Фарбування кухонних шаф як Профі

         

Якщо ви схожі на більшість людей, то шафи займають найбільш видимий простір у вашій кухні. Це здорово, коли вони знаходяться в хорошій формі; але, якщо вони не такі красиві, як вони могли б бути, ми покажемо вам, як пофарбувати їх.

Навчіться фарбувати дерево, метал, ламінат або кухонні шафи, як профі

Навчіться фарбувати дерево, метал, ламінат або кухонні шафи, як профі

Звичайно, ви могли б замінити всі меблі на кухні, але це дорога задача. Подібно до того як фарбування стін може освіжити кімнату, арт на ваших шафах може зробити вашу кухню абсолютно новою, вносячи красу і незвиний стиль в кухонний простір.

Розпис на кухонних шафах – це економічний вибір для зміни дизайну кухні. Але, насправді, це не так просто, як вам здається. Якщо ви відчуваєте, що це вище ваших сил, то багато фахівців були б готові взятися за проект поліпшення рівня комфорту вашої кухні. Не передумали? Вперед! Читайте далі і дізнайтеся, як пофарбувати кухонні шафи, наче профі.

Крок 1: Плануйте заздалегідь

Розпис на кухонних шафах є повністю керованим завданням допоки у вас є багато вільного часу, терпіння та бажання. Переконайтеся, що у вас є достатня кількість часу, який необхідно присвятити цьому проекту. Пам’ятайте, це не одноденна робота. З плоскою передньою частиною шафи, вам буде швидше і простіше впоратись, ніж з піднятими панелями або іншими деталями, тому плануйте відповідним чином.

Спершу вам необхідно вибрати ґрунтовку і фарбу. Шафи вимагають більш високої якості фарби, ніж для стін (Ви хочете пофарбувати кухонні шафи, як профі, пам’ятаєте?). Дверцята шаф страждають від щоденного зносу, так що краще уникати дешевих типів фарб. Згодом від такої фарби поверхня може потріскатися або взагалі злізти.

Фарбування кухні в зелений колір

Фарбування кухні в зелений колір

Крок 2: Виберіть свій колір

Подібно до того, як люди часто турбуються про вибір відповідного кольору для фарбування стін, будьте готові витратити деякий час на обговорення майбутнього кольору шаф.

Виберіть декілька зразків, звертаючи особливу увагу на самий темний колір. Ви можете протестувати який колір буде дійсно добре виглядати поруч з вашою технікою, або підлогою шляхом грунтування і фарбування великих зразків, таких як внутрішня частина двері шафи.

Яскраві кухонні шафи, в тому числі багаті відтінки кольору, такі як синій кобальт або червона журавлина – конструктивна і популярна тенденція сучасності. Не те? Двоколірні шафи ще один стильний варіант; це означає, що ваші верхні шафи нейтральні (сірі, або м’яко-білі) і темніший колір для нижніх. Якщо всі ці варіанти кольори не подобаються вам, то білий є одним з найбільш поширених колірних рішень для кухні через його чисто класичний вигляд.

Як оновити кухонні шафи своїми руками

Як оновити кухонні шафи своїми руками

Крок 3: Підготуйте поверхні

Незалежно від того, наскільки чиста ваша кухня, все (так, навіть ви) повинні почистити дверцята і ящики. Кухня – робоча зона для приготування їжі, і там більше бруду та жиру, ніж будь-хто з нас готовий це визнати. Фарба не буде прилипати до бруду або мастила, тому переконайтесь, що ваша поверхня підготовлена ​​належним чином.

Змішайте одну частину тринатрийфосфат (ТНФ, знайшов в будівельному магазині) з чотирма частинами води і у вас вийде ефективний обезжирювач. Використовуйте належне захисне спорядження (рукавички і окуляри) та добре протріть внизу. Нехай шафи повністю висохнуть, перш ніж рухатись далі.

Як зняти петлі з кухонних дверцят

Як зняти петлі з кухонних дверцят

Крок 4: Шліфування

Ми знаємо, що ви не хочете, але ви повинні злегка відшліфувати поверхні. Дерев’яні шафи повинні бути відшліфовані до такої міри, щоб поверхня стала матовою. Якщо ваші шафи раніше були пофарбовані, то вам потрібно буде дістатися до голого дерева. Потім пропилосити весь пил.

Шліфовка меблів на кухні

Шліфовка меблів на кухні

Крок 6: Прайм-Тайм

Грунтовка, яку ви обираєте, повинна бути високої якості та підходити для матеріалу ваших шаф, будь це дерево, чи метал. Якщо ви збираєтесь фарбувати в більш темні кольори, то затонуйте поверхню. Цей крок важливий, щоб зберегти оригінальний колір показуючи його через вашу нову фарбу.

Використовуйте малярську стрічку, щоб захистити поверхню. Використовуйте або валик, або кисть, покриваючи ґрунтовкою. Валиком краще працювати на плоских поверхнях, він дозволяє покривати великі площі швидко. Якщо у вас є багато архітектурних деталей на дверцятах шаф, то вам буде краще використовувати кисть, щоб потрапити в важкодоступні куточки.

Крок 7: Пофарбуйте свої кухонні шафи, як Профі

Нарешті, прийшов час фарбувати … і чекати поки фарба висохне. Потім фарбувати знову, і чекати, поки шар фарби висохне. (Так, це найцікавіша частина.) Дотримуйтесь того ж методу, який Ви використовували для нанесення грунтовки. Нанесіть тонкий шар фарби, потім приберіть потьоки і чекайте. Це може зайняти кілька днів, в залежності від екологічних факторів. Коли перший шар повністю висохне, легко зачистіть ваші шафи, і нанесіть другий тонкий шар фарби. Вам потрібно принаймні два шари фарби; в залежності від типу поверхні. Можливо, навіть буде потрібно третій або четвертий шар (і більше днів очікування).

Фарбування внутрішньої частини ящиків на кухні

Фарбування внутрішньої частини ящиків на кухні

Крок 8: Зберіть все

Коли дверцята і ящики повністю висохнуть, ви будете готові зібрати всі меблі знову разом. Утриматися від спокуси зробити це занадто рано; це може привести до мазків і відправить вас назад до кроку 5, а цього дуже б не хотілося. Потім зробіть глибокий вдих, відійдіть і захоплююся вашою красивою новою кухнею.
Хоча це звичайно не найпростіший варіант побутового проекту, але таким чином ви зможете пофарбувати кухонні шафи, як профі.

(Visited 2,216 times, 1 visits today)