Практичні ідеї для маленької ванної кімнати

         

Коли мова заходить про облаштування ванної, більшість з нас мають багато практичних ідей для цього. Однак дуже складно коли в нас маленька площа і ми не можемо втілити в життя більшість своїх ідей. Постараємося бути корисними для вас і представляємо кілька свіжих ідей для маленької ванної кімнати.

Вибір кольорів

Спочатку потрібно вибрати відповідний тон для кімнати, так як у нас обмежена площа рекомендується вибирати теплі і світлі тони. Якщо ви не готові віддати перевагу білому, виберіть бежевий, блідо-блакитний або банановий, але обов’язково дотримуйтеся світлих кольорів при виборі. Не погана ідея використання двох або трьох відтінків в приміщенні. У цьому випадку ви можете собі дозволити, і більш темний тон, але тільки як акцент на світлому фоні. Наприклад, білі стіни, раковина і кахель, в поєднанні з тумбочкою кольору венге.

Правильні кольори для ванної кімнати

Правильні кольори для ванної кімнати

Розміщення меблів

Після того, як вибрано відповідні кольори потрібно добре продумати, як розмістити меблі таким чином, щоб використати максимально ефективно площу в приміщенні. Як правило, практичний варіант поставити тумби безпосередньо під або над раковиною. Це набагато зручніший варіант ніж займати тумбою окремий кут. Унітаз можна поставити під стіну або біля душу. Вільний простір над унітазом можна зайняти полицями, де можна зберігати рушники або туалетні приналежності.

Вдале розміщення меблів в ванній

Вдале розміщення меблів в ванній

Душ чи ванна?

Рекомендується вибрати невелику душову кабіну для ванної кімнати. Ванни не слід ігнорувати, тільки якщо відсутність ванни буде доставляти незручності, в такому випадку можна вибрати компактну ванну.

Ванна з душовою ширмою

Ванна з душовою ширмою

Дзеркала

Дзеркала є невід’ємною частиною ванної кімнати. Практичні ідеї для маленької ванної кімнати обов’язково включають в себе наявність великого дзеркала. Це створює ілюзію того що простір здається більший.

Дзеркало в ванній візуально збільшує простір

Дзеркало в ванній візуально збільшує простір

Освітлення

Освітлення є важливою частиною в кожній кімнаті. Ми рекомендуємо вам поставити світлодіодні лампи і уникати висячих світильників які займають простір над головою.

Правильне освітлення в ванній

Правильне освітлення в ванній

Стиль

У нас обмежена площа приміщення, але це не означає, що у нас є обмеження при виборі стилю. Як можна переконатись з фотографій в обробці маленької ванної кімнати можна вибрати той стиль який вам подобається. І вузькі приміщення також можуть виглядати привабливо і з шиком.

Вибирайте той стиль для ванної який вам до вподоби

Вибирайте той стиль для ванної який вам до вподоби

Розвивайте свою маленьку ванну кімнату як приміщення з великими можливостями!

(Visited 1,391 times, 1 visits today)