Дизайн маленької кухні

         

Більше не завжди означає краще, і більше того, це не завжди можливо. Маленькі кухні в нашій країні завжди були актуальним явищем. Потрібно враховувати кожен сантиметр при ремонті маленької кухні. З деяким проявом творчості і практичної тактики дизайну, ви можете гарантувати вашій маленькій кухні певні вигоди. Маленькі кухні мають прекрасно використовувати простір, а також вдалі дизайнерські рішення інтер’єру мають зробити їх візуально більшими. 

Кухня-острів

Напівзакритий простір кухні отримує своє власне життя за допомогою ретельної і точної роботи фарби. В даний час вона виглядає як маленький затишний оазис, який відділений від решти частини будинку.

Маленька кухня-острів

Маленька кухня-острів

Кухня острів служить цілому ряду цілей. Наприклад, допомагає збільшити приміщення, функціональність та ефективність. Головне загальне правило для закритих кухонь – це помістити його в центр кімнати.

Згідно з опитуванням, проведеним Національною Асоціацією Будівельників житла понад 70% покупців хочуть кухню-острів в своєму будинку, і 50% вважають його обов’язковим елементом дизайну. Оскільки очевидно, що така кухня є надійною інвестицією, ми зібрали декілька ідей кухні-острова для вашого натхнення.

Ми вибрали кілька різних кухонний ідей, які допоможуть вам отримати максимальну віддачу. Вибирайте один або комбінуйте їх з дизайну кухні даного типу, щоб створити функціональний простір, який найкраще буде працювати у вашому домі. Також для створення дизайну своєї кухні Ви можете скористатись онлайн конструктором https://trio-kuhni.com.ua/onlajn-konstruktor.html. Данний  конструктор дозволяє в онлайн режимі спроектувати кухню своєї мрії в 3D.

Варіант великої кухні острова

Варіант великої кухні острова

Незвичні кухонні табурети в кухні

Незвичні кухонні табурети в кухні

U-подібна кухня

U-подібний вигляд маленької кухні пропонує ефективність при малій кількості місця. Цей U-подібний вигляд розміщує холодильник поза увагою справа. Половина стіни з кухонною стільницею і кам’яною основою приховує робочий простір від вітальні, дозволяючи світлу і розмовам проходити безперешкодно. Всі предмети першої необхідності для приготування їжі і очищення знаходяться в межах досяжності руки. Горизонтальні ручки ящика досить довгі, щоб подвоїти простір візуально, вішалки для рушників і велика плитка на підлозі також роблять кухню візуально більшою, ніж це є насправді.

U-подібна кухня

U-подібна кухня

Незвичайні рішення на кухні

Обігруючи незвичайними кутами і мініатюрністю, ці домовласники розробили вузьке робоче місце, де на кожному сантиметрі простору видно творчий підхід. Використовуючи білу деревини, нержавіючу сталь і точкове освітлення на кухні стало органічно і затишно. Стіл являє собою гармонійне розширення острова, де розміщена раковина. Зправа від печі є шафка з шухлядами, які висуваються, в яких можна тримати потрібні під рукою кухонні приладдя.

Незвичайні рішення на кухні

Незвичайні рішення на кухні

Полиці і кухонні шафи

Відкриті настінні полиці для зберігання, і добре продумані шафи забезпечують легкий доступ до необхідних речей під час приготування їжі, підготовки і очищення.

Полиці на маленькій кухні

Полиці на маленькій кухні

Кухня в стилі модерн контерпорарі

Цей сучасний невеликий дизайн кухні виходить далеко за межі традиційної маленької кухні. Починаючи з колірної схеми, це явно мінімальна, але повністю функціональна невелика кухня простір організовано дуже “сміливо” та чисто. Зверніть увагу, як яскраві робочі зони створюють широту поряд з використанням штрихового верхньої скла, яка подвоює область прийому їжі.

Кухня модерн контерпорарі

Кухня модерн контерпорарі

Перегородка на кухні

Дивлячись на стіну-перегородку, стильний світильник який забезпечує функціональне освітлення, і в той час різко додає футуристичності дизайну і дозволяє відкрити простір, що робить всю кухню більш привабливою для гостей.

Маленька кухня з перегородкою

Маленька кухня з перегородкою

(Visited 1,300 times, 1 visits today)