Маркізи: виготовлення і монтаж

         

Коли на південному небі світить палюче сонце, то так хочеться сховатися в тіні і насолодитися видом зеленої галявини попиваючи холодний напій. Цей комфорт дарують маркізи. Маркізи кріпляться на фасади будинків або кафе.

Практично завжди облицювання фасаду будинку виконується для захисту зовнішніх стін будівлі від впливу опадів, вітру і різких температурних перепадів. Облицювання для фасаду захищає стіни від руйнування, а ізоляційний матеріал, який служить для теплоізоляції будівлі, і є основною частиною вентильованого фасаду. На сайті domfasadov.com.ua компанії “Дім Фасадів” ви знайдете широкий вибір фасадної продукції. Від фіброцементних плит до фасадних панелей під цеглу.

Широка колірна гамма тканин виробництва австрійської компанії «Sattler» дозволяє підібрати варіант забарвлення для будь-якої будівлі. Спеціальна акрилова тканина має антистатичні якостями, не пропускає вологу, не вигорає, не витягується і містить просочення від цвілі. Комплектуючі для різних типів маркіз виробляються в Чехії, Італії, Німеччини та Франції. Маркізи  представлені всіма видами:

  • ліктьові (горизонтальні) маркізи,
  • терасні маркізи,
  • балконні маркізи,
  • маркізи для зимових садів
  • вертикальні маркізи.

Запрошуємо переглянути фото на сайті, і ви переконаєтеся, що маркізи, надійно захищають від сонця відвідувачів кафе і літніх майданчиків.

Як виглядає ліктьова маркіза

Горизонтальні маркізи – або ліктьові

Пристрій з несучим профілем або без нього, з пружинними ліктями і валом, на який намотується тканина, яка утримується магістральним профілем. Кут нахилу маркізи регулюється і може бути: мінімальний – 15 °, а максимальний – 45 °. Максимальний розмір конструкцій: ширина – 12м, а винос вперед ліктів – до 5м. Монтаж горизонтальних маркіз в основному виконується на фасадах багатьох ресторанів, кафе, кавярень і клубів.

Вертикальні маркізи

Такі конструкції маркіз використовується для вертикального затінення (типу «ролети»). Вертикальні маркізи часто замовляють для встановлення на базах відпочинку. Вертикальні маркізи довели свою ефективність і надійність конструкції – сильні вітрові навантаження і шторми не псують виробів.

Балконні маркізи

Для затінення відкритих балконів і вікон застосовується конструкція з піднімаються алюмінієвими плечима з пружинами. Пружини забезпечують натяг тканини і запобігають складання плечей під дією вітру.

Такий тип маркіз можна побачити на фасаді деяких кафе міста. Тривалий термін роботи цих маркіз доводить їх стійкість до вітрови[ і дощовим навантажень.

Терасні маркізи

Цей вид маркіз застосовується для накриття великих відкритих майданчиків кафе, готелів і ресторанів. Максимальний розмір модуля 12000 х 6000 мм. Модулі можна монтувати один біля одного, збільшуючи площу укриття.

Терасні маркізи можна побачити на майданчиках багатьох піцерій, кафе і ресторанів. Всі види маркіз можна автоматизувати електроприводами, виробництва фірми «Somfy», а пульт управління і сонце-вітрова станція, спростять управління маркізами.

Терасні маркізи

Терасні маркізи

Маркізи для зимових садів

Ці види маркіз використовуються для затінення скляних конструкцій в літній час. Алюмінієва конструкція конструкції складається з вала з тканиною в коробі і напрямних, по яких відбувається рух тканини. Натяг тканини здійснюється за допомогою капронового троса, який при обертанні вала намотується на шків. Управління тільки електродвигуном з вимикачем або пультом. Рекомендується використовувати сонце-вітрову автоматику фірми «Somfy».

Практика показала, що після розкриття маркізи над склом даху через 20 хвилин роботи кондиціонера відбувається охолодження приміщення. Замовники розповідають, що до установки маркіз, кондиціонерів не охолоджували приміщення зимових садів. Всі замовники переконалися в відмінних якісних характеристиках маркіз, які пропонує ринок.

Автоматика для маркіз

Всі види маркіз можливо автоматизувати. Електроприводи компанії «Somfy» – це найкраще рішення для наших клієнтів. Компанія «Somfy» була заснована в 1960 році в місті Клюзе біля підніжжя гори Монблан у Франції – в регіоні, відомому, завдяки виробництву точних механізмів, таких, як всесвітньо відомі швейцарські годинники.

(Visited 790 times, 1 visits today)