Наливна 3D підлога: переваги і недоліки

         

Наливна 3D підлога – це найсправжнісінька прикраса будь-якого інтер’єру, так як з її допомогою можна надати приміщенню оригінальний зовнішній вигляд. Але перш ніж визначитись з остаточним рішенням, необхідно з’ясувати, в чому полягають сильні і слабкі сторони таких підлог.

Наливна 3D підлога: що вона собою являє

Являє собою така підлога полімерне покриття, яке наноситься на тривимірну картинку. Покриття твердне, утворюючи, таким чином, міцне безшовне рівномірне покриття. Що стосується самого зображення, наноситься воно на базову основу. Саме завдяки полімерній фінішній заливці вдається добитися тривимірного ефекту. Чим товщий полімерний шар, тим реалістичніше буде зображення. В якості декоративного шару можна використовувати не тільки зображення, але і пісок, камінчики, черепашки та інші натуральні матеріали.

Профіль UW – застосовують для монтажу стінних перегородок.  Профіль UW направлячий для профілю CW. Монтується у відповідних розмірах. Кріпиться за допомогою дюбелів розміром 6/40 або 6/60. Має П подібну форму.

Якщо вбити в пошукову систему запит профиль UW то вам видасть безліч сторінок з асортиментом, тому ми радимо відвідати вказане нами посилання. Оскільки на сайті bazar.kharkov.ua можна легко придбати будь-які будівельні матеріали в Харкові, а також швидко оформити замовлення і отримати необхідний товар з доставкою в будь-який район міста.

Наливна 3D підлога: переваги і недоліки

Переваги наливних тривимірних підлог:

 • Підлога виходить ідеально гладкою та рівною.
 • Відсутність швів і стиків.
 • Довгий термін експлуатації. При належному догляді такі підлоги можуть прослужити жоден десяток років.
 •  Висока гідроізоляція.
 • Міцна та вологостійка. Наливна тривимірна підлога не боїться подряпин і сколів, а також має чудову стійкість до хімічних речовин.
 • Наливні підлоги нетоксичні і екологічно чисті.
 • Завдяки абсолютно гладкій поверхні, прибирати в квартирі набагато зручніше.
 • Підлога не вигоряє на сонці.

Недоліки полімерних 3D підлог

 • Довго сохнуть.
 • Для повного висихання може піти до тижня
  Висока вартість.
 • Якщо ви захочете демонтувати наливну підлогу, то зробити це буде складно.
 • Мокрі підлоги дуже слизькі. Відповідно є ризик травмуватися.

Технологія укладання

Робиться базовий шар. Потім на нього наноситься тривимірна картинка. Воно може бути намальована акриловими фарбами або може використовувати готовий малюнок на вініловій або банерній плівці. Перший спосіб обійдеться досить дорого.

Важливо! Температура в приміщенні, де буде відбуватися укладання підлог, не повинна опускатися нижче позначки десяти градусів.

Готуємо основу

 • Шліфуємо бетонну основу машинкою. Основа повинна бути ідеально рівною без найменшого виступу.
 • Якщо на поверхні є тріщини або відколи, закрийте їх епоксидною смолою або розчином цементу.
 • Пропилососьте стяжку, щоб видалити з неї пил.

Важливо переконатися у відсутності масляних плям на поверхні. В іншому випадку через деякий час підлоги почнуть відшаровуватися.

Ґрунтовка основи

Після того, як ви очистили стяжку від пилу і сміття, ґрунтуємо її. Ґрунтовка використовується для поліпшення адгезії, а також заповнює пори в бетоні. Наносити її рекомендується в 2 шари з невеликим інтервалом. Після нанесення ґрунтовки повинно пройти не менше чотирьох годин.

Наносимо базовий шар

В якості базового шару може виступати бетон або полімерний склад. Зверніть увагу, якщо в якості декоративних елементів ви плануєте використовувати природні матеріали, то базовий шар в такому випадку буде фоном. Відповідно він повинен бути якісним.

Якщо для базового основи ви плануєте використовувати полімерний склад, зафіксуйте по периметру кімнати демпферну стрічку, підготуйте розчин, розподіліть його по поверхні основи та вирівняйте. Щоб уникнути появи бульбашок, пройдіться по поверхні голчастим валиком.

Важливо! Під час проведення робіт у приміщенні не повинно бути протягів. Також приміщення має бути захищене від сонячних прямих променів. Сохне базовий шар мінімум 5 днів.

Нанесення декоративного шару

Картинка наноситься, як було раніше сказано, 2 способами – за допомогою полотна з готовою картинкою або ж малюється акриловими фарбами. Якщо ви використовуєте готовий малюнок, то полотно має бути трохи більше а саме приміщення.

Наносимо фінішне покриття

Для фінішного покриття використовується полімерний склад. Товщина його шару не повинна бути менше 3 мм. Фінальний шар наноситься в такий спосіб:

 • Змішуємо всі компоненти.
 • Виливаємо отриману суміш на зображення і рівномірно розподіляємо її по поверхні.
 • За допомогою валика видаляємо бульбашки повітря.

Чекаємо, коли застигне фінішний шар, після чого покриваємо поверхню захисним лаком. Він забезпечує надійний захист від пошкоджень і збільшує термін служби підлоги.

(Visited 733 times, 1 visits today)