Декор стін

         

Дайте волю своїй творчій думці і відкрийте в собі художника який може перетворити звичайні предмети домашнього вжитку в справжні шедеври.Стіна позаду дивану в цьому затишному місці задекорована кількома елементами які можна зробити своїми руками. Це все займе всього кілька годин, але ефект від такого декору неймовірно вражає.

Декор стін зроблений своїми руками

Декор стін зроблений своїми руками

Зразки кольорів

Це хороше використання зразків фарби після того, як ви закінчили ремонт в своєму будинку. Створіть з ними унікальну фреску. Згрупуйте зразки в залежності від їх кольору, розміру, форми і пропорцій. Ось, наприклад, відбувається ефект градієнтів зі створених смуг різної насиченості кольору. Рівна кількість елементів дає комплексне бачення дизайну. Прикріпіть кольорові смуги на картонній основі з застосуванням двосторонньої стрічки і помістіть це все в рамку. Декор для стіни готовий!

Зразки кольорів з палітри

Зразки кольорів з палітри

Текст в рамці

Створіть графічний витвір мистецтва, використовуючи товстий гофрований картон і шпильки або мідні цвяхи. Напишіть на картонці слово, або текст, а потім по його контурі прибийте цвяхи. Коли закінчите, залишиться тільки помістити картонку з текстом в рамку.

Текст в рамці як елемент декору

Текст в рамці як елемент декору

Декор стіни в природному стилі

Принесіть шматок природи в ваш будинок за допомогою повністю натуральних матеріалів. Вам знадобиться тільки дерев’яна основа, мох і дві приблизно однакового розміру гілки. На фото зображений декор який імітує опудало оленя. У вас є повна свобода для створення природного витвору мистецтва на стіні відповідно до вибраного дизайну житла.

Декор стіни в природному стилі

Декор стіни в природному стилі

Книги на стіні

Для того, щоб створити ефект літаючих відкритих книг, потрібно розмістити книги в різних місцях одна відносно одної. Це дозволить досягти візуальної ілюзії руху. Для того, щоб книга не закривалась її сторінки потрібно склеїти таким чином щоб одні сторінки робили підпори для інших. Після того, як клей висохне, прикріпіть книгу до стіни за допомогою цвяха чи саморіза.

Декор за допомогою книг

Декор за допомогою книг

Колекція автографів або повідомлень

Щоб створити такий оригінальний декор, вам потрібно тільки полотно і чорний маркер. Нехай ваша сім’я і друзі додадуть свій автограф або напишуть фразу чи посилання на полотні. Такий декор не тільки виглядає по сучасному, але і вносить щось особисте і душевне і інтер’єр.

Автографи в рамці як елемент декору

Автографи в рамці як елемент декору

Шари фарби

У той час як багато магазинів пропонують художні картини за неймовірно високими цінами, ви можете зробити нічим не гіршу картину своїми руками. Для досягнення результату нанесіть фарбу за допомогою шпателя на полотно, шар повинен бути нерівномірний. Після того, як перший шар фарби висох, наносіть наступний, доки не досягнете бажаного результату. Зверніть увагу, що в результаті великої кількості нашарування фарб, полотно може здаватися грубим і непрофесійним. Тонка і дуже проста структура не буде подразнювати око і стане відмінним декором для стіни.

Картина з нашаруванням кольорів зроблена своїми руками

Картина з нашаруванням кольорів зроблена своїми руками

Яскраві акценти

Перетворити звичайний об’єкт на витвір мистецтва, можна використовуючи гальванічне нанесення золота або срібла на поверхню. Для того щоб декор став виразним акцентом, ви можете помістити його у відкриту раму або на спеціальну основу.

Яскраві акценти в інтер'єрі

Яскраві акценти в інтер’єрі

Абстрактні картини

Такий захоплюючий ефект може бути досягнутий шляхом нанесення кольорових фарб вертикально і в випадковому порядку на полотно. Таким чином фарба буде стікати зверху в низ і створить унікальну ні на що не схожу абстрактну картину. Золоті та срібні фарби зараз особливо актуальні.

Декор стін за допомогою абстрактних картин

Декор стін за допомогою абстрактних картин

Висновок!

Для декору стін потрібно не так вже багато сил і грошей як ви могли б подумати перед прочитанням статті, за допомогою цих простих порад ви зможете перевтілити свої стіни і зробити акценти в інтер’єрі.

(Visited 767 times, 1 visits today)