Облаштування підвалу своїми руками

         

У більшості висотних будівель обов’язково є підвал, в якому в значній мірі волого і тьмяно. Не випадково в багатьох жанрах кінокартин присутні сценки, де актор відвідує який-небудь підвал, і на актора кидається одержимий або божевільний звір, спраглий смерті жертви.

Якщо добре попрацювати над вільним і непривабливим погребом, то з нього можна зробити більш ніж хороший льох, в якому кожен зможе не скільки містити продуктові запаси, скільки почати справу, яка принесе вельми відчутний прибуток.

Більшість людей не починає братися за цю справу лише тому, що не бажає або побоюється того, що не зможе опанувати підготовкою до облаштування погреба. Але по суті підготувати льох можливо приблизно за сім днів (все буде обумовлено від настрою і компетентності, іншими словами, щоб попередньо все було готово до реставрації підвалу). При наявності вільного часу і бажання, інструментів та матеріалів для ремонту підвалу можна без побоювання починати ремонтні роботи.

Облаштування підвалу

Облаштування підвалу

Спочатку знадобиться звільнити весь льох від бруду і сміття, тому як вони будуть відволікати при проведенні ремонтних робіт. Також необхідно враховувати, що звільняти необхідно дуже акуратно, щоб не збереглося чогось, що буде в подальшому відволікати. І, само собою, не слід звільняти то, що може завдати шкоди цілій будівлі, наприклад, труби. У разі якщо труби псують зовнішній вигляд майбутнього підвалу, а такі випадки не будуть винятками, то найкраще запросити до місця ремонту підвалу відповідних фахівців, які знаються на своїй справі. Потім, як тільки в підвальному приміщенні стане вільніше і чистіше, треба подумати про те, як слід зробити теплим поверхню підлоги.

З тим щоб поверхня підлоги утеплити, необхідно забезпечити підготовку площині статі. Для даної підготовки необхідно вирішити, до якого виду належить в підвальному приміщенні підлогу – залитому бетоном або до підлоги з оголеною поверхнею. За умови, що підлога залитий цементом, велика частина роботи вже готова. За умови, що у статі поверхню оголена, слід в певній мірі поекспериментувати над цим. З цією метою необхідно спочатку покрити всю площину підлоги щебенем, зверху щебінки посипати піском.

З цього випливає, утворюється опора, яку необхідно з легкістю заповнити цементом. Також слід потурбуватися про те, щоб підлога була однаково рівним і без сторонніх речей, приміром, про сміття, так як він буде тільки плутатися. У разі виникнення подібної ситуації спробуйте звільнитися від цієї проблеми, наприклад, за допомогою простого ножа.

При наявності готового підлоги є можливість відібрати спосіб утеплити його. Можливо визначити два подібних способу утеплити покриття підлоги:

тепла підлога з підігрівом;

– звичайна тепла.

Слід вивчити кожен з подібних способів.

Тепла з підігрівом – подібну підлога найбільш зручна, а до пари і подорожче і його зробити важче, ніж стандартну теплу. Також є і кращі якості: подібна підлога буде в рази краще і зручніше у використанні, ніж стандартний підлогу. Для подібного статі необхідні:

– цемент;

– настил для підлоги;

– труби з металу;

– пісок.

Спочатку необхідно взяти труби і розбити їх по всій довжині сторін льоху так, щоб утворилася велика “гармошка” з труб. Потім потрібно під’єднати труби до опалення та випробувати всю систему на факт наявності течі або поломки. Слідом за цим потрібно взяти пісок і заповнити ним всю підлогу на висоті майже на 12-17 сантиметрів. Після цього потрібно заповнити все це невеликим цементним шаром і дозволити всьому підсохнути близько двадцяти чотирьох годин. Потім слід закрити ці шари паркетом і підлогу застосуємо до використання.

Стандартна тепла підлога. У цьому випадку все в більшій мірі легко і недорого, ніж в попередньому. В даному випадку необхідні:

– пінопласт;

– утеплювач;

– покриття підлоги.

Спочатку необхідно взяти поролон і розкласти його по поверхні приміщення. У той же час закрити кути. Потім потрібно взяти будівельний пінопласт розміром в 11 сантиметрів і також розкласти його по поверхні приміщення підвалу. Все просвіти потрібно закрити монтажною піною. Потім потрібно накласти ще черговим шаром поролону. Тепер необхідно тільки розстелити настил для підлоги.

Мабуть, на цьому і закінчуються роботи. В даний момент, коли тепла підлога зроблена, то слід починати інші види ремонтних робіт в підвальному приміщенні.

(Visited 833 times, 1 visits today)