Дизайнерський ремонт кухні з увагою до деталей

         

Дизайн кухні вашої мрії не повинен бути створений відомим дизайнером, все починається з вас, як власника. Все, що вам потрібно, це користуючись своїм натхненням зробити вашу кухню унікальною. Дизайн кухні не тільки повинен бути унікальним, він повинен бути практичним, корисним і функціональним. У разі, якщо ви хочете, перебудувати свою кухню або ви плануєте створити свою унікальну кухню тут кілька порад які варто мати на увазі.

Колір

Перше що помітить ваше око це колір. Важливо вибрати колір стін, який буде відповідати побутовій техніці і полицям на кухні. Щоб додати стиль на вашій кухні, потрібно використовувати сміливі кольори для робочих поверхонь, так як темні кольори “замилюють” весь вигляд кухні, таким чином руйнуючи весь задум дизайну.

Колір на кухні при дизайнерському ремонті

Колір на кухні при дизайнерському ремонті

Місце зберігання

Ви можете вирішити, що шафи, полиці і кошики для зберігання потрібних речей це занадто багато і досить мати одне місце для зберігання, але одне місце для зберігання речей виглядає нудно.

Розміщення приборів

Ви повинні думати про зберігання кухонних приборів, які вам потрібні, і найбільш використовувані розташовувати поруч, щоб заощадити на часі і просторі. Розташуйте ваші прилади і товари в організованому порядку, так щоб при приготуванні їжі, легко отримати до них доступ. Потрібно розглянути природу потоку руху в кухні. Бажано організувати холодильник, раковину і плиту в трикутній формі, щоб мати можливість отримати доступ до них і заощадити на часі.

Розміщення приборів на кухні

Розміщення приборів на кухні

Вікна

Для вашої кухні необхідні вікна для вентиляції

Велике вікно на кухні

Велике вікно на кухні

Підлогове покриття

Вибрати хороший матеріал для вашої підлоги, який дасть вам стильний вигляд. Якщо ви вирішили використати плитку для підлоги, то потрібно розмістити її по діагоналі, щоб кухня  виглядала більшою. Слід не забувати що керамічна плитка в більшості випадків слизька і це може призвести до нещасних випадків. Виберіть матеріал, який легко чистити і обслуговувати.

Підлогове покриття на кухні

Підлогове покриття на кухні

Використовуйте кухонні столи

Хто не хотів би компанію під час приготування їжі? Кухонний стіл поруч дає вам можливість мати в компанії інших людей. Це також може бути вигідно, щоб пообідати на кухні разом.

Ви можете додати елемент смаку вашій кухні, тримаючи кімнатні рослини на ній. Вони допомагають зробити повітря свіжим.

Стіл на кухні

Стіл на кухні

(Visited 928 times, 1 visits today)