Мансарда в скандинавському стилі

         

Мансардні приміщення існують, як правило, стандартної форми і не зовсім оригінальні. Саме з цієї причини при ремонті мансарди важливо підібрати правильний стиль і використати максимум простору ефективно.

Як не один раз ми стверджували, що кожен гарний будинок моделюється за допомогою дози фантазії, свіжих ідей і творчості. Сьогодні допоможемо вам з кількома головними принципами для створення зручної мансарди в скандинавському стилі.

Квартира-мансарда в скандинавському стилі

Квартира-мансарда в скандинавському стилі

Колір

Білий колір є обов’язковим при фарбуванні таких приміщень. Світлі  кольори сприяють візуальному розширенню кімнати. Світлі тони легко підкреслити яскравими і пастельними кольорами. Також рекомендовано додати достатньо природного світла, внаслідок чого отримаємо стильне і затишне приміщення для проживання.

Кольори і акценти на мансарді в скандинавському стилі

Кольори і акценти на мансарді в скандинавському стилі

Облаштування

Мінімалістичне обладнання є кращим вибором при оформленні мансарди в скандинавському стилі. Незвичайні форми кімнати, цегляні стіни і яскраве природне світло є достатньо вражаючими елементами і тому безлад з меблів і додаткових декоративних елементів є абсолютно непотрібним. Також обов’язково використовувати меблі з правильними формами, кольорові штрихи в дизайні. Можна використати помаранчеві декоративні подушки, прості картини і фото-рамки на стінах і сучасні світильники. Дерев’яні балки на стелі і залишки старовинної архітектури зроблять особливо гарний акцент у вашому домі.

Правильне облаштування мансарди

Правильне облаштування мансарди

Висновок!

Візьміть за приклад цей будинок, в ньому кожен шматочок площі приміщення використовується по максимуму за рахунок вбудованих шаф і ящиків для зберігання речей. Створіть зручності, які вам потрібні, і будете відчувати задоволення при проживанні у своєму домі в скандинавському стилі!

(Visited 1,185 times, 1 visits today)