Що потрібно знати при купівлі інтерактивної дошки

         

Інтерактивна дошка являє собою електронний пристрій, який виконує функції монітора, дисплея для представлення різних презентацій і маркерні дошки.
Класифікація інтерактивних дошок відбувається в залежності від мети їх призначення, виконання конкретних завдань.

Інтерактивна дошка відмінний інструмент для навчання

Інтерактивна дошка відмінний інструмент для навчання

Вибір потрібної моделі інтерактивної дошки

На ринку надано великий вибір інтерактивних дощок, відмінність яких полягає в їх параметрах. Першим, на що потрібно звернути увагу, є розмір інтерактивної дошки. Якщо інтерактивна дошка буде встановлена ​​в невеликому приміщенні, то ширина її повинна бути менше 200 см.

Однак, щоб інформація, що надається шляхом презентації на інтерактивній дошці, була добре засвоєна, необхідно підбирати модель з шириною більше 170 см. Існує ще ряд моментів, які необхідно знати при покупці інтерактивної дошки:

Висота дошки підбирається індивідуально під кожного користувача. За стандартами відстань між підлогою та інтерактивною дошкою повинно складати 70-80 см. У випадках, коли обладнання по висоті перевищує 100 см, використання її верхній області буде проблематичним. Тому рекомендується висотою є один метр.

Зручність експлуатації

При експлуатації інтерактивної дошки важливим фактором є її робоча поверхня. Ідеальним варіантом буде застосування емальованого покриття. Він є міцним матеріалом і їм зручно користуватися. Якщо ваші фінансові можливості не сильно великі, то можна зупинити свій вибір на інтерактивній дошці з пластикової поверхнею. Важливим недоліком полімерного покриття є його низька якість. Такий матеріал слід використовувати акуратно. Якщо інтерактивна дошка буде використовуватися в громадському місці, то така модель не підійде.

Робота з інтерактивною дошкою

При виборі інтерактивної дошки важливо враховувати зручність роботи з нею

При виборі інтерактивної дошки велике значення приділяється можливості роботи з нею. Маю на увазі інструменти, за допомогою яких буде вводитися інформація. Ідеальним вибором є інтерактивна дошка з резистивної матрицею. Такими моделями можна керувати за допомогою пальця або будь-якого іншого підручного засобу. Єдиним їх недоліком є ​​висока вартість.

В інтерактивних дошках використовується ультразвуковий маркер. Важливо вчасно міняти його наконечники. Якщо використовується маркер з вбудованою камерою, то в ньому по першій же необхідності потрібно міняти батарейки. Найкращим варіантом є використання індукційного маркера. У них не потрібно міняти будь-яких окремих елементів. Але головним їх перевагою є те, що використовувані з ними дошки мають низьку вартість.

Ємнісні інтерактивні дошки

Інтерактивними дошками, які використовують ємнісні технології, можна працювати пальцем. А ось дошки, які застосовують інфрачервоні технології, дозволяють здійснювати роботу тільки за допомогою стилусів. Кінцевим фактором при придбанні інтерактивної дошки, є публіка, яка буде з нею працювати. Важливий рівень їх готовності до цієї роботи.

(Visited 417 times, 1 visits today)