Оформлення передпокоїв

         

Коли ми входимо в будь-яку квартиру, то спочатку бачимо передпокої, саме з неї починається оформлення за нормами Фен-шуй. Як оформити передпокої, щоб вона гармонійно вписувалася в інтер’єр вашого житла, і піде мова в цій статті.

Передпокої за законом Фен-шуй

Передпокої за законом Фен-шуй

Звичайно, бувають житла, входячи в які ви відразу опиняєтеся в кімнаті. У більшості випадків сучасні будинки і квартири мають хоч і невеликі, але все ж передпокої.

Як оформити маленькі передпокої по Фен-шую

Коли передпокої мають невеликі розміри, тоді ні в якому разі не варто їх захаращувати меблями і різними речами

Оформлення маленьких передпокоїв починається з створення чистоти і гарної освітленості, щоб енергія Ци вільно циркулювала і не створювала відчуття втоми і апатії.

Неприємна картина, коли вхідні двері відкриваються і ви бачите невеликі передпокої з сходами, що ведуть нагору. При цьому необхідно змінити напрямок руху енергії Ци, розвісивши ряд дзвіночків або музичну підвіску.

У такій розстановці об’єктів не можна застосувати дзеркало. Оригінальне рішення представлятиме кімнатна рослина, яке прямувало б на косу, виправляючи інтер’єр.

Коли сходи розташовуються збоку щодо входу, тоді ідеалом було б влаштувати перегородку, що перешкоджає виходу енергії Ци. Якщо повісити збоку дзеркало, то це збільшить візуальне сприйняття передпокоїв і додасть їй обсяг.

Так як передпокої не та кімната, де постійно знаходяться люди, то в ній необхідно підтримати нейтральне взаємовідношення Ян і Інь. Коли бачите, що передпокої мають більш світле освітлення, ніж необхідно оку, зменшіть цей ефект затемнивши колір стін або зменшивши яскравість освітлення.

Якщо ж передпокої здаються темнішими, то навпаки додайте кольору в оформленні стін. Можна підсилити освітлення, розмістивши на стінах фотографії, прямокутної або овальної форми з підсвічуванням.

Квадратна картина на стіні здатна освітити передпокої

Квадратна картина на стіні здатна освітити передпокої

Щоб доброчинна енергія Ци вільно циркулювала, можна використовувати дверний килимок. Для цього необхідно вибрати колір у відповідності з напрямком вхідних дверей. Південний напрямок для червоного килимка, Південно-західне – для коричневого і т. Д. Можливо використовувати додатковий елемент. Наприклад, зелений на півдні, червоний на південному заході.

Приклад оформлення передпокоїв

Якщо при вході відразу видно кухню, спальню і ванну кімнату, тоді роблять наступне.

Так як спальня не місце для сімейних дискусій, тоді при вході в будинок, людина повинна звертати увагу до їдальні, загальній кімнаті або передпокоям. Коли при вході в будинок вашу увагу привертають прочинені двері спальної кімнати, то ви можете зайти спочатку туди, а не в загальну житлову кімнату. Така розстановка інтер’єру може увігнати в стан роз’єднаності всю сім’ю.

Так як ванною кімнатою користуються в гігієнічних цілях, то її добре б було приховати від центрального проходу. Кухня – це центральна зона в житті сім’ї, але вона забирає вільний час.

Центральне місце - це кухня

Центральне місце – це кухня

Якщо не брати до уваги людей, які отримують задоволення від кулінарної творчості, то кухню варто вважати робочим простором. Тому не варто нагадувати про нудну роботу за “куховарство”, коли ми тільки увійшли в передпокої.

Тому правильною відповіддю на питання, як оформлювати передпокої, буде використовувати колір, освітлення і затемнення які привертають увагу предметами, які б змогли відвернути вас від непотрібних кімнати.

Коли передпокої затісні, намагайтеся створити ілюзорний простір. Для цих цілей добре підходить коридор з дзеркал. Це кращий з варіантів, коли необхідно оформлення вузькій прихожій.

Інший варіант – це дуже великі передпокої. Адже при такій кімнаті потік Ци буде занадто великий, що теж негативно позначається на вашому приміщенні. А проявлятися це може в агресивному взаємовідносини між членами сім’ї. У більшості випадків авторитет сім’ї почне тиснути в емоційному плані на всіх інших. Перший раз, увійшовши в таке приміщення, відразу відчувається скутість і дискомфорт, яке присутнє тут. Щоб цього уникнути, необхідно рівномірно розподілити потоки енергії за допомогою предметів функціонально корисних, і які б змогли прикрашати інтер’єр.

Стіл у великих передпокоях розподіляє енергію

Стіл у великих передпокоях розподіляє енергію

Поліпшити енергетику можна встановивши стіл, прикрасивши його квітами або статуеткою

Декор стін дуже важливий

Як оформити передпокої, щоб вони виглядала стильно? Відповідь одна – оригінально оформити стелю і стіни. Наприклад, дуже оригінально виглядає стелю має вид моху. Щоб це здійснити необхідно мох приклеїти звичайним клеєм ПВА. Красиво виглядає також розміщення між мохом невеликих гілочок.

Добре виглядають стіни обклеєні шпалерами під натуральний камінь, місцями прикрашеними висушеними листям і мохом. Але, ні в якому разі не прикрашайте стіни звіриними або людськими кістками. Це вже буде перебором! Але частинами звіриних шкур можна стильно обробити стелю.

Цікавим варіантом буде оформлення стін під печеру. Пофарбувавши їх під колір каменю, і прикрасивши первісними малюнками мисливців полюють на мамонтів.

Можна малювати самим або дати потренуватися дітям, у яких вийде краще це зробити. А можна використовувати трафарет, благо ринок переповнений різноманітними їх видами.

Щоб стінам додати більший інтер’єрний вигляд, застосовують припорошування. При цьому на стіну переносять контур картинки, а візерунок вже малюється пензлем, доповнюючи його відблисками і тінями.

Для зручності нанесення фарб застосовують аерограф, який наносить фарбу стисненим повітрям

А якщо вам не сподобався малюнок, тоді зробіть шаблон самі.

Висновок!

Різноманітні варіанти оформлення прихожої не повинні вас лякати, а тільки надихати на вибір. Адже від нього залежатиме енергетика і естетика вашого житла, а значить загальний психологічний стан в сім’ї.

(Visited 498 times, 1 visits today)