Модні і оригінальні полиці в сучасному інтер’єрі

         

Коли справа доходить до дизайну інтер’єру будинку, більш творчі натури схильні експериментувати. Сьогодні зупинимося на кількох ідеях оригінальних полок, які можуть допомогти вам, якщо ви шукаєте ідеї для облаштування свого інтер’єру.

Для чого потрібні полиці

Кожна з моделей в статті наповнена творчою думкою і дозою натхнення. Деякі з них є багатофункціональними, інші підходять для конкретного функціонального призначення. Традиційно полиця може служити для розміщення книг або дрібних предметів декору. Також ми можемо переконатись що полиці можуть бути використані в якості акцентів в дизайні кімнати.

Модні і оригінальні полиці

Модні і оригінальні полиці

Є кілька характеристик, які визначають тип і функції полиці: розмір, положення, форма, матеріал, колір і стиль.

Полиці в інтер’єрі

Полиці можуть розміщуватись не тільки уздовж стіни. Вони також можуть займати як горизонтальний так і вертикальний простір. У більш рідкісних випадках полиці спускаються зі стелі в безпосередній близькості від стіни за допомогою мотузки.

Оригінальні полиці з мотузками

Оригінальні полиці з мотузками

Вигляд панелей полиць це питання особистого рішення. Одні воліють робити ставки на полиці які мають прямокутну форму, інші вибирають панелі, які мають асиметричний вигляд. Полиця в вигляді гілки дерева теж дуже оригінальний і модний варіант. Також питанням особистого вибору є вибір кутів панелей, вони можуть бути як закругленными так і під прямим кутом. Як правило закруглену форму вибирають для дитячих кімнатах, це гарантує додаткову безпеку для дітей.

Одним з факторів, який визначає загальний дизайн, безумовно, є матеріал, з якого вони виготовлені. Дерев’яні полиці частіше всього зустрічаються, але і також є оригінальні полиці з МДФ і новомодні полиці з пластику.

Закруглені полиці з пластику

Закруглені полиці з пластику

Полиці різних кольорів

Полиці різних кольорів

Колір вибирається в залежності від кольору інших меблів та обладнання в приміщенні. Немає значення якого кольору буде полиця – коричневою, білою, чорною або кольоровою. Важливо домогтися кольорової гармонії в інтер’єрі і балансу між елементами.

Висновок!

Використовуйте наші поради для облаштування свого інтер’єру полицями зі смаком!

(Visited 1,282 times, 1 visits today)