Хвіртка з профнастилу – який замок вибрати?

         

Серед будматеріалів користується популярністю профнастил. Часто його застосовують для огорожі дачних ділянок. Який замок можна вибрати для хвіртки з цього матеріалу?
У продажу широкий вибір різних типів замкових пристроїв. Вибираючи замок, дивіться, щоб він закривався без ключа, а відкривався з ключем. Він повинен мати невеликий розмір. Об’ємні запори більше підійдуть для гаражів. Замок повинен бути надійним.
Підходящим варіантом будуть класичні типи запірних пристроїв: накладні, навісні і врізні.

Хвіртка з профлиста

Хвіртка з профлиста

Для пользователей Instagram мы рекомендуем сервис Piar4you лайки инстаграм в котором купить можно очень дешево.

• Дуже легко встановити замки, їх просто прикручують до дверей. Полотно залишиться цілим. Зовні двері відкриваються ключем, а всередині – засувкою.

На каркасі двері є поперечина на висоті не менше 90 см від землі. Замкове пристрій прикріплюєте всередині двері. Отвір для кріплення повинно бути на поперечині, а сердечник і ручка над нею.

Спочатку розмітку отворів в каркасі, потім висвердлите їх для зміцнення замку і під ключ, в листі профілю. Можна просвердлити отвір і під ручку дверей. Потім вирівняйте отвір, закріпіть замок, накладки і ручки.

Плюси накладного замка: можна легко встановити, чи не порушує конструкцію хвіртку. З боку вулиці закривається ключем, а всередині використовується вертушка.

• Навісний замок використовують частіше. Ці замки мають покриття і їм не страшна корозія. Їх не треба прикріплювати до дверей, а потрібно підвісити, використовуючи два вушка, в них втягається запірна душка.

Вона закріплює механізм секретності замку. Душку виготовляють зі сталі, потім йде термообробка. Перепиляти її ручним інструментом не вийде. Якщо ви встановите такий замок, то з боку будинку необхідний засув або клямка.

Якщо хвіртка дерев’яна, то зробіть поглиблення розміром з вушко, в неї ви вкрутіть петлі. Біля хвіртки з металу петлі можна приварити за допомогою зварювального апарату.

• Якщо у хвіртки пустотіла конструкція, то встановіть виразний замок. Буде важко його зламати і проникнути на територію. Мінус цього замку – для деяких хвірток його не можна встановити, тому що каркас зварюють з труби маленької товщини.

Треба буде зварити короб з металу, щоб між корпусом і стінками було невелике відстані. З торця двері виберіть отвір під ригель і зробіть дірку під гвинти. Зробіть пази з двох сторін короба під ключ. На стовп опори закріпіть відповідну частину.

Плюси цих запірних пристроїв: вони герметичні, в них не потрапляє пил і волога, відкрити їх набагато важче ніж навісні і накладні, у них довгий термін використання.

• Зараз з’явилися замки для хвірток з профнастилу. Вони мають невеликі розміри. Їх встановлювати всередині труби з профілю розміром 4X4 см.

Перед установкою ригель замку змастіть зубною пастою. При повороті ключа з’явиться відбиток, тут повинен бути паз врізного замка. Плюс цього замку: він надійний і довговічний.

Купуйте замок в спеціальних відділах, проконсультуйтеся у продавців. Вони допоможуть підібрати вам потрібний і якісний товар.

(Visited 819 times, 1 visits today)