Дизайн інтер’єру в єгипетському стилі

         

Предмети інтер’єру подібного дизайну є атрибутами єгипетського стилю

Багато людей при вивченні історії захоплювалися стародавньою єгипетською цивілізацією. Прекрасні фараони, жриці, боги і богині, розкішні піраміди і незвичайна культура. Все це викликало невимовний захват у спостерігачів. Саме для таких любителів Єгипту і всього, що з ним пов’язано, з’явився єгипетський стиль дизайну інтер’єру.

Вибір кольору

Основні кольори для дизайну вибираються в натуральних і природних відтінках тієї місцевості. Це все кольори: від бежевого до коричневого, а також білий, синій і блакитний, зелений та нефритовий. Зазвичай інтер’єр оформляється в світлих кольорах з великою кількістю золотих аксесуарів і декоративних елементів. Все це нагадує оздоблення стародавніх покоїв фараонів, а також їх усипальниць.

Оформлення кімнат відтінками: жовтий, помаранчевий, бежевий і колір слонової кістки. Єгипет сонячна країна

Стіни в єгипетському стилі зазвичай виконуються в світлих і нейтральних кольорах. Вони можуть бути пофарбовані в один колір або можуть бути оброблені фактурною світлою штукатуркою. При цьому можливе декорування стін за допомогою різноманітних панелей з натуральних матеріалів. Наприклад, мармуру або граніту. А також на стінах можуть бути розміщені фрески або барельєфи із зображенням староєгипетських богів і богинь.

Стеля

Стелю можна пофарбувати в тон з основним кольором навколишніх стін в приміщенні. У деяких єгипетських інтер’єрах стелю оформляли розписом, що імітує зоряне нічне небо у відкритому просторі. Цей прийом дуже цікаво й незвично виглядає. Безсумнівно, така стеля стане центральним акцентом всієї композиції інтер’єру. І всю решту частину ремонту слід робити у відповідність з шикарною стелею.

Пісочні стіни в інтер’єрі – головний атрибут єгипетського стилю квартири

Підлога для більшої схожості зі справжнім єгипетським оздобленням оформляється за допомогою керамічної плитки. При цьому її можна облаштувати вбудованою системою підігріву для більшого комфорту хазяїв квартири. Дизайн плитки можна вибрати будь-який. Але бажано віддавати перевагу більш природним і натуральним зображенням, що імітує зістарену плитку або природні кам’яні матеріали. Також підлогу можна прикрасити різноманітними килимами та штучними хутрами звірів.

Матеріали для єгипетського стилю

Для інтер’єру в єгипетському стилі найкраще підбирати меблі з натуральних матеріалів. Вони не повинні бути занадто сучасні та вишуканими. Підійдуть досить прості моделі меблів, з прямими і чуйними лініями чи кутами. У цьому стилі немає необхідності вибирати меблі з крученими ніжками і витонченою різьбою. Зазвичай вона виглядає просто та монолітно. А головні її прикраси – позолота і різноманітні орнаменти із зображенням тварин на поверхні. Вони робляться в досить грубій і простій техніці для більшого наслідування того часу і культурі. Також зверху меблі покривають темним глянцевим лаком для надання зовнішнього вигляду виробу більшої розкоші та багатства.

Меблі повинні бути виготовлені з цінних порід дерева та відповідати єгипетській міфології

Щоб лаконічно закінчити інтер’єр варто вибрати декілька декоративних елементів, що відбивають єгипетський дух. Це можуть бути різні боги чи богині в статуетках. Вони можуть бути виконані з глини, порцеляни, кераміки і т.д. На стіни можна повісити стародавні папіруси з зображеннями, обрамлені в рамки. Також можливо купити різноманітні предмети побуту стародавніх фараонів. Магічні і містичні атрибути. При цьому слід перед покупкою завжди дізнаватися, для чого призначалася кожна річ. Тому що єгиптяни вірили в магію і життя після смерті, і великий пласт їхньої культури присвячений даній тематиці.

Египетский рисунок на фотообоях — хорошее решение в оформлении интерьера гостинной комнаты

На даний момент єгипетський стиль не є широко поширеним серед жителів великих міст. Він дуже древній і тому важко вписується в сучасні інтер’єри. Найкраще його відтворювати в заміських будинках, де є можливість повністю облаштувати приміщення в цьому стилі за всіма правилами та канонами.

(Visited 1,260 times, 1 visits today)