Кредит на ремонт – варіанти і можливості

         

Одним з найважливіших процесів в житті кожної людини, так чи інакше, стає ремонт. І нерідко він затягується на довгі місяці, а часом і на роки. Як не дивно, виною цьому в більшості випадків стає тяжкість самого ремонту, а недолік засобів для придбання матеріалів та оплати послуг найманих робітників. І, як наслідок, виникає питання: «Де ж взяти гроші для проведення ремонту?». На допомогу тим людям, які опинилися в схожій ситуації, приходять різні кредитні установи з пропозиціями усіляких кредитів на проведення ремонту. Але чи варто ставитися до пропозицій банків з довірою? Про це і піде мова в даній статті.

Правила оформлення кредиту на проведення ремонтних робіт

Правила оформлення кредиту на проведення ремонтних робіт

Що ж слід вибрати: банківську цільову програму або кредит без мети?

Можна з упевненістю стверджувати, що цільові програми банків набагато вигідніше позик без цілей, так як різниця в процентних ставках може бути досить суттєвою. Але саме у випадку з ремонтом потрібно обережно ставитися до цільових пропозицій, тому що по них доведеться надати банку документальні докази витрачених коштів. А це означає, що працівників для проведення ремонту доведеться наймати з оформленням необхідних документів, а матеріали купувати лише в спеціалізованих місцях, де є можливість отримати чек, який підтверджує покупку.

Увага! Іноді неофіційно проведений ремонт може обійтися набагато дешевше, ніж в разі оформлення цільового кредиту. Тому, перш ніж приймати те чи інше рішення, потрібно скласти кошторис, вивчити ціни на ринку і прицінитися до вартості послуг фахівців.

Порядок і правила оформлення кредиту на проведення ремонтних робіт

Для оформлення кредиту з метою проведення ремонтних робіт знадобляться такі документи, як:

• посвідчення особи;

• копія трудової книжки;

• довідка про доходи, яку потрібно надати в формі, яку просять банком.

Також можлива наявність такої умови, як обов’язкове поручительство. Зазвичай сума кредиту з поручительством вище, а процентна ставка нижче, ніж в ряді схожих кредитних програм. Природно, важливим фактором також стане кредитна історія клієнта, а його доходи повинні бути такими, щоб щомісячний платіж на погашення кредиту становив не більше 40% від щомісячного доходу сім’ї.

Як слід вчинити в тому випадку, коли потрібна велика сума?

Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, що планований ремонт обіцяє бути трудомістким і витратним, а грошей для його здійснення потрібно багато, виходом може стати заставне кредитування. Як правило, в ролі застави в даній ситуації найчастіше виступає нерухомість (квартира, будинок, дача), а також автомобіль. У порівнянні зі звичайним незабезпеченим кредитом позику, забезпечений заставою, має кілька незаперечних переваг і переваг. Зокрема, можливо отримати в борг велику суму грошей, що становить до 70% від вартості застави, під низьку процентну ставку. Крім квартири або будинку, заставою може стати навіть земельну ділянку або гараж. Але у заставного кредитування існують недоліки. Наприклад, довгий оформлення, що займає по часу до півтора місяців, витрати на оцінку нерухомості і страхування застави.

Увага! Вибір між заставним і звичайним кредитуванням повинен бути обумовлений, в першу чергу, обсягом, необхідним для проведення ремонтних робіт. Адже заставний кредит дозволить взяти в борг велику суму під низьку переплату, але ризикувати своїм майном не завжди раціонально.

Яку суму варто просити в банку при оформленні кредиту на ремонт?

Повертаючись до тієї проблеми, яка послужила приводом для роздумів над кредитом – до грошових коштів, практично відразу виникає питання: «Яку ж суму вказувати в банку?». Для жителів України статистиками було підраховано і виявлено, що косметичний ремонт може обійтися від 1 500 до 4 500 грн на кожен квадратний метр, ремонт бізнес-класу буде коштувати 10 000 грн, а кожен квадратний метр зі зробленим ремонтом в стилі «ексклюзив» обійдеться 12 000 -15 000 грн.

(Visited 930 times, 1 visits today)