Меблева фурнітура: види і призначення

         

Не дарма кажуть, що наше життя складається з дрібниць. Часом ми й самі не помічаємо, як одна маленька деталь або ж її відсутність може перевернути все з ніг на голову. Це ж стосується і матеріальних речей.
Так, підйомні механізми – це невід’ємний атрибут кожної меблів. Хоча вони і непримітні, зате функціональне призначення у них дуже важливе. Загалом, у виробництві меблів використовується велика кількість фурнітури, і часом ми самі не знаємо, яка з деталей меблів сюди відноситься.

Види меблевої фурнітури

У каталогах виробників меблевої фурнітури представлена величезна кількість. Тому її групують і класифікують в залежності від функціонального призначення та матеріалу, з якого вона виготовлена. Міцність фурнітури сильно впливає на довговічність, надійність і функціональність меблевої конструкції. До того ж сучасні технології значно «спростили» життя виробників меблів, які тепер можуть підібрати найбільш підходящі матеріали.

Види меблевої фурнітури

Різні види меблевої фурнітури для будь-якого інтер’єру

Протягом тривалого періоду меблева фурнітура була незмінною, а її асортимент досить обмеженим. Стимулом до появи нових, оригінальних рішень в цьому напрямку стало посилення конкуренції на ринку та вдосконалення виробничих технологій. Вузли, з’єднання і комплектуючі стали уособленням найвишуканіших дизайнерських ідей. А красивий продукт є продуктом конкурентоспроможним.

Фурнітура для меблів на будь-який смак

Сучасна меблева промисловість відрізняється швидким зростанням виробництва фурнітури, поліпшенням її якісних характеристик, довговічності і надійності. Наприклад, меблеві ручки сьогодні можна підібрати з урахуванням всіх особливостей меблевого гарнітура. Тому сучасні меблі відповідає вимогам і смакам навіть самих вибагливих покупців.
Асортимент фурнітури сьогодні величезний і часом серед такого розмаїття важко зупинити свій вибір на чомусь одному. А дизайнери меблів не обмежені в своїх конструктивних і композиційних рішеннях, оскільки можна практично ідеально підібрати стилістичне і колірне сполучення корпусу меблів і фурнітури. Варто відзначити також, що існує меблі, практично повністю складається з фурнітури деталей, наприклад, робочі крісла і шафи-купе.

Якість фурнітури, використовуваної в кожному конкретному випадку, залежить від побажань замовника, ціни інших комплектуючих і функціональності меблів. Тому найбільш часто виробники меблів використовують імпортні елементи. Сучасна фурнітура для меблів здатна витримати приблизно 100 тисяч циклів відкривання-закривання. Таким чином, в результаті нескладних обчислень можна зробити висновок, що термін експлуатації таких меблів становить близько 50 років. Тому покупцеві не варто турбуватися, що придбаний гарнітур вийде з ладу – він швидше вийде з моди.

Ціна і якість меблевої фурнітури

У виробництві більш дешевих меблів використовуються і більш дешеві її складові. Однак це зовсім не означає використання фурнітури сумнівної якості. Найбільш поширеним варіантом можна назвати роликові напрямні і «єврогвинти». Більш якісні моделі меблів укомплектовані такими комплектуючими, як кулькові напрямні, кронштейни, засувки, замки, власники, засувками і метабокси – все це важливі елементи меблів для кухні. Конструкція меблевого корпусу визначає тип використаних петель, поворотних пристроїв і механізмів, а також можливість збільшення кута повороту двері до 180 градусів.

(Visited 842 times, 1 visits today)