Кухонні меблі в стилі модерн

         

Більшість сучасних господинь мріє про багатофункціональну, красивою, комфортну і затишну кухню. Вони хочуть, щоб в даній кімнаті було приємно перебувати. Також слід врахувати, щоб красиво оформлена кухня була ще й зручною. Саме тому давайте розглянемо кухонні меблі, виконані в стилі модерн.

Особливості стилю модерн. Вибір меблів

Цей різновид меблів з’явився в другій половині 20 століття. Але в даний час їх виробляють не тільки за кордоном, але і вітчизняні виробники. Вони можуть бути виконані, як в ексклюзивному, так і в економічному рішенні. Для досягнення хорошого результату вітчизняні дизайнери і конструктори навчаються за кордоном. Крім того, вони закуповують закордонне обладнання.

Кухня, оформлена в стилі модерн, має специфічний дизайн і обробку фасадів. Слід зазначити, що її функціональні якості знаходяться на дуже гідному рівні. Дані меблі має відмінну комплектацію, а також хорошу місткість ящиків і навісних шаф. Ці моделі кухонь називають найбільш місткими і функціональними. Проте, дизайн меблів модерн вважається лаконічним і простим.

Кухня в чорно-білих тонах в стилі модерн

Кухня в чорно-білих тонах в стилі модерн

У більшості випадків дверцята у таких меблів виробляють з ПВХ або МДФ. У продажу можуть бути моделі з лакованої або просто пофарбованої дверцятами. А ось фасади найчастіше роблять у вигляді рівної поверхні (без скла). Кухонні стільниці роблять з акрилу або природного каменю. За кольором вони повинні відрізнятися від фасаду на кілька тонів. Головне, щоб у цих поверхонь був загальний малюнок.

Якщо ви купуєте кухонні меблі на замовлення, то дверцята можна зробити з постформінгу. Вартість на такі меблі буде трохи вище, але і зовнішній вигляд буде витонченіший. В даному випадку фахівці рекомендують замовляти стільницю трохи темнішу від фасаду.

Кухонні меблі, виконані в стилі модерн, не має в наявності безліч навісних полиць і м’яких меблів. Даний стиль дотримується мінімальної кількості прикрас. Отже, мийка і стільниця є невід’ємною частиною дизайну, а не функціональним елементом гарнітура.

Сучасна кухня в стилі модерн

Сучасна кухня в стилі модерн

У таких меблів є незаперечна перевага – низька вартість. Нехай вас не лякає, що кухня модерн коштує дешевше, ніж інші, більш вишукані моделі. Невисока ціна не позначається на якості виробу. Оскільки меблі модерн – прекрасний зовнішній вигляд, якість, оригінальність і добротність.

(Visited 999 times, 1 visits today)