Мансардна квартира. Специфіка та чарівність інтер’єру

         

Горище будинку, як житло, підходить більше для молодих людей, та може бути змінене таким чином, щоб виглядати привабливо, зручно та при цьому залишатись стильними апартаментами. Ось з такою маленькою квартирою ми й познайомимо Вас прямо зараз. Давайте разом розглянемо квартиру-мансарду більш детально.

Красива квартира на мансардному поверсі

Красива квартира на мансардному поверсі

А почнемо з кольорів мансарди. Традиційно це чи ні, але найкращий вибір для невеликого простору — це білий  і всі подібні йому яскраві відтінки. Тут дизайнери використовували саме ці тони по всій площі квартири — від стін і стель, для віконних рам до меблів та аксесуарів. Рішення виявилось цілком успішним, оскільки  візуально розширило простір.

Так як це красиве маленьке горище має досить різноманітну архітектуру: потужні фаски з нішами по всій площі, дизайнери використали кожен куточок в квартирі для розміщення полок, меблів та шаф для зберігання речей.

Полки та шафи для зберігання речей на мансарді

Полки та шафи для зберігання речей на мансарді

Велике вікно на похилій стелі пропускає велику кількість природнього світла в кімнату. Трохи нижче нього, розташований диван, який легко трансформується в висувне ліжко для сну. Напроти ліжка стоїть шафа з дзеркальними дверима. Таке дизайнерське рішення додатково візуально надає більше простору апартаментам та  відзеркалює природнє сонячне світло з вікна. Це традиційна та досить поширена ідея  для маленьких квартир.

Підлога, як меблі та стіни — яскрава, і виглядає м’якою та стильною. Частина меблів виконують  функцію економії місця. Для прикладу — стіл може служити в якості полиці для предметів, або його можна перемістити і розтягнути в обидві сторони, так що він стане обіднім по крайній мірі на 4 персони. Раковина на кухні розташована одразу біля вхідних дверей. Над  нею шафи для кухонного приладдя, а в нижній частині посудомийна машина та духова піч.

Вхід в мансардну квартиру

Вхід в мансардну квартиру

Ванна кімната зовсім невелика, але зручна та елегантна. Тут присутнє різноманітність кольорів. Паралельно з білою пральною машиною, над раковиною розташована  моноблочна конструкція особливість якої — фаянс у вигляді блідо-зеленого мармуру. Зелений діапазон кольору підсилюється за рахунок вибору ванних аксесуарів в такому тоні. Це виглядає дійсно ефектно.

Ванна кімната в мансардній квартирі

Ванна кімната в мансардній квартирі

І щоб ви не думали, що кольори будуть затемнювати кімнату, слід зазначити, що під похилою стелею знаходиться вікно, через яке надходить достатньо природнього освітлення. Цей факт дозволяє використовувати більше колірних імпровізацій для маленької ванни. Конструкції душової та  батарей виконані з нержавіючої сталі і надають винятковий дизайнерський акцент. Незважаючи на малі розміри, простір кімнати комфортий та зручний для повсякденного використання.

Зелений фаянс у ванній кімнаті

Зелений фаянс у ванній кімнаті

Якщо вам сподобалось це красиве маленьке горище, ви можете використати таку ідею для свого дому. Часто в невеликій квартирі площею навіть в 20 квадратних метрів можна створити комфорт і затишок!

(Visited 1,162 times, 1 visits today)