Ідеї дизайну маленької ванної кімнати

         

Ваша ванна кімната настільки мала, що ви можете торкнутися обох стін коли стоїте посередині? Невеликі ванні кімнати є величезною проблемою у використанні і дизайні. Деякі ванні кімнати можна зробити візуально більшими, а в деяких проектах дизайну потрібен правильний дизайн і оформлення простору ванної кімнати. Визначтеся, який ваш бюджет, а потім скористайтесь нашими порадами і ідеями щодо дизайну маленької ванної кімнати.

Умивальна зона

Ваша раковина і скільки місця ви можете використати для її розміщення, має вирішальне значення у використанні ванної кімнати. Визначте конкретні потреби щодо вашої раковини перед вибором. Ви той, хто має багато туалетного приладдя, аксесуарів, і потрібно багато місця для їх зберігання? Вибирайте шафи з невеликими дверцятами і великою кількістю полиць, а також висувними ящиками. У вас не багато потреб в зберіганні речей, але хочете щоб умивальна зона виглядала по-дизайнерськи? Розгляньте можливість використання раковини з тумбою, або настінну раковину з декоративними стелажами під нею. Якщо у вас зовсім мало місця в ванній кімнаті, виберіть кутову раковину. Такий умивальник має 90 градусів і розташовується на куті двох стін, для збільшення корисної площі підлоги.

Умивальна зона в ванній кімнаті

Умивальна зона в ванній кімнаті

Туалет

Більшість людей виділяють багато простору навколо унітазу, хоча це не завжди є хорошим варіантом в сучасних невеликих ванних кімнатах. Якщо ви в змозі замінити туалет на менший за розміром, то він буде займати меншу площу підлоги, і забезпечить наявність достатнього простору навколо самого унітазу. Якщо Ви не можете замінити туалет, постарайтеся звести до мінімуму предмети на підлозі біля нього, такі як сміттєва корзина і пральну машинку яка займає багато простору. Чим більшу площу ви зможете бачити перед собою і використовувати, тим краще будете себе почувати.

Правильно організований простір в маленькій ванній кімнаті

Правильно організований простір в маленькій ванній кімнаті

Ванна/Душ

У більшості невеликих ванних кімнатах використовуються комбіновані ванні з  душем, або лише душову кабіну. Якщо ваш бюджет дозволяє позбутись душової фіранки то замініть її на скляні душові двері. Скло створить ілюзію більшого простору у ванній, і коли ви будете користуватись душем то скляні двері створять більший простір також. Розгляньте можливість використання чітких або легких кольорових фіранок для душу, якщо установка скляних дверей-це не варіант. Якщо у вас високі стелі, встановіть душову фіранку вище рівня голови, щоб розтягнути відчуття простору кімнати.

Ванна-душ для маленької ванної кімнати

Ванна-душ для маленької ванної кімнати

Світло і колір

Темні кольори зроблять кімнату візуально меншою в той час як більш світлі кольори зроблять кімнату візуально більшою. Якщо у вас є можливість використовувати природне освітлення у ванній кімнаті, вона буде здаватися просторіше. Можна імітувати відчуття природного світла з нейтральними і сонячними тонами, для відчуття комфорту і тепла. Міняємо лампочки на ті, які випромінюють тепле сяйво. Лампочки відіграють величезну роль у тому, як ви бачите себе в дзеркалі. Ви будете ненавидіти вашу ванну, якщо ви ненавидите, як ви виглядаєте в дзеркалі!

Висновок!

Навіть якщо ваша кімната невелика, ви можете використати весь її потенціал. Використовуйте ці ідеї дизайну для того щоб полюбити свою ванну знову.

(Visited 1,169 times, 1 visits today)