Декоративні подушки в інтер’єрі

         

Декоративні вироби в інтер’єрі приміщення забезпечують теплу атмосферу і затишок, створюють в будинку життєрадісний настрій. Іноді саме декоративні речі відволікають увагу, освіжають квартиру з неабияк набридлим інтер’єром. Щоб додати кімнаті індивідуальність, створити теплий обжитий вид, необхідно використовувати вироби в яскравому оформленні. Для повного перетворення житла і зміни атмосфери не потрібні великі витрати.

Підбір декоративної подушки під інтер’єр

Якщо інтер’єр квартири виконаний в класичному стилі, підійдуть вироби з яскравими малюнками та ексклюзивними геометричними фігурами. Буває, що вибір падає на ексклюзивні подушки ручної роботи з обробкою мереживом, бісером або вишивкою. Подібні речі добре підходять для подарунка друзям, якщо доповнити її вишивкою з нанесенням зображенням закоханих.
На сьогоднішній день декоративні подушки виконуються різними способами. Для їх виготовлення застосовують гобелен, тонку шкіру, ніжний оксамит, декоративний шовк і інші матеріали. Різноманітність зображень призведе в захват: там можуть бути зображені квітів, милі тварини, символи і всілякі відомі висловлювання. В даний час в торговій мережі доступні декоративні подушки настільки широкого асортименту, наскільки вистачає уяви.
Величезне значення треба надавати унікальності виробів. Для пожвавлення інтер’єру приміщення і створення затишку, дизайнери радять вибирати кольору з принтом і не помітним забарвленням, створення природного вигляду використовують подушки з малюнками тварин, рослин. Дуже привабливо виглядає клітина разом з яким не будь яскравим оформленням або чергування квітів з кліткою майже непомітною.

Дизайн декоративних подушок

Домашній інтер’єр буде виглядати яскравіше, якщо на блакитний диван покласти декор ніжно оранжевого кольору. Необхідно обов’язково врахувати, що відсутність колірної гами або їх достаток, погано впливає на настрій жителів цього будинку. Тому необхідно дотримуватися правила, чим більш насичене забарвлення штор, меблів, тим в більш спокійних тонах необхідно підібрати подушки, а якщо оформлені стіни в консервативних тонах, то подушки повинні бути оформлені в яскравих тонах.
Декоративна подушка може виявитися прекрасним подарунком. Однак тут треба врахувати, що дівчатам підійде шовковий варіант, оксамитові вироби підійдуть чоловікам.

Як підібрати декоративні подушки для інтер’єру

До підбору таких речей треба буде поставитися серйозно, адже порушити весь дизайнерський стиль приміщення може навіть один елемент інтер’єру. Прекрасним рішенням буде придбання готового комплекту, до складу якого можуть увійти не лише подушки, а й, наприклад, покривала, штори, накидки такого ж дизайну.

Декоративні подушки в інтер'єрі

Декоративна подушка приносить родзинку в інтер’єр

Важливим є гармонійне поєднання забарвлення подушок з оббивкою меблів. Дизайнерське рішення виявиться не вдалим, якщо поєднувати парчу з оксамитом. Парча і оксамит, наприклад, неможливо поєднати з бавовною або виробом з льону, тому при прийнятті дизайнерського рішення це слід враховувати. Купівля подушок на диван або крісло – це відповідальний захід і підійти до цього питання слід дуже уважно, тому, що навіть незначний аксесуар може порушити всю гармонію приміщення. У дизайнерських проектах значення має не тільки колірна складова речей, але і відповідний розмір, функціональність елемента, тому до покупки треба поміряти місце де буде застосовуватися ця оригінальна річ.
Магазини пропонують на вибір широкий асортимент ексклюзивних виробів на диван, стільці або крісла. Менеджери допоможуть розібратися у всій різноманітності виробів, а також вирішити який варіант декоративного товару найбільш вдало буде поєднуватися в вашому інтер’єрі.

(Visited 811 times, 1 visits today)