робити її самостійно, так як вартість матеріалів досить висока. При покупці орієнтуйтеся на надійність конструкції і товщину використаних матеріалів.

Під розміри дна кабінки робиться підставу в землі на стовпах із цегли. Далі проводиться її установка на підставу. З’єднання куба і робочого отвору туалету потрібно виконати зі стійкого до впливу вологи матеріалу. Можна використовувати обрізану пластикову бочку ємністю приблизно в 60 літрів. Під її розміри також слід збільшити отвір у верхній частині куба.

Отже, дачний туалет готовий. Доопрацювати дану конструкцію можна за допомогою вентиляційної труби діаметром 100 мм, що йде з куба і піднімається на висоту більше метра над дахом туалету. Також можна встановити переливної трубу і під’єднати до кубу ще одну ємність без дна. Тоді рідкі фракції будуть просівати і йти через дренаж. Ступінь очищення при цьому становить до 90 відсотків.

(Visited 1,381 times, 1 visits today)