Оренда спецтехніки – реальна вигода при будівництві будинку

         

Невеликі будівельні компанії завжди стикалися з проблемою вмісту автопарку спецтехніки. Розширення сфери будівництва зумовило появу на ринку нових видів техніки, яка періодично використовується на будівельних майданчиках для вирішення різних завдань.

Великі фірми, які виконують велику масу комплексних масштабних будівництв, мають можливість утримувати необхідну спецтехніку, навіть якщо вона використовується нерегулярно. А ось компанії середнього бізнесу таку розкіш не можуть собі дозволити. Але в таких випадках є оптимальне рішення – оренда будівельної спецтехніки на сайті https://specrent-borispol.com.ua/arenda-ekskavatora-borispol

За останній час на будівельному ринку ця послуга стала набирати популярність. І причина криється в безперечних перевагах для будівельних компаній малого і середнього бізнесу, для яких оренда є єдиним прийнятним рішенням. Розглянемо основні плюси даної послуги.

Оренда будівельної спецтехніки- екскватора

Перш за все, оренда техніки – це економія коштів. Компанія не витрачає гроші на те, щоб придбати потрібну спецтехніку. Якщо орендувати, наприклад, міні-навантажувач Bobcat, то відпадає необхідність у його обслуговуванні та зберіганні. Це є завданням компанії-орендодавця.

Екскаватори-навантажувачі є затребуваними на сучасному будівельному ринку, тому часто орендуються. Така техніка користується високим попитом завдяки своїй універсальності, її можна використовувати для вирішення різних виробничих завдань.

Колісні екскаватори популярні серед будівельних компаній і активно використовуються при будівельних роботах. Ця техніка проста в експлуатації, економічна і має бездоганні технічні характеристики.

На ринку оренди будівельної техніки створилось конкурентне середовище, в якому є безліч вигідних пропозицій. Наприклад, на такі пристрої, як телескопічний навантажувач JCB, можна знайти оптимальну орендну ставку.

До того ж, в штаті компанії-орендодавця є кваліфіковані фахівці, які стежать за обслуговуванням і станом техніки. Проблеми з ремонтом, пошуком запчастин, вдосконаленням одиниць спецтехніки також є турботою фірми, що надає оренду.

Сучасні компанії, що надають спецтехніку в оренду, намагаються удосконалювати і підвищувати якість послуг, тому їх клієнти завжди можуть розраховувати на те, що техніка буде доставлена ​​на об’єкт в робочому стані і в строк.

Вимоги до орендаря і транспортних засобів

Щоб мати право на отримання спецтехніки в оренду, ви повинні відповідати вимогам, викладеним нижче. Щоб зарезервувати і проїхати на автомобілі, ви повинні виконати наступні пункти:

  • Бути не молодше 19 років. Якщо ви керуєте спец автомобілем, вам повинно бути не менше 25 років.
  • Не було серйозних порушень пов’язаних з алкоголем / наркотиками інцидентів за останні три / сім років.
  • Не більше двох порушень або нещасних випадків, разом узятих за останні три роки.
  • Водії у віці до 21 року повинні мати чистий запис водіння (ніяких порушень або нещасних випадків за останні три роки)
  • Повинен бути ліцензований протягом як мінімум двох років.

Міжнародні водії, а також водії з HI і AK, а також AB, BC, MB, NL, NT, NU, PE, QC, SK і YT повинні бути не молодше 25 років.

Документація

Записи про автомобілі повинні бути надані у всіх потенційних «орендар» до офіційного прийняття.

  • Ухвалення орендаря в програму здійснюється виключно на розсуд.
  • Право на продовження моніторингу

Орган влади може періодично відстежувати будь-який запис водіння орендаря, щоб переконатися, що такий орендар продовжує претендувати на членство відповідно до вимог орендаря.

Крім того, перевірки орендаря можуть бути викликані низкою «вихідних подій». «Вихідні події» включають в себе:

  • Зовнішнє повідомлення від держави DMV (якщо підтримується державою, що видав водійські права);
  • Зовнішнє повідомлення будь-якого користувача; або ж
  • Внутрішнє повідомлення про функціональність системи, яке ми можемо встановлювати і підтримувати час від часу і на власний розсуд.

Вимоги до транспортних засобів

Щоб ваш транспортний засіб відповідало критеріям, воно повинно відповідати всім наступним вимогам:

1. Бути в хорошому стані:

1) Після подачі заявки на приєднання до програми оренди, власники можуть бути зобов’язані подати документальне підтвердження останнього виконаного основного обслуговування.

2) Передбачається, що власники належним чином планують і реєструють техобслуговування транспортних засобів, використовуючи в якості керівництва графік технічного обслуговування відповідного виробника.

2. Бути моделлю 2008 року або новіше

3. Мати пробіг менше 250 000 кілометрів. Власник повинен негайно припинити оренду автомобіля і повідомити, якщо цю межу пробігу перевищено.

4. У нас немає меж фактичної грошової вартості для транспортних засобів.

5. Не були змінені для більшої продуктивності і / або зміни зовнішнього вигляду, які суттєво змінюють робочі характеристики або призначення транспортного засобу.

Транспортні засоби, двигуни яких були змінені на вторинному ринку для підвищення продуктивності, і / або транспортні засоби, зовнішність яких була змінена таким чином, щоб істотно змінити характеристики або призначення транспортного засобу, не допускаються, якщо перевірка ідентифікує проблему відповідальності.

6. Мати 10 або менше місць

7. Бути приватним пасажирським транспортним засобом принаймні з чотирма колесами.

8. Завантажте фотографії всіх чотирьох сторін транспортного засобу на веб-сайт, щоб підтвердити відсутність попереднього або будь-якого існуючого ушкодження.

9. Не було видано право на рятування / ремонт.

Орієнтовна сума орендної плати плюс заставна вартість буде списана з вашої кредитної картки під час оренди. Невикористані кошти будуть повернуті при поверненні автомобіля.

Орендар і будь-який авторизований водій повинні мати дійсне посвідчення водія на своє ім’я. Водійське посвідчення повинні бути дійсні протягом усього терміну оренди. Міжнародні орендарі або уповноважені водії повинні представити дійсні водійські права з країни їх походження.

Від клієнта з іноземними водійськими правами може також знадобитися пред’явити дійсний паспорт в якості додаткової форми ідентифікації під час виїзду. Ім’я в паспорті повинно співпадати з ім’ям, зазначеним в іноземній водійському посвідченні.

(Visited 102 times, 1 visits today)