Національний виробник економного електричного опалення Uden-S

         

Український виробник економних електричних обігрівачів Uden-S заснував виробництво настінних керамічних панелей порівняно недавно – трохи більше чотирнадцяти років тому. У Кропивницькому компанія починала з виготовлення електричних обігрівачів, але в міру зростання популярності, оборотів і збуту досконало освоїла нові напрями по випуску економної продукції.

Унікальна організація заслужено носить горде ім’я лідера. Сьогодні концерн популярний і зарекомендований як надійні постачальник для клієнтів по всій Україні. Його якісна і економна продукція є фаворитом на ринку збуту.

Дана компанія постійно покращує продукт і вдосконалює технології виробництва.

Uden-S завжди розглядала чистоту навколишнього середовища і поновлювану енергію (Green Energy) як головний пріоритет свого розвитку. Компанія ставить перед собою найсміливіші цілі для досягнення здорового, чистого, безпечного майбутнього. Uden-S працює над інноваціями, прагнучи домогтися найбільшої гармонії між природою і людиною.

Корпорація «Uden-S» пропонує:

  • Каміни
  • Металокерамічних обігрівачі
  • Рушникосушарки

Попит на надійні моделі електричних енергозберігаючих обігрівачів є не тільки в Україні, а й інших країнах Європи і всього світу.

Переважні риси продукції:

  1. Компанія виробляє широкий асортимент енергозберігаючих обігрівачів. Вибір зовнішнього вигляду і дизайну порталів величезний, що дозволяє створити затишок і підібрати обігрівач для будь-якого інтер’єру.
  2. Економічність і високий показник ККД
  3. Безпека конструкції

Функціональні особливості і деталі

  • Максимальний час роботи на повній потужності
  • Конструкція опалювальних приладів дозволяє самому зробити монтаж та підключення до мережі;
  • Великий вибір моделей з дизайном для любого інтер’єру.

Якщо ви підбираєте обладнання для опалення, яке буде працювати від електрики, то можете замовити настінні керамічні обігрівачі «UDEN-S». Ці системи поєднують в собі бездоганні експлуатаційні характеристики, кожна панель відрізняється безпекою, і високою економічністю. Відвідати сайт виробника можна за посиланням https://uden-s.ua/

Металокерамічний обігрівач UDEN-700

UDEN-700 – це металокерамічний обігрівач який призначений для використання в квартирах, приватних будинках, а також офісах і комерційних приміщеннях. Дана модель обладнана терморегулятором, що дозволяє задавати і підтримувати необхідну температуру в кожній кімнаті приміщення. Дана модель комплектується всім необхідним для самостійного монтажу. Дані електро обігрівачі також мають таку перевагу як економічність.

Обігрівач UDEN-S в інтер'єрі

Обігрівач UDEN-S в інтер’єрі

Керамічний електронагрівальний теплий плінтус UDEN-S UDEN-200

Теплий плінтус відрізняється від радіаторів опалення тим, що він як би нагріває всю стіну і утворює таким чином теплову завісу або так-званий екран. Завдяки цьому тепло розподіляється по кімнаті рівномірно. Також такий обігрівач непомітний і не псує інтер’єр кімнат. В приміщеннях, де невисокі стелі і знаходиться мінімум меблів, ефективність системи UDEN-S UDEN-200 максимальна.

Епілог

Безпечний обігрів і вишуканий дизайн елегантних обігрівачів «Uden-S», передові технології виробництва змушують покупців робити правильний вибір в бік лідируючого торгового бренду. Для цієї компанії якість і турбота про покупця – кодекс честі!

(Visited 349 times, 1 visits today)