Кар’єра моряка. Зарплата та опис роботи

         

Моряки працюють на вантажних судах, танкерах і пасажирських суднах і несуть відповідальність за ремонт, укладання та підготовку більшості палубного обладнання, такого як вантажно-розвантажувальне обладнання. Під час стикування або відходу моряки займаються швартуванням судів. У морі вони стоять на сторожі і управляють кораблем, слідуючи інструкціям офіцера на сторожі. Моряки повинні бути кваліфіковані, щоб відповідати за екіпажі рятувальних шлюпок і бути знайомі з правилами пожежної безпеки.

У багатьох також є професії, такі як зварювання або столярні роботи, які вони використовують, щоб допомогти підтримувати кораблі. Досвідчених моряків зазвичай називають здатними моряками на океанських судах або на палубних човнах, які ходять по внутрішнім водам.

Моряки з меншим досвідом, також відомі як звичайні моряки, виконують звичайні ремонтні роботи. Вони очищають ділянки палуби і чистять приміщення екіпажу, лінії і кабелі котушок і зрощування, а також керують лебідками. Звичайні моряки можуть також взяти на себе обов’язки вмілого моряка зі спостереження та управління.

Вимоги до освіти та навчання

У роботодавців немає особливих вимог до освіти. Проте, атестація кваліфікованих моряків вимагає вміння володіти всім спорядженням та обладнанням, знання всіх частин кораблів та вміння пов’язувати загальні вузли. Звичайні моряки вивчають і практикують ці навички протягом одного року, перш ніж вони зможуть подати заявку на підвищення кваліфікації до здатних моряків.

Хоча більшість моряків вчаться на робочому місці, попередній досвід роботи в морі, такий як служба в береговій охороні США або військово-морському флоті США, може бути корисний. Багато шкіл пропонують навчання для роботи в торговому морському. Федеральні і державні морські академії дуже вибагливі і призначені для підготовки майбутніх офіцерів. Більш придатними для простих моряків є школи, керовані профспілками; однак, ці школи приймають тільки обмежена кількість молодих людей без досвіду роботи в морі. Навчання, яке вони проводять, не обов’язково для того, щоб почати кар’єру як здатні або звичайні моряки.

Як отримати роботу моряка

На додаток до довідок про стан здоров’я моряки повинні мати урядові сертифікати, відомі як документи торгового моряка або документи моряків. Сертифікати можна отримати, надавши Береговій охороні підтвердження громадянства США, три фотографії на паспорт і які рекомендації від визнаних морських навчальних закладів, які письмові зобов’язання від судноплавних компаній або спілок. Більшість моряків отримують свою першу роботу, реєструючись в профспілкових залах найму, які розташовані у великих портах.

Однак документи моряків не гарантують роботу. Після реєстрації в залах найму моряки повинні бути присутніми при появі вакансій. Робота дістається самим висококваліфікованим морякам з найбільшим стажем роботи.

Можливості просування і перспективи працевлаштування

Принаймні через рік, як звичайні моряки, моряки можуть подати заявку на обмежене схвалення в якості здатних моряків. При проходженні відповідних іспитів Берегової охорони моряки у віці дев’ятнадцяти років і старше можуть отримати повне схвалення. Зі схваленням і після багаторічного досвіду, вмілі моряки можуть просуватися на посаді боцманів, що відповідають за екіпажі палуб. Щоб стати боцманами, вмілі моряки повинні також показати здатність контролювати інших моряків.

Очікується, що зайнятість для моряків буде зростати повільніше, ніж в середньому по всіх професій, до 2014 року. Хоча очікується, що число кораблів в США буде трохи збільшуватися, нові судна будуть у високому ступені автоматизовані і вимагають менше моряків. Вакансії можуть виникнути, коли досвідчені моряки йдуть на пенсію або покидають поле. Конкуренція, ймовірно, буде жорсткою, з багатьма досвідченими моряками, які борються за невелику кількість вакансій.

(Visited 184 times, 1 visits today)