Дизайн кухні в білому кольорі

         

Ремонт кухні один з найбільш поширених ремонтів в домі на сьогоднішній день, також хороший ремонт кухні може зробити істотний вплив на вартість при перепродажі.

І так як середній домовласник буде витрачати значні суми для ремонту кухні, важливо зробити це правильно. Так як же досягти цього? Ми зібрали ряд ідей кухні в білому кольорі для спрощення процесу проектування.

Коли плануєш витратит купу грошей на ремонт, то хочеться створити простір, який вам подобається, але якщо ви плануєте продавати житло в якийсь момент то вам також необхідно забезпечити окупність інвестицій.

Сьогоднішні покупці житла шукають сучасні доповнення на зразок гранітної стільниці і нову побутову техніку. Ці речі можна зробити в білому кольорі. Зробити свій дизайн простішим для реалізації ідеї можна просто створивши білу кімнату яка виглядає свіжо і естетично.

Білі Кухонні Стільниці

Існує кілька способів дизайну з білою кухонною стільницею. Білий мармур теплий, класичний та природний зовнішній вигляд додає текстуру. Він дорожчий, ніж інші варіанти, а також вимагає більш детального догляду. Вам потрібно витирати рідину що розлилася відразу ж, не ставити гарячі каструлі або абразивні елементи на поверхню. Білий граніт має нижчі експлуатаційні властивості ніж мармур, але також пропонує класичний вигляд. Стільниця з білого кварцу є міцним і непористим матеріалом вона гігієнічна і стійка до плям і подряпин. Білий бетон може також бути чисто білим, також він неймовірно міцний. Біле скло може бути дорогуватим вибором, але воно дуже гладеньке, за ним легко доглядати і це самий гігієнічний варіант. Якщо ви знаходитесь на бюджеті, сьогодні ламінати імітують більш дорогі матеріали, такі як граніт і мармур, він також добре протистоїть появі подряпин і відколів.

Білі стільниці на кухні

Білі стільниці на кухні

Біла Кухонна Мийка

Білі раковини вже давно закріпились в ванних кімнатах і потроху переходять на кухні. Якщо зазвичай ваша кухонна мийка підлягає жорстким взаємодіям (важкий посуд, не акуратне ставлення) тоді мийка з нержавіючої сталі буде кращим вибором. Цей матеріал стійкий до подряпин, появи плям, сколів та простий для очищення (просто використовуйте мило і воду). Мийки з емальованим покриттям – це ще один хороший варіант для міцних білих раковин, але, як правило вони важчі, тому переконайтеся, що ваші шафи можуть витримати таку вагу.

Біла кухонна мийка

Біла кухонна мийка

Білий острів на кухні

Кухонний острів часто може використовуватися стратегічно для приготування їжі, або щоб прикрасити простір. Додайте контрастності, вибравши інший матеріал, ніж ви використовували для стільниць. В залежності від того як ви плануєте використовувати кухонний острів подумайте який матеріал краще вибрати.

Білий острів на кухні

Білий острів на кухні

Білі Кухонні Шафи

Кухонні шафи грають важливу роль в дизайні кухні, тому що вони на відміну від плоскої стільниці займають багато нерухомого простору в кімнаті. Серед кольорів шаф на кухні, білий є найбільш популярним варіантом. Вибирайте шафи в відповідності до своїх потреб і залежності від того яка побутова техніка буде використовуватись на кухні.

Білі кухонні шафи

Білі кухонні шафи

Біла Кухонна Техніка

Нержавіюча сталь в більшості випадків підходить для нових кухонь, якщо ви заміняєте старі предмети домашнього вжитку, то краще використовувати білий класичний колір. Прилади з нержавіючої сталі поступово будуть виходити з моди, а білий колір завжди залишиться класикою для кухонної техніки.

Біла кухонна техніка

Біла кухонна техніка

(Visited 674 times, 1 visits today)