Колір в інтер’єрі кухні

         

Нейтральні і бежеві відтінки кольорів це безпечний вибір, що знижує ризик виникнення помилок при плануванні інтер’єру кухні. Такі кольори можуть бути не бажаними в власному домі, тому що деякі господарі хочуть бачити свій дім в яскравих відтінках і наважуються на сміливі експерименти в інтер’єрі. Представляємо вам прекрасні ідеї для барвистих кухонь, де ваші улюблені кольори грають важливу роль, але не роблять інтер’єр занадто хаотичним, позбавленим смаку або вульгарним.

Французький стиль прованс

Пишний і розкішний інтер’єр пов’язаний з вітальнею за допомогою широкої арки. Крім того, кольори і тканини в двох основних областях вибираються таким чином, щоб створити єдиний зовнішній вигляд у всьому інтер’єрі.

Кухня в стилі прованс

Кухня в стилі прованс

Світло зелений

Велика і функціональна кухня з островом забарвлена в однакові відтінки з кухонними шафами. Також робоча поверхня острова виготовлена з того ж матеріалу і того ж кольору що і шафи які розміщені на підлозі. Поєднання світло зеленого і кольору антрациту є одночасно елегантним і вишуканим рішенням.

Світло зелений в інтер'єрі кухні

Світло зелений в інтер’єрі кухні

Білий з акцентами

Основні кольори в інтер’єрі цієї кухні – це білий, жовтий і темно-синій. Фартух на стіні виконаний за методом шахівниці в білому і темно синьому кольорі. Меблі виконані простою конструкцією, таким чином колір є основним акцентом в цій кухні, які доповнені аксесуарами в темних тонах.

Білий колір в інтер'єрі кухні

Білий колір в інтер’єрі кухні

Червоний з кремовим кольором

Нижні кухонні шафи виконані в красивих насичених відтінках червоного і доповнюються верхніми які виконані в кремовому кольорі. Стіни пофарбовані в м’який зелений відтінок, тому вони вигідно контрастують з червоним кольором.

Червоний в поєднанні з кремовим в інтер'єрі кухні

Червоний в поєднанні з кремовим в інтер’єрі кухні

Темні насичені кольори

Фокус цього інтер’єру спрямований в центр кухні на острів який відіграє роль обіднього столу. Через достатню кількість сонячного світла в кімнаті, дизайнер зважився включати в інтер’єр більш темні відтінки зеленого і графіту, які доповнені світло помаранчевими відтінками.

Насичені кольори в інтер'єрі кухні

Насичені кольори в інтер’єрі кухні

Синій і дерев’яні відтінки

Основною ставкою в дизайні цієї кухні є використання різних відтінків деревини на шафах, вікнах і кухонних островах. Вони тонко підкреслені глибокими синіми відтінками, а також яскравим сонячним освітленням.

Синій в поєднанні з деревом в інтер'єрі кухні

Синій в поєднанні з деревом в інтер’єрі кухні

Пастельні тони зеленого

Дуже романтична кухня, яка поєднує теплі тони деревини і пастельних тонів зеленого кольору. Два кольори зливаються і гармоніюють один з одним, створюючи елегантну і м’яку атмосферу.

Пастельно зелений в інтер'єрі кухні

Пастельно зелений в інтер’єрі кухні

Яскраві кольори

Навіть застарілий кухонний дизайн отримує абсолютно новий вигляд за допомогою декількох яскравих кольорів – темно-зеленого, лимонно-жовтого і полунично-червоного. Все делікатно врівноважується м’якими дерев’яними тонами підлоги і обіднього столу.

Яскраві кольори в інтер'єрі кухні

Яскраві кольори в інтер’єрі кухні

Яскраво червоний

Яскраво червоний колір використаний в інтер’єрі вдало гармоніює з червонуватим відтінком дерева. Таким чином, кухня стає насиченою і в той же час не подразнює око. Вікна залишаються відкритими, так що кімната не виглядає занадто похмурою через вибрану кольорову палітру.

Яскраво червоний в інтер'єрі кухні

Яскраво червоний в інтер’єрі кухні

Висновок!

Колір в інтер’єрі кухні відіграє дуже важливу роль, не бійтесь експериментувати і ваша кухня буде неповторною.

(Visited 815 times, 1 visits today)