Дизайн балкона суміщеного з вітальнею

         

Навіть маючи двокімнатну квартиру, не завжди спальня може бути актуальна для вас. Дітям повинно належати приміщення, а ваше ліжко в вітальні всіх бентежить. Рекомендуємо зробити її вбудованою в стіну, наприклад в шафу. При бажанні, можна вітальню розширити за рахунок площі балкона. Але його необхідно утеплити.
Демонтувати вікно між кімнатою і балконом. Розберіть стіну під ним. Вона не має несучих конструкцій. Верхню частину над прорізом залиште. Вона послужить аркою в кімнату. Почніть з того, що встановіть рами. Скоротіть площа вікна, тим самим зменшиться ймовірність охолодження.

Закладіть простір симетрично з двох сторін. Це можна зробити цеглою. Формувати стіну вам необхідно з використанням додаткового металевого каркаса у вигляді стяжки для тонкої стіни. Його можна кріпити одночасно з кладкою, поступово фіксуючи кожен шар цегли металевим профілем або дротом до бічних поверхонь. З одного боку, це буде стіна, з іншого – брус з дерева. Надалі він послужить основою для віконного отвору. Зафіксуйте все цементним стягуванням. Нижня частина під вікном може бути утеплена за допомогою плит мінерального базальту параметричного або мінеральної вати. До основи стіни укладіть шар пароізоляції. Це може бути фальгированний спінений полістирол, або двошаровий мембрана.

Встановіть плити пінопласту в два ряди. Між ними і стіною повинен бути покладений шар утеплювача. Подальша обшивка стін і стелі буде єдиної з використання металевого профілю і вологостійкого гіпсокартону. Розведіть гіпс і закрийте всі з’єднання. Мінеральної ґрунтовкою, з додаванням вапна, прогрунтуйте поверхні.

Працюйте шпаклівкою на гіпсовій основі. Ошкурить необхідно кожен шар, тим самим підготувавши поверхню до нанесення латексної водоемульсійною суспензії пігментів і наповнювачів на водних дисперсіях латексах. Такий варіант покриття забезпечить стіну плівкою, яка не тільки захистить, а й прикрасить. Ошатний блиск поверхні гідно буде поєднуватися з запропонованим вам інтер’єром вітальні. Цьому має передувати шар акрилової грунтовки. Вона захистить гіпсокартон від вогкості.

Скління балкона

Можна приступити до скління балкону. Використовуйте модні напрями цього року за відтінками. Дизайнери рекомендують для віконних каркасів і прорізів не використовувати чисто білий колір, видозмінений і близький йому – слонячий, пряжене молоко, дуже модні в сезоні 2018 року. Сам віконний проріз можна окантувати дубом під горіх. В цьому випадку, карниз з цього матеріалу або його масиву, буде логічно завершувати композицію. Тим більше, треба враховувати, що вікна в кімнаті не буде і на балконі має бути естетично. Склопакети ви можете замовити з системою підігріву. Батарею сталеву висотою 2 метри розмістіть у одній зі стін.

Дизайн заскленого балкона

Дизайн заскленого балкона

Облаштування балкона поєднаного з вітальнею

Встановіть підвіконня для вікна з штучного каменю у вигляді акрилу білого або кольору топленого молока. Під ним можна буде розмістити полки в два ряди. Це дозволить забезпечити ємностями для зберігання предметів. Вони можуть бути закритого типу. Якщо ви змістите карниз вглиб балкона, то довга фіранка ці ємності завжди може прикрити.

При наявності короткої, цього робити не потрібно. В цьому випадку вбудована шафа, на одній зі стін для зберігання цих предметів, можна не робити. Використовуйте місце для робочого столу або парфумерного. Він може бути відкидний і використовуватися на вимогу. Дзеркало над ним зафіксуйте на стіні в оправі з того матеріалу, яким буде карніз.

Утепленну підлогу з встановленою системою «тепла підлога», рекомендуємо закрити плиткою керамограніта під дуб. Перепланування балкону дозволить збільшити площу кімнати і ліжко, вбудована в один з шаф стіни, які не створить в ній візуального напруги. Тим більше, що опускати її можна буде тільки на час сну. Розмістіть шафа відразу біля арки, утвореної від отвору вікна.

(Visited 922 times, 1 visits today)