Огорожа для тераси

         

Огородження тераси доступне в широкій різноманітності стилів, матеріалів і конструкцій, але коли мова заходить про справу, всі перила покликані виконувати одну й ту саму роботу незалежно від того, як вони виглядають.
Тераса це чудове місце, щоб відпочивати або розважатися на ній, коли тепла погода. Огорожа тераси потрібна там, де є необхідність у впевненості, що великі об’єкти не впадуть з подіуму і не поранять когось нижче, вони також призначені для утримування Вас, коли спіткнувшись, ви можете пролетіти кілька метрів вниз.

Які матеріали вибрати для огородження тераси

Зовнішня стіна будинку, на якій побудована тераса може бути великим активом, оскільки заощадить кошти на огородження і, до того ж, це прекрасний захист від вітру. Закріплення поручнів по периметру тераси це спосіб підвищення стійкості огорожі. Також поруччя служать гарним місцем для встановлення зовнішнього освітлення. Встановлювати додаткове освітлення часто є необхідністю для забезпечення безпеки у нічний час. Дуже часто, коли ви купуєте готові огорожі, вони мають маленькі вбудовані лампочки. Незважаючи на те, що вони світять досить тьмяно, вночі саме вони зможуть захистити Вас від шишки на лобі.
Звичайно, найпоширеніший матеріал, що використовується для цього виду огорож це дерево. І воно дуже часто є тим самим видом хвойних або листяних порід, що і сама тераса. Однак, оскільки кількість пиломатеріалів для побудови огорож потрібно набагато менше, в порівнянні з тим, що використовується для самої тераси, деякі люди вибирають більш екзотичні види деревини в якості якогось акценту, своєрідної родзинки всієї тераси.
За перила, особливо ті, які встановлені на сходах, постійно вистачає велика кількість рук. Якщо дерево неякісне або погано оброблене, то на руках деяких ваших гостей або родичів можуть залишитися скалки. Неважливо, з чого ви будуєте терасу, переконайтеся, що перила виготовлені з міцного дерева, яке надійно оброблено та розкрито захисними засобами, які запобігають утворенню скал і захищають саму деревину.

Безпека огорожі

Безпечна огорожа повинна бути досить міцною, щоб не зрушити з місця, якщо людина впаде на неї. З цієї причини багато домовласників вибирають металеві поручні або металеві укріплення для дерев’яних поручнів. Також дуже популярне поєднання різних матеріалів у перилах. Це можуть бути, наприклад, дерево та скло. Дуже красиво і безпечно таке поєднання: дерево практично і приємне для рук, а скло ніби створює відчуття парячих поручнів і посилює єднання з природою. Останнім часом дизайнери люблять робити огорожу тераси за допомогою поєднання дерева та товстого каната або тонкого сталевого троса разом з яким використовують зажим для тросу. Виглядає дуже красиво. Так само чудово виглядають ковані огорожі. Вони поєднують як тяжкість і масивність, і деяке відчуття легкості. Від них віє старовиною.

Огородження тераси за допомогою троса

Огородження тераси за допомогою троса

Пластик і дерево-полімерний композит стає все більш популярним. Та й люди стають з кожним днем ​​дедалі більше екологічно свідомими. Цей матеріал, безумовно, може бути використаний для створення перил. Проблема тут у тому, що ці матеріали стали популярними не так давно, тому важко сказати, як вони себе зарекомендують і що з ними протягом кількох десятків років відбуватиметься. Якщо ви думаєте про використання пластику або композиту як матеріалів, що використовуються для огородження, зверніться до виробників цих матеріалів на тему про те, які з їхніх моделей краще застосувати у Вашій конкретній ситуації (і про гарантію, теж не забудьте запитати).

Зовнішній вигляд огорожі тераси

І останній пункт, що розглядається за списком, але звичайно не останній за значимістю — це необхідність того, щоб розглянути, як огорожі вашої тераси виглядають у поєднанні з вашим будинком. І тому немає конкретних правил. Ті, хто думає про фарбування поручнів (або залишає їх у натуральному кольорі), повинні зробити деякі дослідження щодо різних доступних на даний момент на ринку матеріалів. Деякі вважають фарбу або морилку надзвичайно гарною, тоді як інші можуть протягом багатьох десятиліть обходитися взагалі без будь-якої обробки. Вибір за вами.

(Visited 316 times, 1 visits today)