Ідеї дизайну для маленької студії квартири

         
Дизайн квартири студії

Дизайн квартири студії

Все більше самотніх чоловіків та жінок обирають для себе сучасний тип квартир — малогабаритна квартира-студія через ряд безсумнівних переваг. Проте, студія має один очевидний недолік – вона невелика за розміром.

Завдяки обмеженому просторі, проектувати однокімнатну квартиру часто вкрай складне завдання. Пам’ятайте, що студія повинна враховувати різні варіанти побуту в ній, такі як приготування їжі, перегляд телевізора, або навіть бути місцем для приймання душу. Саме тому правильно оформити дизайн невеликої однокімнатної квартири вимагає деяких зусиль і декілька новаторських ідей.

ідеї для маленької квартири

ідеї для маленької квартири

Після проведення ретельного дослідження в цій ніші, я виявив вельми цікаві ідеї, які підходять для тих, хто хоче зробити свої апартаменти більш придатними для життя і надати маленькій квартирі більш модну привабливість. Майте на увазі наступні поради прикрасять маленьку однокімнатну квартиру відповідно до ваших смаків.

Виберіть нейтральний стиль

Навіть якщо студія не дуже велика за розмірами, ви можете вибрати нейтральний міський стиль, щоб компенсувати цей недолік в апартаментах. Нейтральні штори і стіни, в поєднанні з сріблом і чорними вставками, зроблять внутрішній простір набагато більшим, дадуть унікальний відтінок чіткості. Для ультра малих квартир, приховані меблі – це просто дивовижне рішення. Тільки уявіть собі ледь помітний журнальний столик, який до цих пір служив за призначенням дуже добре, тепер виконує ще й інші функції.

нейтральний стиль в квартирі

нейтральний стиль в квартирі

Максимізація місць для зберігання потрібних речей

У невеликій однокімнатній квартирі, ваші меблі повинні виконувати подвійну функцію – дизайн і зберігання потрібних в побуті речей. Купіть стільці, столи та дивани з вбудованими відділеннями для зберігання. У різних контейнерах, прихованих під диваном, або поміщених в кутку коробках непомітних з першого погляду можна тримати різні речі.

фото квартири студії

фото квартири студії

Ви можете легко змінити, візуально розширити, вашу вузьку вітальню за допомогою яскравих кольорів використовуючи 3D шпалери. Яскраво-білий диван у поєднанні з чорно-помаранчевими графічними шпалерами неймовірно виглядатимуть у вашій кімнаті. До даного інтер’єру спробуйте підібрати зелені штори для більш різкого контрасту. Подумайте самі, будьте творчими, і ви залишитеся задоволеними вашою маленькою однокімнатною квартирою-студією.

Використовуйте індустріальний стиль

Якщо ви дійсно хочете залишити унікальні нотки в інтер’єрі вашого дому – використовуйте різноманітні ідеї та проекти яких так багато зараз на ринку. Відокремте спальню від решти квартири, використовуючи книжкову полицю, шафу або великий ящик.

Ви можете зробити максимальну віддачу від вашої малогабаритної однокімнатної квартири за рахунок використання вищевказаних ідей. Якщо у вас є нові ідеї або ви хочете поділитися досвідом облаштування вашої однокімнатної квартири-студії з нами, то – не соромтеся, розмістіть Ваш коментар нижче.

індустріальний стиль в квартирі

індустріальний стиль в квартирі

Дім не завжди повинен бути великим, просто використовуйте розумні, добрі ідеї для облаштування життя в малому просторі вашій квартирі-студії.

(Visited 1,032 times, 1 visits today)