Як правильно вибрати кондиціонер. Види кондиціонерів

         

Спека і задуха влітку стають часом нестерпними, і хочеться випробувати приємну прохолоду, яка допоможе вам зберігати бадьорість в офісі або розслабитися і відпочити вдома. Це означає, що потрібно терміново побутової кондиціонер.

Вибрати відповідну модель або бренд нескладно, сьогоднішній ринок багатий різноманітними пропозиціями. Зокрема, відмінно зарекомендували себе такі провідні бренди, як кондиціонери Lg, кондиціонери Toshiba (Тошиба), кондиціонери Hitachi (Хітачі), кондиціонери Mitsubishi (Міцубісі), кондиціонери Panasonic (Панасонік). Всі вони відрізняються високою якістю, і вибираючи будь-який з них, ви не помилитеся.

Розібравшись з вибором моделі і марки, ви встанете перед іншою проблемою: до кого звернутися за постачанням обладнання та хто допоможе вам з вирішенням такої відповідальної задачі, як монтаж кондиціонера.

Кондиціонер – це ж не фен, не праска чи не кавоварка, і не інші побутові електроприлади, які можна використовувати, як тільки ви принесли їх з магазину: включив в мережу, натиснув кнопку. . . Кондиціонер вимагає грамотного і кваліфікованого монтажу, і для його ефективної роботи важлива налагодження і пуск, здійснені фахівцем. Економити на монтажі ні в якому разі не можна.

Кондиціонер спліт-система буде працювати без збоїв і проблем тільки в тому випадку, якщо її змонтує досвідчений професіонал. Не варто довіряти цю важливу роботу фірмам, які не планують і не припускають нести гарантійні зобов’язання за свій власний працю. Безграмотний і некваліфікований монтаж побутових кондиціонерів, виконаний за принципом “аби звільнитися”, обернеться нервуванням і гіркими жалем для клієнтів: вийде, що вони купили дорогу техніку, а вона не виконує своїх функцій.

Буває, що недосвідчений постачальник або майстер помиляється в підборі кондиціонера по потужності, або виявляється, що в конкретному приміщенні просто немає конструктивної можливості встановити куплений кондиціонер, оскільки не підходить його тип.

В обох випадках проблему можна згодом виправити тільки одним способом: замінити наявну сплит систему на іншу.
Продаж і установку кондиціонерів здійснюють спеціалізовані кліматичні компанії. У спектр послуг таких фірм входять також монтажні та пуско-налагоджувальні роботи в повному обсязі.

Кваліфіковані фахівці високого класу займаються установкою кондиціонерів спліт-систем, а також гарантують ремонт кондиціонерів та сервісне обслуговування. Має сенс знайти фірму, що працює в сфері побутового і напівпромислового кондиціювання (тобто займається установкою кондиціонерів як в житлових квартирах і котеджах, так і в барах, магазинах, офісах, а також на промислових територіях).

Така компанія запропонує вам комплекс робіт з проектування, монтажу та експлуатації кондиціонерів більшості провідних брендів. Важливо, щоб фірма надавала гарантії на куплені і встановлені кондиціонери. Зазвичай така гарантія триває від року до трьох років залежно від моделі і бренду.

Повертаючись до вибору марки, пропонуємо звернути увагу на наступний короткий перелік брендів кондиціонерів для промислового і побутового використання. В даний час на ринку є багатий спектр пропозицій спліт-систем всіх моделей і типів, а також віконних і мобільних кондиціонерів ряду світових фірм-виробників:

Кондиціонери Daikin (Дайкин), гарантія 3 роки. Кондиціонери Daikin (Дайкин) – це елітна, високотехнологічна японська техніка. Компанія займається виробництвом як кондіціонеровдля промислового використання, так і побутових кондиціонерів. Кондиціонери Daikin (Дайкин) спеціалізовані виключно для кондиціонування повітря. Ця спеціалізація дає можливість розробки величезного числа різних варіантів сучасних систем кондиціонування за допомогою високих технологій.

Слід зазначити, що кондиціонери Daikin (Дайкин) є, безумовно, лідерами на світовому ринку. Річний обсяг випуску товарів – близько 2, 5 млн. Кондиціонерів. Компанія оперативно реагує на динамічний зміна і зростання потреб і запитів споживача. Продукція фірми пристосована до специфіки російського і європейського ринку.

У компанії Daikin є власна дослідно-конструкторська база. Ця фірма – перший виробник кондиціонерів, який удостоївся 1 січня 1995 року Європейського Сертифікату Якості CE на весь спектр своєї продукції;

Кондиціонери Hitachi (Хітачі), гарантія – 3 роки. Кондиціонери Hitachi по всьому світу славляться високою якістю, надійністю та ефективністю. Фірма є одним з лідерів даного напрямку, чому сприяють солідні інвестиції компанії в дослідно-конструкторські розробки і наукові дослідження в цій області. З тих пір, як в Барселоні (Португалія) був побудований і відкритий спеціальний завод HAPE, виробництво і постачання кондиціонерів Hitachi (Хітачі) піднялися на ще більш високий якісний рівень;

Кондиціонери Mitsubishi Electric (Міцубісі), гарантія – 3 роки. Це – компанія з давніми традиціями, існуюча з 1884 року – тобто більше 130 років. У всьому світі Міцубісі відома як провідний виробник машин і обладнання виробничого та побутового призначення, в тому числі холодильників і кондиціонерів. Кондиціонери Mitsubishi (Міцубісі) випускаються з 1948 року і відрізняються стабільним, неперевершеною якістю;

Кондиціонери Panasonic (Панасонік), гарантія 3 роки. Фірма Panasonic (Панасонік) – великий виробник в області кондиціонування з 1957 року і один зі світових лідерів у цій сфері. Гасло компанії звучить так: “Клієнт завжди на першому місці”. Вироби Панасонік завжди актуальні й сучасні, як би не мінялися запити споживачів з плином років. Є два підрозділи цієї фірми: Дивізіон Промислових кондиціонерів Panasonic (Панасонік) і дивізіон Побутових кондиціонерів Panasonic (Панасонік);

Кондиціонери Toshiba (Тошиба) – гарантія 2 роки. Японська корпорація Toshiba – справжній першопроходець в області кондиціонування. Вона в 1961 році випустила перші в світі спліт-системи, а в 1968 році – перший в країні (тобто в Японії) ротаційний компресор. Заслуга винаходи инвенторной технології в 1981 році також належить цій заслуженою і відомої компанії;

Кондиціонери Sharp (Шарп), гарантія – 3 роки. Діяльність компанії охоплює широкий спектр завдань. Корпорація Sharp (Шарп) виробляє офісні та побутову електроніку, а також інформаційні системи і електронні компоненти. Кондиціонери фірми Sharp (Шарп) відрізняються унікальними особливостями, високою якістю і надійністю, які вигідно поєднуються з досить доступними цінами;

Кондиціонери General Climate виробляються Російсько-британської Асоціацією (РБА). Ця компанія була заснована в Лондоні в 2002 році в Лондоні, і з тих пір ефективно працює в сфері розробки, виробництва та дистрибуції обладнання для вентиляції та кондиціонування повітря.

Само название “General Climate”, который можно перевести как “Всеобщий климат”, “Климат для всех”, отражает концепцию бренда. Фирма ставит своей основной целью создать высокотехнологичный продукт, доступный широкому кругу потребителей, и при этом превосходящий существующие аналоги по техническим возможностям и качеству;

Кондиціонери LG – гарантія 1 рік. Фірма заснована в 1960 році і працювала тоді ще під брендом GoldStar; кондиціонери LG з’явилися вперше в 1969 році. Японська фірма Fuji Keizai Co. , Ltd, надала статистику, яка свідчить, що в усьому світі за один тільки 2004 рік було придбано 51 520 000 кондиціонерів LG. Значний відсоток ринку кліматичних систем належить саме корпорації LG – а саме, 19, 7%. Це означає, що кожен п’ятий з кондиціонерів, придбаних сьогодні в світі, зійшов з конвеєра фірми Lg;

Кондиціонери Samsung (Самсунг) – гарантія 1 рік. Фірма Samsung (Самсунг) з 1980 року випускає прості в експлуатації, компактні і стильні кондиціонери, що відрізняються естетичним дизайном і різноманітністю способів управління. Особливо важливо врахувати, що при роботі цих кондиціонерів використовуються новітні біотехнології очищення повітря в приміщенні.

(Visited 353 times, 1 visits today)