Металопрокат: типи, види і характеристики. Профільна труба

         

Сьогодні існує два основні методи прокату металу – холодний і гарячий. Гарячий спосіб полягає в попередньому нагріванні заготовки до температури 1000-1500С, після чого вона надходить на прокатний стан. Цей метод зазвичай використовується при виготовленні формового металопрокату, а також безшовних суцільнокатаних труб.

Холодний спосіб найбільш часто використовується при виготовленні листового металопрокату. Для цього використовуються заготовки з пластичних сортів сталі відносно невеликої початкової товщини. Такі заготовки не потребують попереднього нагрівання. Звичайно, спосіб отримання в значній мірі впливає на кінцеву вартість виробів. Наприклад, в основі такого матеріалу, як профнастил, лежить досить гнучкий і міцний холоднокатаний лист.

ТОВ «ПКФ СОЗИДАТЕЛЬ» реалізовує якісні круглі тонкостінні труби, виготовлені з сертифікованого металопрокату згідно з ГОСТом 10704-91. На складі завжди є запаси круглої труби, тому працівники компанії намагаються формувати і відправляти замовлення клієнтам якнайшвидше. Ссилку на сайт ми залишимо для вас, щоб ви могли краще ознайомитись з асортиментом компанії.

Що таке профільна труба

Такий вид прокату, як труба профільна являє собою порожню конструкцію овального або багатокутного перетину. Види даної продукції можуть сильно відрізнятися за формою перетину та по довжині в залежності від призначення. Труба профільна сталева може бути виготовлена ​​як гарячим, так і холодним способом із застосуванням електро- або холодного зварювання.

У зв’язку з тим, що труба профільна застосовується для широкого спектру виробничих і побутових завдань, практично кожен виробник металопрокату в тій чи іншій мірі має даний вид продукції в своєму асортименті.

Труба сталева профільна сьогодні є одним з найпопулярніших і затребуваних матеріалів. Її застосовують в будівництві при виготовленні різних конструкцій, в машинобудуванні, а також в нафтопереробній галузі. Що стосується будівельної галузі, то тут найбільшим попитом користується труба перетину 20х20, оскільки її застосування дозволяє досягти вельми істотної економії металу.

Де застосовують круглі труби

Профільна труба з нержавіючої сталі успішно застосовується в таких галузях, як машинобудування, а також будівництво (промислове і цивільне). В останньому випадку з неї виготовляються всілякі конструкції, зокрема огорожі.

Відомі на сьогодні зварювальні технології дозволяють забезпечити огороджувальним конструкціям високу ступінь міцності незалежно від типу огорожі – решітка, екран або їх комбінації. Профільну трубу використовують і приватні особи при виготовленні огорож для лоджій і балконів. Показники міцності і довговічності даного матеріалу цілком задовольняють споживачів, що й обумовлює його популярність. Необхідний запас міцності дозволяє конструкціям з профільної труби служити основою практично для чого завгодно. Також важливим фактором є значна економія коштів при використанні профільної труби.

В даний час профільна труба знайшла широке застосування в сфері оформлення приміщень в багатьох бізнес-і торгових центрах. Цей матеріал дозволяє створювати легкі та міцні конструкції, починаючи від перил сходових прольотів і закінчуючи торговим і складським обладнанням.

Розвиток технологій виробництва виробів металопрокату дозволило домогтися високих результатів у виробництві профільної труби. Сьогодні геометрична точність виготовлення даного металопрокату забезпечується застосуванням прокатних станів зварювального типу, де цей процес  є безперервним.

Відповідно до нормативів, допускається високотемпературна обробка профільної труби. Контроль процесу виготовлення труби проводиться на всіх етапах технологічного ланцюжка, що дозволяє виробникам гарантувати найвищу якість своєї продукції.

(Visited 430 times, 1 visits today)