Одяг для роботи в майстерні

         

Будь-яка робота в майстерні – незалежно від того, чи робите це для себе чи є компанія та співробітники – потребує відповідних заходів щодо охорони здоров’я та безпеки.
Дуже легко отримати травму або серйозну травму. Відповідний одяг – перший та необхідний елемент забезпечення безпеки. Як його вибрати?

Комбінезон

Почнемо з правильних штанів. По-перше, вони повинні бути із міцного матеріалу, стійкого до стирання. Їм доведеться багато терпіти, і у важких умовах. Вони контактуватимуть з маслами, жирами та брудом. Звичайні штани – наприклад, старі джинси, що часто обираються, – не витримають такого звернення. Кордура – ​​матеріал, який добре працює у складних умовах, але виробники гарного одягу для майстерень використовують різні тканини. Дуже важливо, щоб – особливо спереду – вони не мали твердих деталей. Ширинка та гудзик мають бути добре заховані. Чому? Працюючи над проектом є можливість або подряпати готовий виріб або зачепитися за агрегати, що обертаються, що може стати причиною серйозних травм.

Неважливо, який крій виберете комбінезон, звичайні штани або навіть шорти. Важливо, щоб у них були зручні та доступні кишені для найнеобхідніших інструментів. Хто хоче щоразу підходити до столу чи шафи? Найважливішими будуть ті, що розміщені з боків і внизу, тому що інструменти зазвичай засуваються в них під час роботи.

Якщо вибираєте довгі штани, зверніть увагу, чи є у них достатньо посилення колін, бажано з можливістю вставки вставок для полегшення роботи на колінах. За кілька хвилин на колінах людина оцінить це рішення. Ціни на штани починаються від кількох сотень рублів, але, якщо працювати в них часто, варто витратити більше. Для захисту від блискавки і електромонтажних робіт ми рекомендуємо звернутись в компанію альфа омега. Тут найкращі ціни на все що стосується захисту від блискавки і заземлення.

Одяг для майстерні

Одяг для майстерні повинен бути зручним і безпечним

Взуття для майстерні

Взуття – ще одна надзвичайно важлива частина спецодягу. Що шукати? Почнемо з підошви. Вона повинна бути достатньо товстою та міцною, щоб захистити ногу у разі наступу на болт, цвях або гострий шматок металу. На матеріалі має бути нанесене маркування маслостійкості – агресивні рідини можуть розчинити звичайні кросівки та обпалити ноги. Хороше рішення – купити взуття з посиленим шкарпеткою, бажано з металевою вставкою. Їхня стійкість зазвичай висока, тому можна спокійно впустити молот на ноги. Звичайне взуття не захистить навіть від викрутки або плоскогубців, що впала. Взуття для майстерень зазвичай коштує близько 2000 рублів, тож це не страшна сума.

Захисти свої руки

У кожній майстерні, навіть аматорській, повинні бути пристойні рукавички – кілька різних пар, кожна для чогось іншого: товсті для важких робіт, нітрилові для звичайних – вони забезпечують відмінне зчеплення, не обмежують рухи рук, захищають від бруду та травми. Гумові відмінно підходять для робіт, пов’язаних із хімією. Олії та мастила небайдужі до рук, навіть гальмівна рідина агресивна і може залишати неприємні сліди. Також важливо підтримувати чистоту – адже у вільний час не обов’язково має бути видно, що людина працювала у майстерні, чи не так?

Толстовка ремонтника

Роби для ремонтних робіт та толстовки найчастіше використовуються при важкій роботі та холодній зимі. Переважають м’які фланелі та зручний фліс, хоча є й однотонні моделі, виконані з матеріалів, аналогічних штанам. Вони стійкі до стирання та забезпечують захист, наприклад, від тирси або іскор.

Дрібниці не менш важливі. При пилянні або роботі не забувайте про захисні окуляри. Їхні ціни починаються від 200 рублів і дозволяють уникнути хворобливих очей, що важко піддаються лікуванню травм. Шум може пошкодити слух, тому у профілактичних цілях варто подбати про вуха.

Ці предмети є основним обладнанням навіть аматорської майстерні, для більш важких і спеціалізованих робіт доведеться використовувати інші рішення, наприклад зварювальні окуляри або міцні рукавички для піскоструминної обробки.

(Visited 224 times, 1 visits today)