Герметизація в будівництві

         

Герметизація необхідна для захисту різних елементів від попадання на них рідин і газів.
При будівництві будинків герметизація використовується дуже активно і може мати на увазі зварювання або пайку будь-яких деталей. А також для створення герметичності можуть застосовуватися і інші склади.

Для того щоб після споруди житлового будинку не виникла проблема тріщин у стелі або стінах через опади та теплові розширення, виконується гідроізоляція деформаційного шва.

Для гідроізоляції швів і примикань призначаються спеціальні матеріали, адже звичайний бітум або мастика в такому випадку абсолютно марні. Гідроізоляційні склади діляться на два види: джгути / стрічки наповнювачі та пластичні герметики. Фахівцями таких підприємств як BASF, Sika, Пенетрон, BT Innovation – провідних виробників будівельної хімії, розроблені цілі асортиментні лінійки високоефективних гідроізоляційних матеріалів, придатних для вирішення будь-яких завдань.

Герметиками можуть виступити листові і рулонні матеріали, мінеральні матеріали, що мають проникаючу дію, а також рідкі речовини, які мають у своїй основі полімери.

Варто враховувати, що герметики не є універсальними і призначені для окремих видів робіт. Є герметики для покрівлі, ванни, міжпанельних швів, вікон тощо. В результаті можна сміливо стверджувати, що жодні ремонтні роботи не обійдуться без застосування герметиків. Особливо якщо відбувається зведення будівлі.

Герметики можуть мати різний вигляд. Це можуть бути мастики, пасти, розчини або ж самоклеючі стрічки. Однак будь-який герметик призначений для герметизації швів.

Герметик для швів корисною під час заповнення тріщин підлогового покриття, бетонних конструкцій, стін, покрівлі, а також для герметизації поверхонь з інших матеріалів.

Засіб здатен забезпечити високий рівень захисту від проникнення рідин або газів. Даний ефект досягається завдяки складу герметика, а також певних характеристик. Наприклад, герметик не розтікається і зберігає необхідну форму, яку задає сама людина. Крім цього, герметик зовсім не стискується і дозволяє використовувати його при будь-якій температурі. Чи витримає герметик і велика кількість опадів, а також інші атмосферні впливи. Герметик ще має високий ступінь адгезії до інших матеріалів. Поряд з цим, герметик не є шкідливим і повністю безпечний.

Однією зі сфер застосування герметика є створення гідроізоляції. За допомогою складу можна захистити будь-яку поверхню від проникнення вологи. Гідроізоляція також може бути різних видів. Наприклад, антифільтраційна, штукатурна, лита, окрасочная, антикорозійна, поверхнева, просочувальна, вмонтовується та інші.

Застосовується і полімерна текуча гідроізоляція. Вона універсальна, довговічна і має високу якість. Використовується під час обробки бань, саун або кафе. Дана гідроізоляція включає в себе два компоненти. До них відноситься полімерний компонент, і затверджувач. Однак перед застосуванням даної гідроізоляції поверхню необхідно очистити від частинок, які погано тримаються, а потім від бруду і пилу. Після цього проводиться знежирення і грунтування. Далі наноситься склад гідроізоляції і через добу його можна заливати стяжкою.

(Visited 467 times, 1 visits today)