Етапи ремонту квартири

         

У більшості випадків ремонт проводять незабаром після придбання квартири, незалежно від того, була вона куплена у забудовника або минулого власника.

У другому випадку ремонт часто потрібний, як відомо, у зв’язку з дефектами, пов’язаними з великим віком приміщення, тоді як у нових квартирах зміни роблять в основному через невідповідність планування або дизайну перевагам власника, хоча це актуально і для старих жител. У будь-якому випадку ремонт слід починати через деякий час, проведений у квартирі. За цей час слід виявити всі фактори, що вимагають внесення змін та скласти план ремонту. Ремонт як також потребує контролю за роботою підрядників. Для аналізу активності персоналу ми рекомендуємо программу Mirobase https://mirobase.com/fullcontrol/

У процесі планування слід враховувати розташування побутових пристроїв, таких як, наприклад, пилосос та швейна машина. Також слід продумати можливість встановлення кухонних шаф у разі їх відсутності. По закінченні слід скласти план з урахуванням розмірів приміщень, що зручніше робити на картатому папері, приймаючи клітини за квадратні метри.

У цьому треба враховувати певний порядок складання креслення. Насамперед зображують вікна та двері, потім наносять каналізаційну та опалювальну системи, далі розташовують припливну систему вентиляції, після цього розміщують предмети меблів і в завершенні прокладають проводку, причому так, щоб вона не заважала водопровідній та каналізаційній системам та забезпечувала зручне підключення електронних пристроїв.

При розміщенні меблів, звичайно, необхідно враховувати розташування проходів та дверних отворів.

Звичайно, можливе складання такого плану з використанням комп’ютера, проте при цьому можуть виникнути труднощі з підбором необхідної для цього програми і її освоєнням.

Наступна процедура полягає у підборі індивідуального дизайну для кімнат. Цей процес відрізняється необхідністю обліку навіть нікчемних нюансів, таких як, наприклад, напрямок проникнення сонячного світла, колір тюлі та штор, через які він проходитиме і забарвлення стін, що відображають його. При виборі дизайну та кольорів слід заздалегідь звернутися до каталогу будівельних матеріалів та предметів меблів з метою підбору виробів, що найбільше відповідають обраному оформленню.

Початок ремонтних робіт

Звичайно, перший крок – придбання будівельних матеріалів. Після цього слід починати звільнення приміщень від меблів, потім видалення фарби зі стін, їх вирівнювання та нанесення штукатурки. При цьому дотримання послідовності робіт є обов’язковим.

Наступний етап після стінних робіт – вирівнювання підлоги. Перед початком обробки потрібно здійснити роботи з проведення електрики, що перебувають у прокладанні проводки, розміщення розподільників та прихованих розеток. При цьому найбільшу кількість розеток слід розмістити в залі та кухні у зв’язку з найчастішим застосуванням електричних приладів у цих приміщеннях.

На кухні, як відомо, основні прилади – плита, термопот, холодильник. Як додаткове обладнання більшість господарок використовують, наприклад, кавник, міксер тостер. З метою їх підключення бажано встановити хоча б 3 додаткові розетки. Крім того, нерідко на кухні розміщують посудомийну машину, радіоприймач, телевізор.

Крім того, при встановленні розеток не слід забувати про пральну машину, а саме про бажаність її підключення трижильною проводкою з метою запобігання поломкам, спричиненим перебоями електроенергії.

У коридорі слід розміщувати щонайменше двох розеток. У цьому приміщенні вони потрібні для підключення дверного дзвінка та телефону, а також періодичного підключення пилососа.

Після завершення робіт з проведення електрики можна переходити до вирівнювання та обробки стельової поверхні.

Потім можна розпочинати обробку стін. Заздалегідь слід сказати, що ці роботи найчастіше найбільш тривалі з усіх розглянутих вище. Звичайно, обробка стінних поверхонь буде здійснена швидко у разі обмеження робіт нанесенням штукатурки та водоемульсійної фарби поверх неї. Найбільш тривалий варіант пов’язаний із поклейкою шпалер. Це пояснюється необхідністю обліку при цьому всіх особливостей дизайну приміщення та підбору шпалер відповідно до них.

Наступний етап не дуже складний у порівнянні з оздоблювальними роботами. Він полягає у заміні дверей та вікон. Однак для якісного виконання цих робіт необхідне дотримання відповідних правил.

За вирівнюванням поверхні підлоги слідують покрівельні роботи, що перебувають у покритті його паркетом або лінолеумом. Після цього виробляють закріплення плінтусів.

Завершальний етап – встановлення підвісних стель, люстр, карнизів.

Після цього можна розміщувати меблі.

Ремонт на балконі виготовляють в останню чергу.

(Visited 171 times, 1 visits today)