Облаштування маленької кухні

         

Мрія кожної господині – простора і затишна кухня з набором необхідних меблів, достатнім місцем для кухонних приладів і посуду, адже практично половину вільного часу доводиться проводити тут за готуванням їжі, миттям посуду і прийомом їжі. Однак, наші бажання не завжди збігаються з можливостями, і лише не багато можуть похвалитися наявністю великої кухні. Але, власникам маленької кухоньки не варто зневірятися, адже якщо розумно зробити розстановку, то можна добитися непоганого ефекту в настільки тісному приміщенні. Якого ж ефекту нам необхідно, насамперед, домогтися? Для початку правильно розташувати багатофункціональні меблі, щоб нічого не заважало, використовуючи кожен вільний куточок, але так, щоб не було ніяких перешкод у пересуванні.

Необхідно розуміти, що для маленької кухні нам знадобляться іноді не стандартні рішення, дуже ретельний вибір необхідних меблів, побутової техніки та інших елементів майбутнього інтер’єру.

У випадку, коли є можливість розширити територію вашої кухні, то гріх нею не скористатися. Домогтися збільшення простору, можна шляхом з’єднання кухні з сусіднім приміщенням за допомогою арочного простору або повноцінного з’єднання двох приміщень в одне, шляхом знесення стіни (однак пам’ятайте, що демонтувати несучі стіни не можна, зносити можна тільки перегородки).

Маленька кухня студія

Маленька кухня студія

Меблі при облаштуванні маленької кухні

За вибором меблів, раджу відразу звертати увагу на багатофункціональні і компактні меблі, це не тільки заощадить місце, але і спростить вам роботу на кухні, як господині. Приміром, навісні шафи не обов’язково повинні бути глибокими, але краще, якщо будуть діставати до стелі, а нижня межа буде відповідати рівню ваших очей.

До вибору обіднього столу треба ставитися відповідально. Він повинен відповідати дизайну кухні і не займати багато місця, бути зручним і бажано розкладним, а якщо в ньому ще й скринька буде передбачена, то ціни не буде такого столу. Обов’язково при виборі обіднього столу в магазині сядьте за нього, прикиньте зручно вам буде приймати їжу, чи не впираються ваші ноги в ніжки столу, чи помістяться за ним одночасно всі члени вашої родини.

Маленька біла кухня

Маленька кухня

Бажано, одночасно з покупкою столу придбати і стільці, краще, якщо вони будуть йти в комплекті і були одного типу. Однак можна підібрати стільці і окремо, орієнтуючись на висоту столу і кількість людей, які одночасно поміщаються за ним.

Важливим елементом кожної кухні є холодильник і, мабуть, це саме витратне придбання. Необхідно заздалегідь визначити місце на вашій кухні, для його розташування так, щоб до холодильника був вільний доступ, і нічого не заважало його відкриттю.

Раковину підбирають з тим урахуванням, щоб в ній могла розміститися будь-яка каструля або сковорода. Змішувач повинен бути необхідної глибини, щоб не розбризкувалася вода. Економить місце розміщення мийки в кутку кухні. Під мийкою можна розмістити тумбу з висувними ящиками або сміттєвий контейнер.

Міні кухня

Міні кухня

При виборі плити необхідно визначиться: чи потрібна вам духовка, так як при її непотрібності ви заощадите купу місця, якщо придбаєте газову плиту без духовки у вигляді стільниці. Над плитою встановлюється витяжка (яка може бути розсувна).

На сьогоднішній день існує безліч різноманітних стилів оформлення вашої кухні. На жаль, не всі вони можуть застосовуватись до невеликих кухонь, проте деякі ідеально вписуються в невеликі площі кухонного приміщення: класичний стиль, стиль хай-тек, прованс. Детальніше з різноманітністю дизайну цих стилів можна ознайомитися на спеціалізованих сайтах і форумах.

(Visited 628 times, 1 visits today)