Ідеї ремонту ванної кімнати

         

Ванні кімнати частіше піддаються ремонту ніж інші кімнати в домі. При запуску проекту модернізації ванної потрібно подумати про зручність вибраного дизайну. Ванні кімнати є часто важким завданням для ремонту, тому що всі компоненти повинні бути організовані так, щоб відповідати функціональності в невеликому просторі. 

Через часте використання ванні кімнати вона швидко зношуються, як правило капітальний ремонт потрібен приблизно через 20 років, також буває що постійно протікає кран або ламається, потрібна затирка сколів плитки і т.д..

Деякі з найбільш важливих речей при ремонті ванної, які потрібно мати на увазі при розгляді різних ідеї реконструкції  це вибір матеріалів, які прості в обслуговуванні, максимально ефективно використовують енергетичні ресурси і орієнтуються на оригінальність, де це можливо.

Варіант ванни в синіх тонах

Варіант ванни в синіх тонах

Якщо ви робите проект самостійно, переконайтеся, що ви знаєте всі умови дозвільних документацій і будівельних норм. Якщо ж ні, то перед тим як розпочати ремонт, проконсультуйтеся з спеціалістами.

Якщо ви шукаєте ідеї для ремонту ванної кімнати або санвузла, ми зібрали кращі дизайни, поради та рекомендації, які допоможуть Вам створити ванну кімнату мрії на будь-який бюджет в даній статті.

Стіни

Плитка часто використовується у ванних кімнатах з багатьох причин. Це естетично, вона відбиває світло, достатньо міцна, її легко мити, і це простий спосіб освіжити простір. Варіантів ідей облицювання плиткою ванної пре достатньо, від матеріалу до реалізації. Використовувати плитку виходить дорожче ніж пофарбувати стіни, якщо ви знаходитесь на бюджеті можна просто використовувати фарбу. Тільки переконайтесь що ви вибрали фарбу яка має потрібні водовідштовхуючі властивості і потрібний колір, якщо ви використовуєте плитку, шукайте брудовідштовхуючу затирку для швів (вона більш дорога, але вартує додаткових витрат). Білий є найпопулярнішим кольором для ванної, також нейтральні кольори допомагають зробити простір візуально більшим і елегантним. Вибираючи монохромну колірну палітру, де вся колірна гамма відштовхується від одного основного кольору, є ще одним популярним варіантом який дозволить зробити простір візуально більшим.

Стіни в ванній кімнаті

Стіни в ванній кімнаті

Освітлення

Вибрати правильне освітлення у ванній кімнаті має велике значення, оскільки правильно освічена кімната буде виглядати візуально більшою, що так необхідно в наших маленьких ванних кімнатах. Гарне освітлення здатне перевтілити простір і зробити всі інші елементи дизайну привабливими. Якщо Ви не особливо розумієтесь в електромонтажних роботах, залиште проектування електрики для професіоналів. У плані ефективності, краще встановити світлодіодні лампи. Вони використовують щонайменше 75% менше електроенергії і служать в 25 разів довше, ніж лампи розжарювання (і не нагрівають приміщення).

Правильне освітлення ванної

Правильне освітлення ванної

Підлога

Є багато варіантів настилу підлоги для ванної кімнати. Отже, спочатку розглянемо наші поради щодо вибору матеріалу для вашої підлоги, які допоможуть вам вибрати найбільш підходящі для вашого простору. Загалом, найбільше для невеликих ванн підходить підлогова плитка. Якщо ви кладете керамічну плитку на підлогу шукайте сорт 1 або 2, з рейтингом водопоглинання менше 7% і коефіцієнтом тертя вище 60, яка не ковзає і не вбирає в себе воду. Одна особливість, яку шукають покупці на сьогоднішньому ринку-це плитка яка підходить для теплої підлоги, яка не тільки забезпечує комфорт ногам і тепло в приміщенні, але і змушує підлогу висихати швидше, що зменшує ймовірність посковзнутись на ній і впасти. Також тепла підлога є енергоефективною.

Підлога в ванній кімнаті

Підлога в ванній кімнаті

Декор

Якщо Ви не можете дозволити собі капітальний ремонт ванної, то косметичний ремонт є одним із способів вдихнути нове життя в простір, не витрачаючи багато грошей. Є багато простих ідей декору які ви можете реалізувати, наприклад пофарбувати в новий колір меблі в ванній. Також можна додати нові візерунки чи принти. Крім перефарбування, є інші прості ідеї декору при ремонті ванної кімнати, наприклад оновлення аксесуарів, таких як килимки, тримачі туалетного паперу, дозатори для мила та рушники.

Декор ванної кімнати

Декор ванної кімнати

Палітра кольорів

При виборі колірної палітри, майте на увазі, що потрібно використовувати нейтральні кольори, щоб зробити Вашу ванну кімнату спокійною і естетичною. Ось декілька порад:

  • Створити нейтральну колірну палітру у відповідності до базової теми вашої ванної кімнати.
  • Використовувати текстури і структури в нейтральних тонах, щоб додати креативності та глибини.
  • Пам’ятайте, що білий колір асоціюється з чистотою.
Світлі кольори в ванній кімнаті

Світлі кольори в ванній кімнаті

(Visited 1,363 times, 1 visits today)