Дитяча кімната для хлопчика, які меблі та оздоблення вибрати?

         

Дитяча кімната для хлопчика не може бути нудною. Привіт, пригоди! Справжній пірат, пожежний або футболіст повинен мати своє королівство. Як впоратися з цією проблемою, і які меблі і прикраси вибрати, щоб це місце будинку відрізнялося від усіх інших? Є розумні способи зробити це.

Дитяча кімната для хлопчика – облаштування простору

Батьки можуть зробити все для дітей, навіть побудувати царство мрії. Дитяча кімната для хлопчика, це таке місце. Тут починаються пригоди, перші захоплення і гри – ось чому дитяча кімната повинна бути не тільки затишною, але і унікальною по-своєму.

Незалежно від статі, малюкові до 3 років не потрібно занадто багато меблів і прикрас у власній кімнаті. Тому вже на етапі очікування дитини варто облаштувати простір, в якому малюк буде жити, щоб воно було яскравим і універсальним і підходило для подальших переробок. Білі, сірі і пастельні стіни і така ж яскрава, бажано однотонна меблі – це така основа для будь-яких змін, коли дитина виросте.

Дитяча кімната для хлопчика

Ергономіка і безпека є ще одним основним принципом. Дитячі меблі, а також інше обладнання для кімнат – освітлення, килими і їх розташування в спальні повинні бути добре продумані. Це не мистецтво, ставити величезний настінний блок на одну стіну, а на іншу, навпаки, ліжко. Набагато кращим рішенням є поділ зон відпочинку та ігор за допомогою індивідуальних меблів. Решту вільного простір може бути залишено для раніше продуманих декорацій, які додадуть цілісний характер.

Кімната для хлопчика, які меблі вибрати?

Меблі для дитячої кімнати повинна відповідати кільком основним вимогам: бути безпечною, ергономічними, меншою за розміром і легко доступною по висоті для зручності.

І так, наприклад: ліжка для дітей не повинні перевантажувати простір своїми розмірами, але, варто подумати, що в майбутньому потрібно буде інвестувати в спальне місце розміром 90×200см. Незалежно від того, чи буде це каркас ліжка з дерева з матрацом, або диван-ліжко. Це добре, якби у ліжку було місце для зберігання додаткових постільних речей або інших дрібних речей.

Поруч з ліжком, в дитячій кімнаті також повинні бути платтяна шафа, комод і книжкову шафу з полками. Для дошкільника такого набору цілком достатньо. Однак, коли приходить час ходити в школу, потрібно буде купити стіл, бажано з тієї ж колекції, щоб зберегти естетику і послідовність в просторі.

Захист від зайвого світла

У своїй кімнаті дитина проводить багато часу. Тут проходять його перші заняття та ігри. В цьому випадку освітлення має бути повноцінним. У той же час дитині ще необхідний денний сон, і яскраве світло зможе перешкодити відпочинку дитини. Можна використовувати класичний варіант із суцільними шторами, але такий варіант не завжди підходить. Набагато зручніше використовувати горизонтальні жалюзі і легкі прозорі фіранки.

Як краще задекорувати вікно в дитячій кімнаті

Загальноприйнятий та найпростіший варіант – це штори у вигляді двох смуг тканини однакової форми. Доповнити їх можна прозорим і легким тюлем. Прозора тканина м’яко розсіює світло, а щільні штори допоможуть затемнити кімнату. Можна використовувати комбінований варіант з легкої тканини різних відтінків одного кольору.

Якщо Вам потрібно полагодити, або відрегулювати вікно в дитячій кімнаті, то радимо відвідати сайт http://servise-okon.com.ua/uk/ Тепер не виходячи з дому можна замовити фахівця для консультації та ремонту пластикових вікон в дитячій кімнаті.

Як оформити вікно в дитячій кімнаті

Як прикрасити кімнату справжнього футболіста або пожежного?

Діти швидко ростуть, а дитинство швидко минає. Ось чому варто продовжити ці моменти якомога довше, хоча б облаштувавши простір дитячої кімнати. І все це за допомогою прикрас, які завжди можемо вільно змінювати – відповідно до поточних захопленнями дітей.

Поліцейський сьогодні, спортсмен завтра? Немає проблем! Завдяки настінних розписів, наклейках і картинам, можна легко поміняти кімнату хлопчика без необхідності ремонту. Просто вибравши правильний колір або тему – подушки, ковдри, килимки та інші аксесуари, можна швидко створити унікальний простір.

Дитяча кімната для хлопчика, завдяки таким простим і розумним рішенням ніколи не буде нудною. І батьки, замість того, щоб, як завжди, збирати іграшки з вітальні, де веселощі тривало вічно, повинні спробувати постукати в двері нового королівства дитини, якого захопило пригода. Облаштування дитячої хоч і не є дешевим заняттям, варто інвестувати в це, тому що дитинство проходить швидко, і потрібно постаратися продовжити його дитині.

(Visited 1,051 times, 1 visits today)